Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
23
Favori
108.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu konuya bak 3.veya 4. sayfada olması lazım
    http://forum.donanimhaber.com/m_90068015/f_//tm.htm#90068015
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Lumia İcon'dan biraz daha iyi gözüküyo
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    işte görmek istediğim test sonucu
    925'ten de icondan da daha iyi bi performansı var
    yani gönül rahatlığıyla alınabilir
  • Explorer de falan dalgalanma bende olmadi. Bu arada çok telefon kullandım iphone dahil böyle kolay yazilan sezgisel bir klavye görmedim adamlar yapmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullananlar klavyeden bahsedebilir mi acaba ?
    WP8 ile gelen klavye Nokia tarafından yapılmıştı.
    WP8.1 güncellemesi ile gelen klavye Microsoft tarafından yapıldığı için kötüydü.
    Lumia 930 un klavye tahmini nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 29 Temmuz 2014; 22:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanakca

quote:

Orijinalden alıntı: MaviOkyanuSs

quote:

Orijinalden alıntı: okanakca

quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Sizde mi satin aldiniz yoksa bi teknoloji magazasinda mi denediniz, ornek resimler varsa yukleyebilir misiniz

Satin aldim ama henüz pek resim cekmedim. Ama alacak arkadaşlara sunu söyleyeyim. Bundan önceki telefonum htc one dı ve 930 daha iyi ondan. Yani tereddut etmenize gerek yok cok kaliteli bir cihaz.

Bende HTC one m7 den Lumia 930 a gectim. Dediklerine aynen katiliyorum. Cok harika bir cihaz. Facebook uygulamasi kötü explorerden baska tarayici yok benim baska derdim yok :)

Usta explorerden başka tarayıcılarda var. Mesela ben uc browser kullanıyorum.

Kullanma onu. Bak Türkçe harfleri yazamıyor. İki saat zar zor okudum yazdıklarını

• Çok sağol :D artık dayanamadım aldım telefonu valla. Haydi hayırlı uğurlu olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: merin

Çok sağol :D artık dayanamadım aldım telefonu valla. Haydi hayırlı uğurlu olsun :D

İnceleme bekliyorum hocam

• merin kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam detayli bir inceleme bekliyoruz sizden :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İnceleme bekliyoruz haberin ola
    Hayırlı uğurlu olsun

Milyonlarca yürek, tek bir beklenti: telefonun ayrıntılı olarak incelenmesi
  • Şu telefonun bataryası en az 3000 mah olsa hemen alacağım ama bu batarya ya güvenemiyorum ki... Nexus 5 kullanıyorum. Batarya Dışında Çok Memnunum ama Günde 2 3 kez şarja takmak zorunda kalıyorum. Sırf Batarya Yüzünden LG G flex bile Alabilirim

• Arkadaşlar alanlar memnun mu nasıl detaylı inceleme istiyoruzzzz 😍😍😍 Ön kamerasından fotolar arka kameradan fotolar bir sürü foto istiyorummm 😂 Şakw bi yana elimde iphone 5s var yeletondwn çok memnunum . Ama arka kamera_wifi- ekran kalitesi bu üçü beni çok sıkıntıya soktu . Ekranı hd olmadığından video izlemk zevk vermiyor . Wifi çekimi bayağı zayıf falan fişman . Detaylı inceleme yapacak birisi var mııı yada - ve + larını yazabilecek birisi ?

• AktasEntertainment kullanıcısına yanıt
    Senin çözümün 1520 şarj aletini unutursun

• orktas O kullanıcısına yanıt
    1520 kullandım hocam zaten fakat wp8 ile kullandım. Kamera Olsun Ses Olsun Ekran Olsun Çok İyi Telefondu Fakat Dlna Çalışmıyordu Doğru Düzgün Miracast Zaten Yoktu Wp8'de. Ayrıca Benim En Çok Yaptığım Misal Donanım haber Olsun Bölüm sonu canavarı Olsun Videolarını İndirip Yolculukta İzlenen En Büyük Keyfimdi fakat tarayıcıdan Video bile indiremiyorduk wp8'de.Bende Satıp Note 3e Geçmiştim. Şimdi de Nexus 5. Wp 8.1 de düzeltmişler Gördüğüm Kadarıyla Bu Saydıklarımı.

Evet indirme yapılıyor artık.

Dlna için Nokia play to uygulaması Nokia 930 da çok güzel çalışıyor

• mesutismail kullanıcısına yanıt
    İşte benim Kullandığım Sırada Maalesef Ne Video Ne Fotoğraf Gönderiliyordu 1520'de. Güncelleme İle Düzelttiler Büyük İhtimal

• geçen hafta elime geçti. herşey geçekten çok iyi. bundan önce lumia 920 kullanıyordum, ondan da çok memnundum ama bu gerçekten daha güzel olmuş.
    yalnız wifi açık iken sağ alt taraf ısınıyor. bi de metal çerçeve olduğundan ısıyı daha çok iletiyor. 920 komple polikarbon olduğundan ısıyı bu şekilde yansıtmıyordu. kullananlarda da bu şekilde mi?
  • Sağolun varolun :D Dün şarjda geçti günümüz. Bugün açtım kurcaladım harikulade bir telefon. Tabii ki çok detaylı bir inceleme yapamam, ama elimden geldiğince bütün sorularınızı yanıtlarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merin -- 30 Temmuz 2014; 19:42:38 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.