Şimdi Ara

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.804
Cevap
23
Favori
108.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumdan Bir Arkadaşa 1250 tl'ye Turuncu Lumia 930' Adına 1800'diye Fatura Kesip Yolladım daha 48'saat kullanılmıştı sıfırdan farksız....

Şimdi Aramış Çok Isınıyor Diye İade Etmek İstiyor...

kullanan arkdaşlar lumia 930'un ısınıp ısınmadığını yazarlarsa sevinirim;

ayrıca 1800'tlik fatura kestiğimi garanti ve tüketici haklarına baş vurup ücret iadesini alabileceğini belitmeme rağmen ikna edemedim;

Bende Şu Anda Yeşilini Kullanıyorum tabiki ısınma oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaviOkyanuSs

quote:

Orijinalden alıntı: okanakca

quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Sizde mi satin aldiniz yoksa bi teknoloji magazasinda mi denediniz, ornek resimler varsa yukleyebilir misiniz

Satin aldim ama henüz pek resim cekmedim. Ama alacak arkadaşlara sunu söyleyeyim. Bundan önceki telefonum htc one dı ve 930 daha iyi ondan. Yani tereddut etmenize gerek yok cok kaliteli bir cihaz.

Bende HTC one m7 den Lumia 930 a gectim. Dediklerine aynen katiliyorum. Cok harika bir cihaz. Facebook uygulamasi kötü explorerden baska tarayici yok benim baska derdim yok :)

Denediniz mi?www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sizde mi satin aldiniz yoksa bi teknoloji magazasinda mi denediniz, ornek resimler varsa yukleyebilir misiniz

Satin aldim ama henüz pek resim cekmedim. Ama alacak arkadaşlara sunu söyleyeyim. Bundan önceki telefonum htc one dı ve 930 daha iyi ondan. Yani tereddut etmenize gerek yok cok kaliteli bir cihaz.

Bende HTC one m7 den Lumia 930 a gectim. Dediklerine aynen katiliyorum. Cok harika bir cihaz. Facebook uygulamasi kötü explorerden baska tarayici yok benim baska derdim yok :)

hocam uc browser deneyin en azından open in background özelliği var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Üstünde ki işletim sistemi henüz beta sayılır . Isınması makul bence ,ileride yazılımla düzeleceğini umuyorum
    2011 de ilk çıktığında galaxy s2 de aynı şekilde belki de daha fazla ısınıyordu . Hatta android 4.01 ilk çıktığında yıl başına yetiştirmek adına neredeyse alfa aşamasında vermişlerdi. Telefon durduğu yerde yanacaktı neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uc browder deniyorum bakalim

Ayrıca telefon ısınıyor. Butun telefonlar gibi

• Telefon isiniyor dediginiz teflon tavanin ortasi gibi kizarmiyordur insallah islemcinin oldugu yer isiniyorsa sorun yoktur bana gore

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

quote:

quote:

Denediniz mi?www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6

Tesekkur ederim

• mesutismail kullanıcısına yanıt
    Wp beta asamasini gecip ne zaman oturmus bi isletim sistemi olur acaba , kobay olarak kullanilmak istemem acikcasi wp alip

• Zey4li kullanıcısına yanıt
    Aslında bende tam gelişirken ki halini merak ediyorum ,galaxy s2 zamanında hemen her güncellemede yenilik ekleniyordu.
    Microsoft tan aynısını beklemek saflık belki ama benim hobim bu.
    Sistemin tam oturmasına gelince inan hiç bilmiyorum bence market biraz daha iyi olsa tadından yenmez o kadar çöp var ki uygulama olarak hepsi bir birinin aynı genelde .uygulama değerlendirmelerinden okuduğum kadarı ile paranla bile istediğin kalitede uygulama bulamıyorsun.
    En güzel örnek benim için turkcell online işlemler uygulaması ,android uygulaması ile wp arasında çok büyük fark var

• MaviOkyanuSs kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon bekleme halindeyken veya şarj olurken ısınıyor mu?
    telefon sadece kurcalarken ne kadar çok ısınıyor rahatsız edecek kadar fazla mı yoksa diğer telefonlar gibi normal düzeyde mi?
    Ben şu an Lumia 920 kullanıyorum ve internette falan takılırken ısınıyor ama çok fazla değil onun gibi mi acaba ısınma olayı ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 26 Temmuz 2014; 22:41:22 >
  • quote:

Telefon isiniyor dediginiz teflon tavanin ortasi gibi kizarmiyordur insallah islemcinin oldugu yer isiniyorsa sorun yoktur bana gore

aynen öyle tatlı bir sıcaklık
  • Boyle isinmasi normal , eger isinmasa bence bi sorun vardir , uzerinden akim gecip isinmayan birsey gormedim daha :))

• klavyeyi ingilizce yapinca rahatladi, harfler genisledi

• explorerde herhangi bir sayfa yuklenirken dalgalanma sorunu yasayan var mi

• Bende oluyor
    Bi an ekranda çizik çizik aydınlanma oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutismail

Bende oluyor
    Bi an ekranda çizik çizik aydınlanma oluyor

aynen uc browserda da oyle oluyor, sorun kronik galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Funky ND

explorerde herhangi bir sayfa yuklenirken dalgalanma sorunu yasayan var mi

Ayarlar-ekran menüsünde pil koruyucusu parlaklığı açıksa kapatın. Muhtemelen düzelir.

• İncelemesi de geldi:http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_930-review-1107.php

♦ NOKIA Lumia 930 Kullananlar Kulübü - ANA KONU ♦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 29 Temmuz 2014; 1:29:45 >
  • Arkadaşlar üç beş resim atabilecek yok mu yaa :D kalitesini gerçekten merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.