Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bize 2 hafta içinde dağıtılacak bu tablet. hep bizde mi kalacak yoksa seneye 10.sınıf olunca geri vereceğiz? 4 yıl boyunca aynı tableti mi kullanacağız? bozulursa ve garanti dışı kalırsa parasını kim verecek? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickjonas -- 4 Nisan 2014; 18:31:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bilgisayardan tablete apk atmak istiyorum nasil atarim veya herhangi bir sekilde atmak istiyorum caresi varsa yazarsaniz iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasdemir01 T kullanıcısına yanıt
    Tablete Google Play Store'den wifi FTP isimli programı indirin çalıştırn ve ftp sunucusunu açın sonra bu yolları izleyin
    http://www.youtube.com/watch?v=a_doIfHora8&feature=share
  • kardes dediğin gibi yaptım apk ya tıkladığımda bilinmeyen kaynaklar kapanmıştır yükeleyemssiniz gibi bi uyarı çıkyıor.nasıl halletcez baska yolu var mı ?
    ayarlar>
    Güvenlik bölümünde bilinmiyen kaynaklara izin ver
  • kardes öyle bi seçenek yok işte bende baktım demin
    İlk önce ayarlar>depolama>uygulamalar kısımına gelin sonra tüm uygulamaları görüntüleyin.ayarlar deposu uygulamasının içine girerek durmaya zorlayın ardında ise geri gelerek ayarlar ugulamasına gelin ordanda verileri temizle diyin sonra en geri gelerek tablet hakkında kısmına gelin derleme numarasına 5-6 kez tıklayın sonra ise güvenlik kıdmına gelerek tekrar deneyin
  • kardeşim kralsın oldu teşekkür ederim.
    Önemli değil kardeşim.Sorunlarınız olursa pm veya bu konuya yazarsanız yardımcı oluruz oyun vs yüklemek içinde pm veya yine buraya yazabilirsin.(Gta sa,Modern combat 4,Nba 2k14,The dark rises(batman)vs oyunlar için)
  • eyvallah krds onları hallederimde sağlam bitane vpn varmı benim kullandığım free vpnde hep kopuyo bağlantı.
    Ben vpn unlimeted i kullanıyorum.Youtube face twitter çoğu yere giriyor
  • tamm eyvallah çok sağol.
  • @37memo Helal Valla 2-3 Saat Ayrıldım Kaldığım Yerden Devam Etmisin
  • ŞeRmeH kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oldu sınavlarında bitmesiyle
  • Selamlar, anneme okuldan bu tableti vermişler ancak ne bir program yükleniyor ne de bir siteye giriliyor erişim çok sınırlı ne yapmamiz gerekiyor bana adım adım anlatabilecek birisi var ise çok memnun olurum. İsteğim oyun oynamak değil sadece google playi etkin kullanmak ve internet sitelerine giriş yapabilmek. Şimdiden teşekkürler.

• Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    İnternet için şuanlık Vpn unlimited'i öneririm.
    Google play deki bazı uygulamaların yüklenmemesi ve resimlerin gözükmemesi konusunu araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Tablete 2 Kullanıcı Açıp Güvenlik Bölümünden Mdm Sonlandırın Ve Dnset Kurun

Sen bunu denedin mi yoksa birfikir mi? Ben denedigimde yine mebin cihaz yonetim paneli gelio bu programi onceden sonlandirdigimda ise siyah ekran gelio yani ikinci kullanici acamadim acilsada cihaz ozgur kalmayacakgibi ya da ben yapamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

Tablete 2 Kullanıcı Açıp Güvenlik Bölümünden Mdm Sonlandırın Ve Dnset Kurun

Sen bunu denedin mi yoksa birfikir mi? Ben denedigimde yine mebin cihaz yonetim paneli gelio bu programi onceden sonlandirdigimda ise siyah ekran gelio yani ikinci kullanici acamadim acilsada cihaz ozgur kalmayacakgibi ya da ben yapamadim

Aynen yeni kullanıcı açınca tekrar şifre vs istiyor siz onları girdiniz mi?
  • Beyler benim tablet dokunmayı hiç bir şekilde görmüyol kalem vb. ne yapmam lazım fabrika ayarları için tuş kombinasyonunu verirmsiniz
  • Bütün herşeyi denedin mi yeniden başlatmak vs.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.