Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
44
Favori
231.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
    Kardeş sende görüyosundur Tuncay'ların gözünde artık kavga istemiyoruz sataşmayın isteği var. Sabah sabah sataşıyolar aynı seviyede cevap veriliyor ekstrasını görmedim ben. Dün gece Altar'la Murat'la Tuncay'lar ütopya kapısının önünde ne güzel konuştu, vurmadan kırmadan. Bunların başını hep Semih çekiyor Semih'siz bir ütopya iyi olacaktır ancak tam halkın beğendiği hareketleri yapıyor, gitmez kazanır hatta otura otura.
  • şu semihlerin grubunda tek laf sokmayan yeni gelen kız.
    diğer grubu nerde görseler laf sokuyorlar.

özellikle murat ve semih.
    kulle ile altarda onlardan destek bulup onlarda veriyor ayarı.

program yalan varsa hemen ortaya çıkarmasıda iyi
    dolap olayında dolabı boşalt diye kükremişti kulle. ama dolabı onlar almamış
    ben öyle demeiştim diye tur attı.

o meşhur yumurta olayı da türkan hn. nasılda tongaya düştü.
    bari pis yumurtalar ver. karışık verdi.
  • Çıbanın başı semih, ütopyayı kazanan kişide semih.
    Ülke olarak severiz böyle karaktersiz, lakayit tipleri. Bide reis deriz tam olur.

Mantık hatası var, Ütopyadan üretim beklemek hata.
    üretken millet değilizki, ütopyadan bekleyelim.
    semihte bu milleti en iyi örnekleyen kişi, eller cepte gez dolaş. ona buna sataş, mağdur edebiyatı yap, halktan prim yap.

Şampiyon belli, boşa tartışıyoruz
  • G--MAN kullanıcısına yanıt
    Aynı seviyede hiç cevaplar verilmiyor sadece Abidin küfür etti diye 2-3 kere yayın kesildi,mesela Altarın boyuyla 50 sefer dalga geçtiler ,Semihe kambur dediler yürüyüşüyle dalga geçtiler taklitlerini bile yaptılar,karı gibi kıvırtıyorsun dediler,adam mısınız dediler,adam olacaksınız dediler,ikiyüzlü,yalaka vs vs uzar gider ben Semihlerin tarafından bu tip hakaretler duymuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Çıbanın başı semih, ütopyayı kazanan kişide semih.
    Ülke olarak severiz böyle karaktersiz, lakayit tipleri. Bide reis deriz tam olur.

Mantık hatası var, Ütopyadan üretim beklemek hata.
    üretken millet değilizki, ütopyadan bekleyelim.
    semihte bu milleti en iyi örnekleyen kişi, eller cepte gez dolaş. ona buna sataş, mağdur edebiyatı yap, halktan prim yap.

Şampiyon belli, boşa tartışıyoruz

Sonuna kadar katılıyorum hocam. Semih gibi kişilerin ülkemizde prim yapmasına şaşırmamak lazım. Zira örneklerini çokca görüyoruz bu tür insanlar malesef ülkemizde baş tacı oluyor. anlamak güç gerçekten. Karakter yoksunu,vasıfsız ve edebiyat yapan tipler halkın gözünde prim yapıyor ve Reis oluyor. Adam da bunu bildiği için git gide daha da çirkinleşiyor yarışmada. Dışarıda senin benim gibi kişilerin yanında yapamaycağı hareketleri ve konuşmaları yarışmada yapıyor. Çünkü biliyor ne tür rezillik yapsa dahi halk onu destekleyecek.

• Draqonn kullanıcısına yanıt
    Bunu tartışmaya gerek bile yok aslında sizde bilirsiniz ki bunların başlangıcı Semih'ten hain, ponpon star, Serkan'a lakap takmalar, Tuncay'ın sanatını kötülemeler, kendinden 14 yaş büyük adama el öptürmek içinn el uzatmalar, Altar'ın kendinden büyük Serkan'a Tuncay'a efendi ol demeleri o adam ol muhabbetleri hep semihlerden gelme. Semih'in kamburluğuyla değil dayılanarak yürümesiyle dalga geçtiler. Altar'ın boyuyla nerde dalga geçtiler hatırlamıyorum şeyi diyorsun galiba Tuncay boyun kadar konuş demişti, adamlar aynı boydalar boy anlamında demedi zaten onu. Hakaret ettilerse bunun nedeni Semihler bak kaç gündür Semih'lerden ses çıkmıyor onlardan ses çıkmayınca diğer taraf hiç bir dalaşma başlatmaz.
  • Yeni karakter analizi hazırladım.Daha önce hazırlamıştım beğenildi.

Yarışmayı ilk haftasından beri canlı yayın ile takip ediyorum.Yaklaşık 10 saat izlediğim günler olmuştur.

Semih ile açalım.İlkini de Semih ile açmıştık.Siftah aynı olsun.

Semih-Dalgacı,İşin şakasın da,çalışma ile yakından uzaktan alakası olmayan,meşhur olmanın peşin de biri.Karakter olarak baktığımız da,aşırı samimi biri,arkadan iş çevirmez,dedikodu yapmaz.Sevmediği kişilerin üzerine gider,tahrik eder attırır.Karşı grup ile yaptığı kavgaların da haksız olduğuna şahit olmadım.Hep doğrunun peşin de.

Kurre-Little Faişe.Kendini masum gösteriyor.Sürekli şirinlik.Gruptakilere sempati kazandırma çabası.Rol yaptığını düşünüyorum.Gerçek hayatta ciddi biri olduğunu düşünüyorum.Her hareketi rol içeriyor.Bu kıza yorum yapmak mantıksız.

Murat-Konu da samimi arkadaşı varmış.Sürekli gerçekte böyle biri olmadığından bahsedip duruyor.Bu her halinden belli zaten.Açıkça Semih'ten geçiniyor.Semih'in grubun da olmasa ilk hafta şutlanırdı.Karaktersizin teki.Böyle boş insan olmaya devam ederse programdan şutlansın.

Altar-Bu da Semih'ten geçiniyor.Murat seviyesin de olmasa da yine bunun kendi karakteri var.Arada atarlanıp Semih'e laf söylüyor.Yetenekli,laf söylemeyi iyi biliyor.Konuştuğu gibi çalışsa şuan bu programın en başarılısı olur.Kendi gruplarının da gelir kaynağı.Bunun ürünleri satılıp duruyor.Altar bu gruptan ayrılırsa grup biter.

Türkan-Bu programın en sevmediğim kişilerinden biri.Bu programa ben katılsam ilk yazacağım kişidir.Yalancı-Hırsız-Şerefsiz.Buna her türlü hakaret edilir.Abidin-Pınar oylamasın da Pınar'a atın oyları da şu şerefsiz gitsin.

Buket-Gelir gelmez ultra bir giriş yaptı.Duygusal biri.Samimi gelmedi.Rol yaptığını düşünüyorum.

Aybüke-Ortadan takılıyorum diyor.Semih'lere geçince sizinleyim.Diğer tarafa geçince sizinleyim diyor.Ne yaptığını kendi de bilmiyor.Yarışmaya adapte olamadı.Ne yapacağını bilmiyor.Yakın zaman da elenir.

Tuncay-Semih'in yandan yemişi.Semih'in feodalitesine karşı olarak yapılmış bir feodalite.Bireysellerin lideri. Bunlar ile ilgili enteresan bir ayrıntı var.Lafa gelince bireyseller,oy atınca herkes aynı kişiye atıyor. Bu şerefsiz de tahrik edici.Semih'in bad ass taraflarının hepsi bun da da mevcut.Semih'ten hiç biri farkı yok.Semih ekstradan bundan daha zeki.Semih'e kendini rakip olarak düşünüyor.Sürekli Semih'in kendilerinden birini eletmesini çekemiyor.Bu kadar mağlubiyet ona da fazla geldi.Ekstra olarak bu eleman için gerçekte Ateist ve Eşcinsel deniyor.(Nette tangalı fotoğrafları varmış)

Abidin-Bir plan yapayım dedi ve kendini rezil etti.Semih'lerin grubuna sempatisi vardı.Semih'i sevmiyordu.Amacı şu idi.Ben kendimi Murat ve Altar'a sevdiririm.Yavaş yavaş Semih'e isyan çıkartırırım.Semih'in feodalitesine yıkıp lider olurum diye düşündü.Olmadı.Sonra kendince başka plan yapıp karşı gruba geçti.Karşı grupta ise lider olurum diye düşündü tekrar olmadı.Şimdi ne yaptığını kendi de bilmiyor.Reklamını yaptı.Gitse de olur.Kalsa da olur.

Pınar-Yarışmanın Leoparı.Dişiliğini kullanmasını iyi biliyor.Bu kız çok zeki ileri de elenmeyip kalırsa çok şeyler olacak.

• G--MAN kullanıcısına yanıt
    Altarın içinde bulunduğu 10 tartışmanın 5 inde boyun kadar konuş diyorlar taa Tezcanın olduğu zamanlarda bile Tezcan ufaklık demişti oylamada Altara boyundan dolayı.Sanat kötüleme konusunda 2 tarafta aynı yani bardak boyamada bir sanattır daha 2-3 gün önce Tuncay kahkaha atıyordu bardaklara harfleri bile çizemiyorlar diye.
    Altar,Serkana efendi ol demedi Tuncaya dedi aralarında 3-4 yaş var ki bir önemi de yok o kadarlık farkın geçen konuşmayı aynen yazayım aralarında ki.

Tuncay:Türkanın yumurtaları çalmasından bahsediyor,hırsızlıkla suçluyor o tarafı yeni yarışmacılar geldiğinde.
    Altar:Efendi ol biraz
    Tuncay:Anlamadım
    Altar:Efendi olacaksın kızlar gelmiş sen hırsızlık falan konuşuyorsun.
    Dış ses normal yaşantınıza dönün der.
    Tuncay:Altarın yanına gidip akıllı ol,laflarına dikkat et tokatlarım seni.
    Altar:Sen akıllı olacaksın
    Tuncay:Kaybol
    Altar:Adam gibi konuş.
    Tuncay:Kaybol,boyun kadar konuş
    Murat:Ne dediği duyulmuyor
    Tuncay:Senin gibi korkak değilim tosun.(11 yaş var aralarında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 19 Şubat 2015; 15:45:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SıkıntıdanPatlamısMısır

İşte Acun’un Ütopyası!

bu adam tam bir kışkırtma makinesi.
  • quote:

Ütopya semih ve kurretulaynın edepsizliği bu sadece 1 video canlı izliyenler geceleri izlediğinde zaten görecektir edepsizliklerini

Not:Reji hemen kameraları değiştirmesi de ayrı bir konu

Evet semihin gerçek planı burda saklı,

kurretula sahte bir aşk yaşa, milletin gözünde aşk meşk palavrası sergile prim topla.

gelsin oylar..

foruma katılıyorum. Bu yarışmanın birincisi belli semih.

hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 19 Şubat 2015; 16:01:07 >

• quote:

Gerçekte ütopya semihin nasıl biri olduğunu bu video görebilirsiniz

Not:Reji hemen kameraları değiştirmesi de ayrı bir konu

Aha bir semih klasiği

tek tek yarışmacılarla uğraşıp sınır hastası yapıyor.

bunu da türk milleti yiyor maalesef..

• Tuncay herşeyi öğrendi arkadaşlar !!

Semih fransada bir kızı taciz etti ve kızın ailesi semihı mahkemeye
    verecekken semih fransada eğitimini bırakarak Türkiye'ye geldi ne
    kadar pislik bir insan ! Tuncik bunu söylediği an reji kameraları ahıra
    çevirdi Allah cezanızı versin pis Reji sizi kanalı arayın ve şikayet edin !

Kaynak: Noyan
    https://www.facebook.com/utopyanoyan/posts/347569725431745
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

Tuncay herşeyi öğrendi arkadaşlar !!

Bu doğruysa vay Semih'in haline,
    Ama beni en çok ne üzer biliyor musunuz şu durum gerçekse bile hala ona sahip çıkan insanlar olur işte bu beni kahreder, ülkem ve evladım için üzülürüm.
    Özgecan'ın acısı daha tazeyken

• quote:

Orijinalden alıntı: alkanerkn

quote:

Ama beni en çok ne üzer biliyor musunuz şu durum gerçekse bile hala ona sahip çıkan insanlar olur işte bu beni kahreder, ülkem ve evladım için üzülürüm.

Olayin gercek olmadigi kanitlandi. İftira sahipleri mahkemeye verilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Düşünki senle ortak bir tarlamız var, ben hiç bakmıyorum bile umrumda değil, sen gidiyosun ekiyosun biçiyosun ben sana diyorum yarısı benim. Verir misin ? Ben vermem, gir ek al derim. Tavuklar ortak, ama prosedürde yazan, tavukları ve inekleri hergün dışarı salacaksınız, akşama içeri alacaksınız. Adamların tavuklara baktığı bile yok, kahvaltı yaparken tavuk yanlarına geldi bikere İnci'nin tavuğa etmediği hakaret kalmadı Bugüne kadar sadece 2 kere tavuklara yem vermişler o kadar.

yani bu nasıl bir savunma psikolojisidir anlamadım. semihleri savunuyosun anladık ama. sen ortadaki hırsızlık olayını, yumurta olayını karşıdan gizlemeyi görmüyon, yapılan hatayı meşrulaştırmaya çalışarak savunmaya geçiyor. velev ki dediklerin doğru, karşı taraf tavuklarla ilgilenmiyor falan filan. O zaman o çok savunduğun semihler ya da Türkan hamfendiler gidip adam gibi karşı gruba bakın madem tavuklarla ilgilenmiyonuz ona göre de yumurta beklemeyin deselerdi o zaman dediğinde haklı olurdun. Ama sen yapılan hırsızlığı illa makul ve meşru gösterme çabasında olduğun için bunu söyleyemiyon tabi... Tarafsız olaya bakarsan dediğime hak verirdin ve bu yazdığına da kendin inanmazdın

• Ütopyadaki yarışmacılardan Abidin Özşahin'in Müthiş Konuşması

Oylamaya ;
    Abidin Pınar ve Türkan yazılmış..
    herhalde pınar yolcu. durum belli..

Nedense semihcilerin hepsi türkana oy atar,
    ama cafe grubunda durum böyle değil.

Bunu semih daha önce söylemişti.
    kürreciler bana atar, muratcılar bana atar diye vs.vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 19 Şubat 2015; 16:56:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

quote:

nerde kanıt??
    bizde okuyalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Müthiş kura çekmesini de biliyosun dimi ? 1den9a kadar yazılı kağıtlar arasından 10 numara çekti.

hani tahtaya oy kullanırken birbirleri hakkında atıp tutmalar varya ben onun için söylemiştim.
    ne gereği var. mazeret üretiyorlar.

biz grup olarak karar aldık seni yazacaz de bitir.

yoksa yarışmanın formatında mı var??
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nerde kanıt??
    bizde okuyalım..

Ablası tarafından mezuniyet belgesi paylaşıldı.Ev adresi yazıldığı için kaldırıldı daha sonra.
    Sizin gibi iftira peşinde giden insanlar için Semih birinci olucak.

• quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

quote:

quote:

quote:

quote:

nerde kanıt??
    bizde okuyalım..

Ablası tarafından mezuniyet belgesi paylaşıldı.Ev adresi yazıldığı için kaldırıldı daha sonra.
    Sizin gibi iftira peşinde giden insanlar için Semih birinci olucak.

Bende semihin birinci olacagini soyluyorum hatta eminim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.