Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş merhaba bende g3 32 gb almayı düşünüyorum ancak en büyük soru işaretim andorid güncelleme desteğinin uzun süreli olabileceğimi? düşünceleriniz nedir teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun-jtd

Arkadaş merhaba bende g3 32 gb almayı düşünüyorum ancak en büyük soru işaretim andorid güncelleme desteğinin uzun süreli olabileceğimi? düşünceleriniz nedir teşekkürler.

Kardeşim 5.0 gelecek haftaya. Yani son sürüm gelecek ve şuana kadarki en büyük güncelleme olacak. 32 Gb kullanıyorum. Harika bir cihaz. 5.0 dan sonra zaten en az 3 sene kafan rahat kullanirsin. Tertemiz olacak. Daha iyi pil daha akıcı daha iyi ram. Stabilite artıyor. Bence lg g3 alınmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar su mp3 calarken kilit ekrani resmi album kapagi oluyor ya onu kapatamiyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: napoleon07

quote:

Orijinalden alıntı: harun-jtd

Arkadaş merhaba bende g3 32 gb almayı düşünüyorum ancak en büyük soru işaretim andorid güncelleme desteğinin uzun süreli olabileceğimi? düşünceleriniz nedir teşekkürler.

Kardeşim 5.0 gelecek haftaya. Yani son sürüm gelecek ve şuana kadarki en büyük güncelleme olacak. 32 Gb kullanıyorum. Harika bir cihaz. 5.0 dan sonra zaten en az 3 sene kafan rahat kullanirsin. Tertemiz olacak. Daha iyi pil daha akıcı daha iyi ram. Stabilite artıyor. Bence lg g3 alınmalı

5.0 kesin yani, valla telefonu inceledikçe heyecanladım s5 ıph6 z2 vs gibi telefonlardan fiyat performans açısından kat kat üstün geliyor.Ve artık farklı ve mantıklı seçimler yapmak istiyorum.

• ben de g3 almayı düşünüyorum. telefonda beni en çok çeken şey ekran kalitesi. 408k - 411k gibi serilerde farklı panel kullanıldığı iddia edilmiş. doğru mudur? doğruysa hangi seride en kaliteli panel bulunmakta?
  • fast556. F kullanıcısına yanıt
    G3'ün türkçe yazılımında bir sorun olduğunu söylemeye çalışmıştım. Takılmalar buglar ve ısınma sorunu Türkçe dilde daha çok oluyormuş İngilizce dile göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukilhan

ben de g3 almayı düşünüyorum. telefonda beni en çok çeken şey ekran kalitesi. 408k - 411k gibi serilerde farklı panel kullanıldığı iddia edilmiş. doğru mudur? doğruysa hangi seride en kaliteli panel bulunmakta?

Yok öyle bir şey seri birşey ifade etmez bu konuda hepsinde aynı panel kullanılır seri ise bu defalarca söylenmiştir sadece o ayki üretimi belli eder 411k serisi aralık ayında çıkmıştır bunun gibi.

• merhaba aranıza yeni katılacağım G2 varken G3 32GB almaya kalktım Başarı garantili aşağıdaki siteden daha ucuz bulamadım, site yöneticisi ile iletişime girdim ve kapıda ödeme seçeneği ile siparişi verdim hadi hayırlısı. gelince izlenimlerimi paylaşırım.
    http://www.evdekiesnaf.com/urun/lg-d855-g3-32-gb-basari-lg-turkiye-garantili
  • http://forum.donanimhaber.com/m_96187374/tm.htm

20D POLONYA 16 GB LIK VERSİYON İÇİN TAZE TAZE ÇIKTI FIRINDAN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummet1963

merhaba aranıza yeni katılacağım G2 varken G3 32GB almaya kalktım Başarı garantili aşağıdaki siteden daha ucuz bulamadım, site yöneticisi ile iletişime girdim ve kapıda ödeme seçeneği ile siparişi verdim hadi hayırlısı. gelince izlenimlerimi paylaşırım.
    http://www.evdekiesnaf.com/urun/lg-d855-g3-32-gb-basari-lg-turkiye-garantili

başarı garanti lg'nin kendi garantisi oluyo zaten. benim telefonum garantide başarı garantiliydi. başarıya götürdüm lg'nin kendi servisine yönlendirdiler. oraya verdim.

• 32 GB LIK için ITALY 20D ÇIKMIŞTIR ARKADAŞLAR...

http://forum.donanimhaber.com/m_96187374/tm.htm

güle güle kullanın...
  • Aşağıdaki sitede 16/32 ayrımı yok tek link var, farkediyormu? Birde 16/32 ayrı ayrı linki nerden buluyorsunuz.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41
  • Ramin Qhd ekranla baglantisini kurup yetersiz gelir diyenler, Bilginiz yoksa fikriniz de olmasin milleti yanlis yonlendirmeyin sacma sapan. Qhd ekranla baglantili olan GPU ve biraz da CPU'dur.16gblik g3 icin qhd ne kadar yeterliyse 32lik icinde birebir aynidir. Bu konu da bu abuk subuk ramle qhd ekran baglantisi artik bi zahmet kurulmasin.

Ilaveten sunu da anlamak mumkun degil, 16 gb g3 alacagina 32 gb g2 al diyenler bunu hangi mantikla diyor anlamiyorum. Yahu adam daha buyuk ekran ve full hd yerine QHD ekran istedigi icin zaten g3 istiyordur, neden gidip g2 alsin bunlari istiyorsa?

Şu da cok sık soruluyor ona da degineyim, 16 ile 32 gb arasindaki farkliliklar nedir vs...

Telefon hafizasi olarak avantaji var 32ligin. Ram farki da soyle oluyor, arka planda 16 gb da da 32 de de bir suru uygulama acabilirsiniz, burda 32 ile 16 arasindaki fark su; 32likte arka plandaki uygulamalar arasinda gecis yaptiginizda programlarin en son biraktiginiz yerden devam etme olasiligi daha fazladir cunku 1gb daha fazla gecici depolama birimi vardir, ancak 16likta bir suru uygulama actiginizda arka planda calisan bazı uygulamalarda yeniden yukleme olabilir, yani bir oyun actiniz ornegin daha sonra onu arka planda birakip baska uygulamar actiniz, oyuna geri dondugunuzde oyun kaldiginiz yerden degil de yeniden baslayabilir. Cunku 1gb ram farki depolama kisitliligindan dolayi 3 gb a gore diger uygulamara yer acmak icin arka plandan bazi programlari kapatir. Ram olayi bundan ibaret o yuzden bu rami tercih sebebi yapacak kadar gozunuzde buyutmenizin bir anlami yok. Asıl avantaj 32 gb olan telefon hafizasidir. Arttirilabilir hafizaya bildigim kadariyla hersey aktarilmiyor cunku. Tabi bu sizin ne kadar uygulama, program yuklediginize bagli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jasquera -- 3 Aralık 2014; 16:50:29 >

• Selam arkadaşlar,

Yaklaşık bir aydır g3 32gb kullanıyorum, cihazdan genel olarak memnunum ama birkaç sorun var sizlerin de deneyimleriniz varsa bilmek isterim.

Konum kullanan uygulamalar (swarm,hava durumu vb gibi) gps açmadan konum bilgisi bulamıyor, eski telefonum (LG 4X HD ) da wifi ve gsm den bulabiliyordu.

Ana ekranda laglar-takılmalar olmaya başladı. (bunu ingilizce kullanarak çözen arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Aşağıdaki sitede 16/32 ayrımı yok tek link var, farkediyormu? Birde 16/32 ayrı ayrı linki nerden buluyorsunuz.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41

6 ile başlayanlar 16 gb lığı ifade ediyor üstadım...16 lığın ki 32 liklere atılamıyor ama 32 liklerin yazılımları 16 lıklara atılabiliyor...
  • Paralel ithalat olan telefona Türkiye lolipounu yüklersek radyo çalışırmı?
  • 20D Sürüm çok stabil beyler ne kasma ne başlka bişey :)
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkbey006 -- 3 Aralık 2014; 15:04:59 >
  • 20D Sürüm çok stabil beyler ne kasma ne başlka bişey :)
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
  • 10 gunluk g2 deneyiminden sonra geçtim bu gün tele 32 GB versiyon g2ye göre biraz hantal gibi geldi ama kamera vs 10 numara
  • ithalatçı garantili olup çatlama sorununda değişim alabilenler oldu mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.