Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslad su mikrofonun catlagindan dolayi bi sorun yasayan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun telefonu dusurdum arka tarafta cokta belirgin olmasada 1.5 cm yakin bir cizik olustu yarin lg bayisine gidip paraya kiyip bir kilif aliyorum sizde hic gecikmeden bir tane alin arkadaslar telefon yipranmadan yoksa benim gibi uzulursunuz

• Filmadamı kullanıcısına yanıt
    Bu yazı fontunun adı ne kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus34

Alt tuşları gizleyebilirsiniz istediğiniz gibi hangi uygulamada istiyorsan onu seçebiliyor gizleyebilirsin şuan piyasada en son sürüm 410 var benim cihaz 409 delta garantili sorunsuz kullanıyorum dostum.

Tavsiyem 409 sonrası alman.

Yardimlariniz için saolun ;)
    Peki o gizleme olayını nerden yapıyoruz

• fatih_-_ F kullanıcısına yanıt
    Çok basit ayarlar»ekran» ana ekran dokunmatik tuşlar» menü dokunmatik tuşları gizle seçeneğinden istediği seçip uyguluyorsun.

• Filmadamı kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım hic guzel degil zamanla açılıyor ve parmak izi cok birakiyor kayganda değil size onerim benim şimdi kullandığım spada cam filmi inanın cok kaliteli ve forumda kullanan arkadaşlar da var memnunlar

• beyler lg g3 16 gb kullanıyorum class10 16 gb hafıza kartı alıcam hangisini önerirsiniz acaba
  • setbys kullanıcısına yanıt
    parmak izi bırakıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahan48

quote:

Orijinalden alıntı: meşhurkeladam

Arkadaşlar geliştirici seceneklerımden art yo secınce cıhaz baştan Başlıyor ama kontrol edınce yine dalvikten kullanıyor.sizdede bu sekıldemi

xposed yüklümü telefonunda ya da daha önce yükleyip silmiş olman bile art a geçmeni engeller

xposed yüklüydü ama ondan önce bile geçemiyordum.Yokmudur bir çaresi forumdaşlar ?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar geliştirici seceneklerımden art yo secınce cıhaz baştan Başlıyor ama kontrol edınce yine dalvikten kullanıyor.sizdede bu sekıldemi

xposed yüklümü telefonunda ya da daha önce yükleyip silmiş olman bile art a geçmeni engeller

xposed yüklüydü ama ondan önce bile geçemiyordum.Yokmudur bir çaresi forumdaşlar ?

Hocam bence lolipopu bekleyin şuan art deli gibi şarj yiyor ben hemen geri döndüm dalvike

• quote:

Orijinalden alıntı: ceren24

quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Ben kullandım hic guzel degil zamanla açılıyor ve parmak izi cok birakiyor kayganda değil size onerim benim şimdi kullandığım spada cam filmi inanın cok kaliteli ve forumda kullanan arkadaşlar da var memnunlar

REKLAMLARI ÖNLEYİN BU SİTEYİ ZENGİN ETMEYİN!!!!

ADDBLOCK YUKLEYİN REKLAMLARA HAYIR!!!!!

Hayde beee heryerdr sen nassss

• Evet ilk 5.0 final surumu de sızdı. Hayırlı olsun :)
    http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/kdz-lollipop-5-0-v20a-final-kdz-beta-t2935610

• quote:

hayır normal bi kızım ne spamı:))

Daha buradamisin sen

• beyler lg g3 16 gb kullanıyorum class10 16 gb hafıza kartı alıcam hangisini önerirsiniz acaba
  • Bu telefonun kulaklığını tasarlayan elemanın kulaklarını cok merak ediyorum nasıl bi kulak varsa.kulaklığı ben takıyorum o çıkıyor müzikten soğuttu beni

• quote:

Orijinalden alıntı: captain1907

quote:

quote:

quote:

Hocam bence lolipopu bekleyin şuan art deli gibi şarj yiyor ben hemen geri döndüm dalvike

zaten g3 e lolıpopa cok az kaldı.bencede bekleyıp fınal surumunde kullanmak daha iyi.

• Merhaba arkadaşlar,
    Bir sorum olacak. LG G3 çokca önerilen bir telefon ama 2k ekrandan ötürü fazla şarj tükettiği söyleniyor. Bir çok inceleme okudum, izledim ancak muallakta kaldım halen. Kafamı kurcalayan tek sorun şarjın bir günü rahat çıkarıp çıkaramayacağı. Kullanan arkadaşlar ne düşünüyor fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Aklıma takılan tek sorun şarj. Birde kılıf önerebilecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the vampire -- 11 Kasım 2014; 0:52:37 >
  • totti_pk kullanıcısına yanıt
    Birakmiyor

• the vampire T kullanıcısına yanıt
    Rahat çıkarır dostum için rahat olsun

• quote:

hayır normal bi kızım ne spamı:))

Kız olman neyi değiştiriyor?

• 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.