Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Konuşurken cızırtılı ses gelmesi turkcell'den vodafone hatta geçince benim de başıma gelmeye başladı. Yok mu bunun bir çözümü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

quote:

Orijinalden alıntı: blood004

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Arkadaşlar bu cihazı kullanan var ise lütfen cevaplayabilir mi ?

Cihaz’da kasma veya donma oluşuyor mu ? ve cihaz’da aşırı ısınma var mı ?

Ikisi de var

neye dayanarak ikiside var diyorsunuz anlamıyorum ben 32 gb lık versiyon kullanıyorum ne donma var ne ısınma !

kullandigim telefona dayanarak. Sizde olmamasi kimse de olmadığı anlamina gelmiyor.

sende olması herkes de olması anlamına da gelmiyor. insanları yanlış yönlendirme. su forumda telefona ısınıyor donuyor kasılıyor diyen 1 2 kişi var ki onlarında lg g3 kullandığından şüpheliyim.

Herkeste var oldğunu savunmadim zaten. 1-2 kişi mi? Objektif olun allah askina ne bir iki kişisi, sirf bu konuda kac farkli kullanıcı gördüm ana ekrana donerken kasmadan sikayetci olan. Ben de bu telefonu kullaniyorum para verdim, neden durduk yere kotuleyeyim telefonu.

acaba telefonunuz güncel mi ? 2 aydır kullanıyorum telefonun 1 kere ısınmadı 1 kere kasmadı ve forumda l güncellemesinden sonra telefonum kasıyor, ısınıyor diyen 1 allahın kulu da görmedim 2 aydır bu forumdayım sürekli olarak giriyorum ve oldukça aktifim. insanları yanıltmayın bence !

hocam dünyanin diğer ucunda yaşıyorum saat gece 2.17 insanları yanıltmak gibi niyetim neden olsun? Telefonu ilk aldığım hafta hiçbir güncelleme yapmamıştım sonra i ye kadar hepsini yaptım telefon inanılmaz hızlandı hatta foruma bu konuya bile yazdım telefon uçuyor diye. Zamanla yine yavaşladı. L'e geçtikten sonra pek artış goremedim performansda. ben de isterim telefon ola bildiğince akıcı olsun ama benimki ve 1-2 kişiden fazla kullanıcının telefonu maalesef sizinki kadar akıcı değil.

belkide versionlar faklı olduğu içindir. ben telefonumdan memnunum ve 1-2 kişi haricinde L güncellemesinden sonra telefon kasıyor yada ısınıyor diyen birilerini görmedim. Neyse siz yine istediğinizi yapabilirsiniz özgürsünüz nede olsa. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

quote:

quote:

Arkadaşlar benim ki de v10b-ame-xx yazıyor. Acaba güncel mi bu sürüm

10l cıktı en sonn kardeşim. hatta bazı bölgelere 10n bile dağıtıldı telefonun baya güncellemesi var mutlaka yap onları. sonra forumda bu telefon kasıyor bu telefon ısınıyor diyorsunuz bizim moralimiz bozuluyor.

Ben şikayet etmedim hiç bir zaman :)
    Ota dan bulunmuyor bu güncellemeler. Kdz dosyalarını nerden bulabiliriz

sanırım telefonunuz lg türkite garantili değil. ben hiç kendim yüklemedim güncellemeleri ama forum xda da bulabilirsiniz sanırım tüm güncellemeleri. eğer imkanınız varsa telefonu bilgisayara bağlayıp oradan da güncelleme yapabilirsiniz lg pc suit ile :)

telefonu iran'dan aldım. Türkiye garantili değil. Pc suit ile bi deneyip bakayım

• LG flash tool da "select type" kısmında ne seçiyoruz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Arkadaşlar bu cihazı kullanan var ise lütfen cevaplayabilir mi ?

Cihaz’da kasma veya donma oluşuyor mu ? ve cihaz’da aşırı ısınma var mı ?

Ikisi de var

neye dayanarak ikiside var diyorsunuz anlamıyorum ben 32 gb lık versiyon kullanıyorum ne donma var ne ısınma !

kullandigim telefona dayanarak. Sizde olmamasi kimse de olmadığı anlamina gelmiyor.

sende olması herkes de olması anlamına da gelmiyor. insanları yanlış yönlendirme. su forumda telefona ısınıyor donuyor kasılıyor diyen 1 2 kişi var ki onlarında lg g3 kullandığından şüpheliyim.

Herkeste var oldğunu savunmadim zaten. 1-2 kişi mi? Objektif olun allah askina ne bir iki kişisi, sirf bu konuda kac farkli kullanıcı gördüm ana ekrana donerken kasmadan sikayetci olan. Ben de bu telefonu kullaniyorum para verdim, neden durduk yere kotuleyeyim telefonu.

acaba telefonunuz güncel mi ? 2 aydır kullanıyorum telefonun 1 kere ısınmadı 1 kere kasmadı ve forumda l güncellemesinden sonra telefonum kasıyor, ısınıyor diyen 1 allahın kulu da görmedim 2 aydır bu forumdayım sürekli olarak giriyorum ve oldukça aktifim. insanları yanıltmayın bence !

hocam dünyanin diğer ucunda yaşıyorum saat gece 2.17 insanları yanıltmak gibi niyetim neden olsun? Telefonu ilk aldığım hafta hiçbir güncelleme yapmamıştım sonra i ye kadar hepsini yaptım telefon inanılmaz hızlandı hatta foruma bu konuya bile yazdım telefon uçuyor diye. Zamanla yine yavaşladı. L'e geçtikten sonra pek artış goremedim performansda. ben de isterim telefon ola bildiğince akıcı olsun ama benimki ve 1-2 kişiden fazla kullanıcının telefonu maalesef sizinki kadar akıcı değil.

Bu sorunun tamamı Lg ile alakalı bunu çözücek olanda Lg. Yazılımsal bir sorunu var. Sabrediceksiniz eğer olmadı Launcher kurcaksınız Alfabe güncellemesi tamamlanıp L güncellemesini aldıktan sonrada kasıyormu kasmıyormu tartışılır.

Telefon zaten iyi kasilmalar dışında ve ben de umutluyum L guncellemesinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

LG flash tool da "select type" kısmında ne seçiyoruz arkadaşlar?

Indidigin kdz uzantili rom dosyasini

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

10l cıktı en sonn kardeşim. hatta bazı bölgelere 10n bile dağıtıldı telefonun baya güncellemesi var mutlaka yap onları. sonra forumda bu telefon kasıyor bu telefon ısınıyor diyorsunuz bizim moralimiz bozuluyor.

sanırım telefonunuz lg türkite garantili değil. ben hiç kendim yüklemedim güncellemeleri ama forum xda da bulabilirsiniz sanırım tüm güncellemeleri. eğer imkanınız varsa telefonu bilgisayara bağlayıp oradan da güncelleme yapabilirsiniz lg pc suit ile :)

telefonu iran'dan aldım. Türkiye garantili değil. Pc suit ile bi deneyip bakayım

aynen hocam bir pc suit ile kontrol ediniz :)

• Sarj denemelerim hala devam ediyor bugun cok iyi deger yakaladim yaptiklarim:

Parlaklik full otomatikte
    3g full acik son yarim saat wifi ya gectim
    Adimsayar butun gun acikti
    Dun bir arkadas kendi tarayicisi daha iyi demisti bugun onunla takildim hep gercekten ana ekranda biraksaniz ayni sarji yer tarayici muhtesem
    1 saate yakin da batak hd oynadim buyuk pil alicaktim ama vazgectim gerek olmadigini dusunuyorum

• ps_hero P kullanıcısına yanıt
    Bende de böyle birşey yok senin telefonda sorun var

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

v10l buldu. Şimdi yüklüyor ama acayip yavaş neredeyse 20dk geçti hala yüzde 2

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikk

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

LG flash tool da "select type" kısmında ne seçiyoruz arkadaşlar?

Indidigin kdz uzantili rom dosyasini

CDMA veya 3GQCT mi diye sorudm aslında.SAnırım ikisini de seçsek oluyormuş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

v10l buldu. Şimdi yüklüyor ama acayip yavaş neredeyse 20dk geçti hala yüzde 2

hocam bizde oldukca yavaş yükledik zaten :) yavaş yüklemesi normaldir. 2 günde yükleyen arkadaşlar oldu burda :)

• seawolf35 S kullanıcısına yanıt
    v10l son sürüm zaten. I değil küçük L
  • telefonum arama yapmıyor,calmadan cagri sonlandirildi diyor :S
  • LG G3 tavsiye eder misin arkadaşlar ? Kullananlar yorumlarsa sevinirim
  • Şimdi baktımda v10l-TUR yazıyor ben de, güncellemeyi ara dedim son sürüm dedi. ek olarak birşey yapmam gerekiyor mu ?
  • ARkadaşlar M yazılımı flashlayayım edim elektrik gitti geldi yarım kaldı.Şimdi de LG mobile support tools tan yükseltme işlemini tamamla diyorum cihaz-pc bağlantısında sorun var diyor.USB kabloyu ve pili çıkartıp yeniden deneyin diyor ama yine bağlanamıyor.Bu durumda ne yapmak lazım?

EDIT:Neyse hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 31 Ekim 2014; 20:44:43 >
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    duvar kagidi olarak ayarla dedigimde sadece sol ustte tamamla secenegi cikiyor baska da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Axor-2528

Sarj denemelerim hala devam ediyor bugun cok iyi deger yakaladim yaptiklarim:

Parlaklik full otomatikte
    3g full acik son yarim saat wifi ya gectim
    Adimsayar butun gun acikti
    Dun bir arkadas kendi tarayicisi daha iyi demisti bugun onunla takildim hep gercekten ana ekranda biraksaniz ayni sarji yer tarayici muhtesem
    1 saate yakin da batak hd oynadim buyuk pil alicaktim ama vazgectim gerek olmadigini dusunuyorum

hangi romu kullanıyorsunuz?

• v10l sürümüne yeni yükselttim. Telefon unroot oldu. Root yapabileceğim bir anlatım var mı. Öncesinde stump root kullanıyordum. Şimdi denedim olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.