Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sorunu bende yaşıyorum bi yağmurlu günlerde gösteriyor g2de hepsini gösteriyordu güneş bulut vs.
    Kılıfın o sıkıntısı var yine g2de çakma almıştım ve cama yaslanmiyor anca elinde tutacaksın o yüzden gittim lg nin yerinden aldım kılıfı 125Tl idi g3icin bendede gold var kılıfı da siyah aldım güzel konbine oldu :)
    Kapak kendisi yatıyor çok güzel ve şık cihaza karizma katıyor başlı başına şık zaten ikiside :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DnsBrt kullanıcısına yanıt
    Hiçbir veri kaybı yasamazsininiz işlem 5 dakika kadar sürüyor o kadar 😉

• Optimus34 kullanıcısına yanıt
    Kılıfı dün çıkardım kılıfsiz daha karizmatik ve daha kullanışlı oluyor ama dusurcem korkusu yedi bitirdi beni takarim yarin gene :)

• sfr+10 kullanıcısına yanıt
    Ben geçtim suan telefondaki bütün uygulamaları sorunsuz ve daha hızlı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

quote:

Orijinalden alıntı: bahattin.oguz

quote:

Orijinalden alıntı: kurezex

LG G2 de olan "On-Screen phone" özelliği neden G3 de yok anlamış değilim.
    bunun ne olduğunu bilmeyen arkadaşlar olabilir. çok ilginç bi özelliktir teli pc ye taktığınızda tüm işlemleri pc üzerinde yapabiliyorsunuz(oyun oynayabilir, mesaj atabilir vs herşey)

elin gavurları bulmuş bi şekilde ama bende ingilizce olmayınca ben anlayamadım yabancı dili olan arkadaş çözebilir.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=24633554&postcount=17

https://www.dropbox.com/s/pdqgzpqy1x08xwi/com.lge.osp-2.apk

https://www.dropbox.com/s/cg526mu5rlgy3tw/LG-D855.rar

Harbiden bunu yaparsak süper olur ya

Bunu çoğu arkadaş bilmediği için şuan sallamıyorlar ama bilseler yapmak için uğraşırlardı şimdi :D

ingilizce bilen anlayan varsa gönderdiğm linkleri bi incelerse ve anlatırsa sevinirim.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=24633554&postcount=17

https://www.dropbox.com/s/pdqgzpqy1x08xwi/com.lge.osp-2.apk

https://www.dropbox.com/s/cg526mu5rlgy3tw/LG-D855.rar

Olay çok basit, önce LG OSP yazılımını PC'ye kur. LG G2 nin anasayfasında var.
    Daha sonra burada 2. sırada verilen APK'yı telefonuna kur.
    3. olarak da linkte verilen rar dosyasını rar dan çıkar, C:\Users\Kullanici\Documents\LG OSP\Phone_skin dizini altına yapıştır. Sonra istediğin gibi kullan.

Yalnız burada ekran kapalıyken telefonu kullanamıyoruz bu büyük bi sıkıntı. Yapılan işlemler telefonda da görünüyor. Haliyle şarjdan yiyiyor.

• Art a gecerken sunu belirtmemiz gerekiyor, eger telefonunuzda bir sekilde g3 tweaksbox ve xposed installer yukluyse ya da yukleyip silmis olsanız bile art a gecme sansiniz yok, tek cozum format atmaktir daha sonra art a gecebilirsinz

• paralel ithalat delta garantili 32 gb eur (italya) sürümü g3, pc suite yazılımı ile en son v10L güncellemesini aldı telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eucly79

paralel ithalat delta garantili 32 gb eur (italya) sürümü g3, pc suite yazılımı ile en son v10L güncellemesini aldı telefon.

Ame-xxx mi sürümü peki telefonun

• bahattin.oguz kullanıcısına yanıt
    eur xxx
  • Zaten o korku taktırdı banada ister istemez kullanıyorum alıştım da belki ilerde bi iki sene sonra çıkarırım:))

• Arkadaşlar art geçtikten sonra farm heroes saga pili içmeye başladı. 45dk farm heroes1 saat 45 dk ekran sürem var pil yüzde 55e indi. ayrıca öncesine göre oyun oynarken daha fazla ısınmaya başladı. böyle bir şey hisseden var mı.?

• eucly79 E kullanıcısına yanıt
    Yenimi aldı güncellemeyi, benim telefon belkide 2 hafta oldu alalı. Aynı italya sürüm (EUR) 32 gb.
  • Valla arkadaslar ben v10m yi yukledim telefona. Tavsiye ederim gozle gorulur iyilesmeler mevcut..

Arta gecenlere de sunu soyleyim. Telefon ve yazilim bazinda farkediyor. Bence v10L icin kararli degil art ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okitoxxx -- 28 Ekim 2014; 18:52:06 >
  • Bahsettiğiniz oyunu hic oynamadım ama biraz önce fifa 2015 de 4-5 maç yaptım sarjda olduğu için normal olarak biraz ısındı ama ekstra bi ısınma hissetmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okitoxxx

Valla arkadaslar ben v10m yi yukledim telefona. Tavsiye ederim gozle gorulur iyilesmeler mevcut..

Arta gecenlere de sunu soyleyim. Telefon ve yazilim bazinda farkediyor. Bence v10L icin kararli degil art ..

Hocam benim telefon v10i-ame bunu nasil yükselebilirim bana yardımcı olabilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nicomedias

Ben Mobilcadde den Spigen Ultra hybrid kılıfını aldım. Ürün açılmış kendileri kapatmışlar. Kutu açma videolarında izlediğim kılıfın arkasındaki jelatin hiç yoktu:) Bunu yapan adamlar her şeyi yapar gibi geliyor.

mobil cadde.com dan ultra hybrid alacaktım bende ürünü açmışlarmı yani içinde jelatin varmıydı ? içime şüphe düşürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

titan rengine Spigen G3 Case Ultra Hybrid Metal Slate almayi dusunuyorum. kullanan var mi? mint cok cirtlak bir renk oluyor zahir. (44 tl ye geliyor)

bir de bir hevesle magic circle kapak alayim diyorum ama hem fiyatlari pahali hem de kullanisli gelmiyor bana. yine de bir heves tam karar veremedim.

bende alıcaktım dediğin kılıftan ancak kenarlarının rengi atıp boyama yapıyormuş her kılıfta yaparmı bilmem ama ben spigen armor alıcam
  • Elimde spigen ultra hybrid gunmetal rengi mevcut cihazı koruma konusunda rakibi yok ama zerafet benim için çok önemli istanbul içi düşnen arkadaş varsa elden uygun fiyata verebilirim 70 TL faturası kutusu orjinallik belgesi ile
  • Bu art sanki daha fazla sarj yiyor gibi. Bugün iyice deneyip sizi bilgilendiririm arkadaşlar. İyi akşamlar.

• Bn dalvikte belki 30 dakikadir nba2015 oynuyorum sarjim %3 azaldi ekran %65te otomatik degil sicaklik 55 derece suan oyle ahim sahim bisi degil bunun yarisi realfutbolda 60-65 oluyor bnce oyunla alakalidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.