Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

cam koruyucu almak istiyorum beyler, burada aksesuar satan birisi 20 tl diyor. Bu fiyatlara alınan cam koruyucunun sıkıntıları nelerdir ?

Önerebileceğiniz cam korucuyu var mı ?

http://www.buff.gen.tr/ burdan inceleyebilirsin videoları izledikten sonra yok artıkın dedim aldım ben :)
  • Arkadaşlar merhaba. LG G3 alacağım aslında İphone 6 alacağım ama hem stok sıkıntısı hem kredi kartına taksit olmayışı daha ucuz bir modele yönlendirdi beni. LG G3 alıp bir kaç ay kullanıp satacağım İphone 6 alacağım. G3'ü ikinci el alacağım satarken fazla zarar etmeyeyim diye. Forumda bir arkadaş 15-20 günlük cihazı 1400 TL'ye satıyor LG Türkiye garantili cihaz 16 GB'lik model. Sizce almalı mıyım?
  • Yağmurlu bir güne uyanmanın en güzel yanı bu ekranı görmek olsa gerek

Edit: ben fotoğraf atmıştım atmamış fotoyu ekran resmini atmıştım :S yağmur vardı :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blood004 -- 25 Ekim 2014; 16:11:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycangir

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

cam koruyucu almak istiyorum beyler, burada aksesuar satan birisi 20 tl diyor. Bu fiyatlara alınan cam koruyucunun sıkıntıları nelerdir ?

Önerebileceğiniz cam korucuyu var mı ?

http://www.buff.gen.tr/ burdan inceleyebilirsin videoları izledikten sonra yok artıkın dedim aldım ben :)

Vaadettikleri gibimi peki cok iyimis eger dogruysa kargo dahil kaca patladi acaba size??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Alma satarken 16 gb yerine 32 daha tercih edilir bana kalırsa
  • FDurst kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflara kamera açık pozisyonda bakarken öyle görünüyor. Galeride kaydedilmiş durumuna bak bakalım, orada nasıl görünüyor.
  • Eyvallah dostum, ilgin ve cevabın için tşk. Aslında dün aksam gg den cepport saticisindan siparişi vermiştik ama bugün araştırdım serivisi intellicell mis ve tam da dediğin gibi sorun yaşayanlar olmuş, iptal edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: radonk

Büyük hevesle slim armor almıştım ama çok kaba kullanmiyorum
    Spada 0.3 mm öneririm çok iyi sarıyor çok ince yok gibi

hocam o kullandığınız spigen kadar koruma sağlamaz.
  • 10 dk önce Ankara Lg servisinden çıktım. Çalışan bayana sordum ne zaman gelir diye yüksek ihtimal önümüzdeki hafta içi, en geç öbür pazartesiye geleceğini söyledi. Ayrıca bekleme süresi 20 iş günü değil, 30 iş günüymüş. Yani biraz daha beklemem gerekecek. Benim düz mantık tutmadı

• n11 de şuanda 200 tl çek ile 1409 tl ye alabilirim ,sizce de mantıklı mı ? ancak garanti konusunda acıklama yetersiz gibi.

http://www.n11.com/lg-g3-32gb-d855-gold-titan-beyaz-P30423785
  • http://i.hizliresim.com/8Erb3A.png

http://i.hizliresim.com/Y59laA.png

http://i.hizliresim.com/aBADa7.png

Şarj konusunda soran arkadaşlar vardı. Elimden geldiğince zorladım telefonu. Gün boyu 3g sürekli açıktı yüzde 15 ten sonra kapattım sadece. Ekran gündüz %80 otomatik akşam 8 den sonra %40 otomatikte kaldı. Bu kadar oyun oynadıktan sonra ve sürekli 3g internette kaldıktan sonra bu sürede gayet normal diye düşünüyorum.

NOT: oyun 1 saatlik kısmı gündüz oynandı geri kalanı akşam. 32gb 408 serisi v10L tur.
  • arkadaslar telefonu alinca yapilmasi gerekenler nelerdi acaba?
  • cihazın ortalama ekran süresi 3.5 - 4 saattir arkadaşlar. en azından benim kullanım ortalamam öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zifiri34 -- 25 Ekim 2014; 13:51:02 >
  • Bende iki adet ölü pixel vardı ekran değiştiti 1 hafta sürdü 407 başka hiç problemim olmadı 3 aydır kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: gluteusmaximus

valla arkadaşım durum anlattıgım gibi hani. işler bende yolunda gitmedi ama çokda saglam şarjı gitti diyen bir arakdaş var biraz önce okudum yorumunu onunda hani ne desem boş. 2k ekran var telefonda normalden daha az gitmesi zaten normal. hani kimse mükemmel şarjı var diyemez çnkü tlefonda 4000mah pil yok sonuçta. 3bin küsur batarya var. hani teknosadan alıcaksan al 30 gün içinde değişim yapıolar cok rahat sıkıntısız. al dene olmadı note 3 alırsın oda on numara ben sıkıntısz kullanıyorum. ama bi 3g cool lugu yok tabikide..

Hocam Note 3'ün de LG'den eksik kalır bir yanı yok, 2K ekran koymuşlar, tamam az gidebilir ama 3000 mah değilse 3800 mah batarya da olsa optimizasyonu yapamadıktan sonra dayanmaz sarjı.
    Teknosadan telefon almam ben, diğer firmalara göre 200 bazen 300 TL fazla fiyat koyuyorlar.

note 4 olacak sanırım

Yanlış yazmışım hocam evet 4 olacak.
  • Degisim yapilan cihazlarin garantisi ilk fatura uzerinden mi devam ediyor sifirlaniyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: eypssman

Selam arkadaşlar android dünyasına ilk defa katılıyorum Nokia'cı olarak.lg g3 çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum bi kaç gün içinde internetten almıycam güvenmiyorum çünkü bide ilk defa bu kadar yüksek para vercem telefona o yüzden iki sorum olcak 1-en çok hangi renk tutuluyor ben gold ile beyaz arasında kaldım.2-media markt,teknosa,vatan computer hangisinden almamı önerirsiniz? Teşekkürler

Teknosadan alma hocam pahalı.
  • İlk full şardan sonra kullanim sonuçları pilde gecen sure yaklaşık 19 saat ekran süresi 4 saat parlaklık hep yüzde 20 30 aralarında wifi açık
    Ekrandan sonra ikinci yiyen android sistem
    Oyun oynamadim
    Nette gezindim
    Uygulama yukledim sildim

İzlenim
    Bu ekran abartı olmuş ve gereksiz full hd hayli hayli yeterdi hem de pilden yemezdi. Parlaklık yüzde elli bin üzerine çıkarmak yürek ister.

SD kart çok önemli bende 32gb lık g3 var 32 GB klas 10 SD yaktım yalniz yabancı forumlarda okuduguma gore android sistemin çok pil yenmesinin sebebi SD kart imiş. SD kartı çıkarıp öyle deneyecegim.

Cihazda 3gb RAM var ama cihazi ilk açip baktığımda gördüğüm bos RAM 800 MB 2 GB kullanıyordu çok fazla...

Sistem launcher i güzel stabil beğendim fakat RAM kullanımı yuksek ve hafif kssma yapiyor animasyon oranları .5 çektim yinede isinamadim nova laincher a dondim .

Artıları
    Tasarımı
    Kamerası
    Donanımı
    Ekranı

Eksiler
    Pil ömrü
    Yuksek RAM kullanımı
    Silinmeyen uygulamalar
    Ekranı

Dip not
    Isınma olayı olmadı nedeni oyun oynamam yalnız dikkatimi ceken Internet wifi ile gezerken pili iciyor. Yazılımsal olabilir. Ayrıca alt menü tuslarinin sağında ve solunda hafif ışık sızması (light bleed) var dusuk parlaklikta con az belli oluyor sizde de var mi ?
    Telefon çok hassas kesinlikle kılıf ile kullanın spigen slim armor ve film ile sağlam duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: HERKESE BENDEN CAY

Bugün İtibariyle ile G3 32 gb Titan Renk Aldım telefon elime aldığım andan itibaren bir önceki telefonum olan sony xperia P'ye göre hafif geldi ve arayüzü sadeliği hoşuma gitti umarım ileride pişman olmam

ne kadara aldın hocam ?

1600 TL Nakit ,Bilgilendirmek Amacıyla Söyliyim teknosa'ya sordum aynı Model ve Renk 2200 TL Dediler

Sağolasın Hoşbulduk

@MTERZY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERKESE BENDEN CAY -- 25 Ekim 2014; 14:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nime-N0-Kyo

quote:

Orijinalden alıntı: erdc

quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

arkadaşlar merhaba spıgenın sanırım 3 modelı var
    slim armor
    ultra hybrit
    ultra fit
    ..hangısı telefonu tamamen heryerını sarıyor ve hangısı en ınce..telefon saten buyuk bıde kabalaşsın ıstemıyorum..

Hem ince osun hem koruma olsun diyorsaniz ultra hibrit. Youtube videolari da size fikir verebilir. Ben kullaniyorum. Sik ve guvenli..

Ayni zamanda ekrani korusun dersek benim icin kalinlik onemli degil onerdiginiz kilif var mi? Simdi nfcli quick kilif kullaniyorum kapak havada durdugundan ekrani yeterince korumuo

temperlı cam fılmı onerırım
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.