Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır sağolasın hocam. Bizimki de haftaya gelecek öyleyse
  • bende dünden beri şebeke sorunu var arada şebeke gidiyor insanlar ulaşamıyor turkcell hatlı başka bi telefonu koydum masama çok iyi çekiyor benim lg g3 şebeke arıyor bu sorunla saha önce karşılaşanınız oldu mu
  • Turkcell 128Kb micro sim kart çalışmadı.

Edit, aynı telefonda Avea 64Kb çalıştı. Uyumsuzmu acaba 128Kb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 10 Ekim 2014; 14:44:47 >
  • lg g3 ile lg g2 nin kulaklıkları aynı mı ? idealseçimden aldığım g3 ün kulaklığı g2 ile aynı çıktı
  • murat_fb1907 M kullanıcısına yanıt
    aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

@-KuTLuBeY- İş iyice sarpa sarmaya başladı. Artık komedi durumuna döndü bu iş Bence bu işi şöyle yapalım 409 ve 408 serili cihazlar bir alt tarafındaki alaşımı kontrol etsin bakalım bir değişiklik varmı 407 nazaran. Bu gidişle hepsi teker teker çatlıyacak benim telefon 1.5 senede 20 kez düşmüştür arka kapak üst kısım çatladı sadece oda zaten kapak değiştirlebilir olmasının bir avantajı.

@fiona22 Sağlı sollu çatlama oluyor gibi bir değişim talep edin bakalım 409k serisi isteyin bir bakın bakalım o kısımlarda bir değişiklik olmuşmu alcağınız zaman 409k serisi cihazı.

Dostum verdim telefonu degisim istedigimi de söyledim personelde degisim olarak bildiricez zaten dedi. Ama seri olarak ne verirler bilmiyorum umarim 409 olarak degisir sizi de bilgilendiririm. Bu arada cihazimi lg sayfasindan nasil takip edicem bir türlü bulamadim arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiona22 F kullanıcısına yanıt
    http://91.102.162.102/LG/ bu linkten imei numaran ile takip edebilirsin.
  • Teknosadan alinma 406 serisi g3um var cok sukur catlagim falan yok.. Forumda bu catlagin fotosunu paylasan varmi arkadaslar ben rastlayamadim yada paylasabilecek?

şarj aleti ve kulaklık aynı :D
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Bunun Sonu yok gibi bu kadar dandik bir materyal kullanılmaz bizim burdaki Teknosadaki G3 teşhir ürünü üstten alttan her yerden çatlamış adamlar değiştirmiyor bile. Yakında Cat 6 çatlarsa hiç şaşırmam onlar ne yapcak bilemem artık.

Durup dururken bir telefonun çatlaması herhalde ilkdir bende anlamadım. Olmadı para iadesi alırsınız.
  • zorlayacam para iadesi için.. daha önce bir arkadaş aldı çünkü para iadesi çatlak yüzünden.. malesef ülkemizde kdv ötv çok olmasından ötürü fiyatlar o kadar değişkenlik gösteriyor ki.. ben 2200 e aldım 2ay oldu daha şuan 1600 1700e alanlar var aynı cihazı lg türkiye garantili cidden zoruma gidiyor.. he para iadesi alırsamda yine aynı cihaz alıcam daha ucuz şekilde.. cihazı seviyorum alamazsamda yeni seri gelicek artık napalım..
  • ama bu iade konusunu iyi araştır belki iade alırsın ama güncel fiyattan iade edebilirler çok iyi araştır
  • fiona22 F kullanıcısına yanıt
    Eğer 409 serisi verirlerse bir bakın bakalım çatlayan bölgedeki alaşım değişmişmi diye. Eskisi ile arada fark varmı bu sayede anlamış olursunuz.
  • Klavye guncellemesinden sonra berbat oldu ya klavye. Önceden çok memnundum guncellemeyi yapınca les oldu resmen. eski haline getirme sansım var mı?

Edit: Güncellemeyi kaldırıp tekrar yükleyince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanunAdamı -- 10 Ekim 2014; 15:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

Arkadaşlar benim telefon Lg G3 32Gb paralel ithalat 407 serisi.Fakat hala v10j güncellemesi gelmedi telefona. Güncellemeleri kontrol et dediğimde son versiyonu kullanıyorsunuz uyarısı geliyor. Birde SEA hangi ülkenin kodu acaba?

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Bendede v10i sea var r07 serisi inanilmaz memnunum ayrica v10j nin cikis tarihi ile v10i nin ki sea bolgesi icin ayni o yuzden j ye i ye pek takilmayin keyfini cikarin

Telefondan genel anlamda memnunum.Ancak bazen telefon görüşmelerimde çıt çıt diye sesler geliyor.Bir arkadaş v10j TR güncellemesi ile sorunun düzeldiğini söylemişti.O yüzden sordum bende.

407 serisi v10i 32gb lik versiyon telefonum bahsettiginiz ses bende yok kullandigim hatta avea alt yapili ptt cell

SEA versiyonu Singapur dan ithal edilmiş telefonların koduymuş.

quote:

Singapore D855 ASEA V10i 00_5 2014/8/22

Seste çıt çıt diye ara ara sesler gelmesi handsfree modunda da oluyor.Yazılımsal bir bug olduğu belli.Çünkü her zaman olmuyor.En kötü kitkat 4.4.4 yada anroid L güncellemesi ile problem çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 10 Ekim 2014; 15:29:05 >

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz daha mantıklı olur. En azından kar yapmış olursunuz paralel ithalat olarakda alabilirsiniz. Ama Türkiye Garanttili almak daha mantıklı.
  • By_B@ron kullanıcısına yanıt
    fatura uzerınde yazan fıyattır sızı ılgılendıren.. telefonun guncel fıyatı sızı baglamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnsBrt

http://91.102.162.102/LG/ bu linkten imei numaran ile takip edebilirsin.

Bilgi icin sagol dostum
    İşemri No : 40xxxxx
    Cihazın Durumu : BEKLEMEDE - DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR
    Marka / Model : LG LGD855TR
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Ucret :
    Aciklama :

10.10.2014 13:13:23 İşemri Açıldı
    10.10.2014 13:40:22 0554xxxxxxx 354xxxxxxxxxxxxx IMEI No.lu cihaz LG Teknik servise ulasmistir.Cihaz takibini 02122726543veyahttp://lg.tech-im.com adresinden yapabilirsiniz.
    10.10.2014 13:41:13 FATURA MEVCUT : 12.08.2014
    10.10.2014 14:24:31 DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    10.10.2014 14:24:31 0554xxxxxxx 354xxxxxxxxxxxxx Seri numarali cihaziniz YENI CIHAZ beklemektedir. Detayli bilgi icin 0 212 272 6 543(LGE)

ben de ideal secimden aldim ayni hocam iki telefonunda kulakligi...

bu arada ideal secimden gelen sarji orjinal uyumlu... sonradan demek ki baska yerlerden de ithalat yapmislar o yuzden donusturucuyle gondermisler... ama buyutmeyin gecen akim ayni... yok orjinal donustururuz alayim gibi masraflara girmeyin.... mantiksiz...
  • By_B@ron kullanıcısına yanıt
    yok hocam kanunen fatura tutarını ödemek zorundalar..
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.