Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konuyu toparlayalım ekran görüntüleri duvar kağıtları vs. vs. :)

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Father -- 6 Ekim 2014; 15:30:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmett803

Arkadaşlar merhaba. G3'ümü çatlak nedeni ile garantiye göndercem hangi firmaya gondereyim acaba değişim için? Bilgilerinizi bekliyorum.

Hangi ilde ikametgah ediyorsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buqqi

quote:

Orijinalden alıntı: farti

Nasıl bir kullanım yolu izlediniz acaba?

Wifi + 3G karisik kullanim. Internet kullanimi, whatsup, viber, instagram, facebook kullanimi.30 dk konusma ve 10 tane kisa mesaj. Senkronizyonlarin hepsi acik , konum ayarlari acik. Ekran yuzde 75 otomatik modda bu sureyi alabiliyorum. Ortalama ekran surem 4.45 diyebilirim.

Diğer modellere göre az olsada genel olarak bence iyi bu süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Snapdragon 805 li modeli 2 K nın hakkını tam olarak vericektir.

805 işlemci olarak pek fark yaratmıycak lakin gpu bakımından iyi bir fark yaratıyor.

805 li cat 6 model QHD le geliyormuş

O zaten bilinen bir şey qhd ile gelmesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bayramlar arkadaşlar. Bir sorum olacak. Şuan piyasa da 407 serisi bulunuyor mu halen sıklıkla. Hediye bir cihaz gelecek. Bu yüzden alırken serisine falan dikkat et diyemem. Desemde anlamaz zaten. Yani demek istediğim 407 ve 408 gelme ihtimali yarı yarıya mı? Bu sorumun sebebi ise bu çatlama muhabbeti 407 serisinde çok görülüyor muş? bu da ne derece doğru bilmiyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Mevcut masaüstü...

dediğiniz icon paketini uygulayamadım yardım eder misiniz ? jive icons uygulamasını kurdum gerisini halledemedim
  • Beyler g3ümde smart cleaningle dosyaları temizleyeyim dedim boş uygulamalarıda sileyim derken quick memo silindi nasıl geri getire bilirim bilen varmı ? Bu arada telefonu almak isteyen olursa paranıza kıyın 32lik alın antutu falan filan hikaye
  • beyler bende bugün lg g3 16 gblık olanın aldım . söyle bi sorum olucak whatsapptan falan mesaj geldiginde bildirim ışıgı yanmıyor nasıl ayarlayabilrim .
    şimdiden teşekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre_oz

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett803

Arkadaşlar merhaba. G3'ümü çatlak nedeni ile garantiye göndercem hangi firmaya gondereyim acaba değişim için? Bilgilerinizi bekliyorum.

Hangi ilde ikametgah ediyorsun hocam

Hocam konyadayim ben fakat gonderecegim yer hic farketmez garanti icin. Değişim yapabilecek bi servis olsun gerisi önemli değil.

• Arkadaşlar biraz önce fotoğraf çekerken telefon kapandı ve hicbir sekilde açılmadı sonra sarja takınca açıldı. Sebebi nedir sizce ne yapmalıyım?😡 teşekkürler simdiden.

• 985hitman kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan led'i aç

• led açık ama genede gelmiyor
    whatsapp ayarlarından dene birde.
  • Arkadaşlar tapatalk kullanan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama forumlara resim yüklerken hata veriyo ve hiçbi şekilde resim yüklemesi yapmiyo bilgisi olanvarmi?

• ahmett803 kullanıcısına yanıt
    Mecidiye köy yada sengullere hepsi zaten değişim merkezi adında olan bir yere gönderiyi orası onay verirse zaten değişim gerçekleşmekte.o yüzden servisin bi önemi yok.

Üstüne tıklayıp tüm uygulamaları seçtiniz mi?

• Adamlardaki inada bak yaa.
    GG den delta garantili 32gb aldım idealsecim adlı kullanıcıdan. Ürün sayfalarının altında ilk günlerde 409K serisi yazıyordu. Sonradan güncelleyip 409-408 serisi yazmaya başladılar. 3 ekimde satın aldım ve ricada bulunarak 409 serisi yollamanızı istiyorum diye mesaj attım. İlk cevabında serilerimiz karışık diye mesaj attı. Bende tekrar rica ederek 409 serisi istiyorum ürün altında böyle yazmıştınız diye yazdım. Şimdide yoğunluktan öyle bi seçenek hakkınız yok diyo. Ürünlerinizin linkinin altında yazdığınız gibi 408-409 serisi yollamazsanız iade hakkımı kullanabilirim diye mesaj yazdım bende.

Yoğunluğunuz beni ilgilendirmez kardeşim, beni benim aldığım ürün ilgilendirir ve siz taahhütte bulunmuşsunuz 408-409 serisi yollacağım diye. Bu neyin çabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 6 Ekim 2014; 16:59:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain1907

Arkadaşlar biraz önce fotoğraf çekerken telefon kapandı ve hicbir sekilde açılmadı sonra sarja takınca açıldı. Sebebi nedir sizce ne yapmalıyım?😡 teşekkürler simdiden.

Yok mu yardımcı olacak?

• Arkadaşlar Ortadaki menü iconunu launcher kullanmadan değiştirebiliyor muyuz? Hangi icon grubunu kullansam o arada uyumsuzluk gösteriyor..
  • Tamam kardeşim hallettim yardim ler için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.