Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hammerlein

Arkadaslar kızılötesi yuvarlaginin dış tarafında catlak olustu bazi arkadaslarin degisim talebi kabul edilmis,telefon distribütör garantili .garantiye yollarken nasil bir yol izlemeliyim bu konuda bana yardimci olabilir misiniz ?

Hocam resim koyabilirmisin nasıl bir çatlak telefonundaki. Dikkatli baktığımda benim G3 tede seninkiyle aynı yerde dikine çok küçük bir çatlak var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RookieCavalry

quote:

Orijinalden alıntı: alanwake34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahan48

quote:

2 aydır hiç kapanma problemi bile yaşamadığım telefon bugün elimde, youtube açıkken bir kapandı. akşam oldu hala açamadım. şarjı kapandığı sırada tam dolu gibiydi. bugün başka bir g3 bataryası takarak açmayı denedim ama sonuç hüsran. benden başka bu sorunu yaşayan oldu mu merak ediyorum. herhangi bir custom rom gibi bir şey söz konusu değil. telefon kendiliğinden brick oldu.

Ses acma tusuna basili tutup usb ye bagladiginda download moduna giriyormu bi dene girmiyorsa servislik olmuş demektir, bir de sarja taktiginda tepki varmi, gecenlerde basima geldi sarjdayken kapandi bi daha acamadim verdim gitti lg nin servisine allahtan tanidigim bi telefoncu dan almistim da yerine sifir verdi, servistekini de muhtemelen cihaz degisip sifirlanacagi icin kendi alacak

yok dostum ya maalesef. onu da denedim. telefondan alabildiğim tek hayat ibaresi pc ye takıldığında aygıt yöneticisinde "QHSUSB BULK" diye bilinmeyen bir donanım olarak algılanması. onun dışında herhangi bir tepki yok telefondan. anlamadığım durduk yere böyle bişey nasıl olur. biliyorum ki insanlar ilk aldığında telefon kendiliğinden kapanıyordu ama açılmama gibi bir problem de yoktu.
    cebimden çıkarıp youtube'a girdim sadece. sonra birden ekran kararınca sandım ki arkadan tuş kilidine bastım ama değilmiş.

Aynı olayı bende yaşadım,telefon tamamen brick olmuştu.LG Diyarbakır servisine verdim,bana yenisi ile değiştirdiler.Bu arada Servis Müdürü Mahsum beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı burada teşekkürlerimi sunarım.Sende Lg servisine gönder sıfırı ile değiştirsinler.

sağol dostum cevap için. bakalım artık yenisi ile değiştirirler umarım.
    emrahan, dostum verdiğin linkteki yer suriçi elektronik diye bir firma. söylediğin gibi lg'nin yetkili bir servisi.

vintek elektronik de yine aynı şekilde lg nin kendi sitesinde belirttiği yetkili servislerden biri. uygulama konusunda bu iki servisin birbirinden farkı olur mu? çünkü lokasyon olarak mecidiyeköy çok daha yakın bana.

evet vintek de lg nin servisi onu sonradan gördüm , düzeltmeyi unuttum , valla sana yakın hangisi ise ona götürebilirsin sorun olmaz bence , ama vintekin adını daha çok duydum popüler olması bi avantaj olur mu bilmiyorum

• Arkadaşlar merhaba, 32 gb'lık modeli bu hafta almayı düşünüyorum. Ancak internette okuduğum yorumlar içinde, olumsuz anlamda dikkatimiz çeken "şebeke çekimi kötü" oldu. Siz kullanan arkadaşlardan bu konu hakkında yardım isteyeyecektim. Gerçekten denildiği kadar kötü mü? Karşı taraftan sesin gelmiyor veya boğuk geliyor şeklinde şikayet alıyor musunuz?

Not 1:Vodafone kullanıcısıyım.
    Not 2: Konu içinde defalarca sorulmuş bir soru olabilir ancak, abimin rahatsızlığı nedeniyle bu aralar nete girip bir şeylere zaman ayırıp araştırma şansım pek olmuyor.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba; ben HTC ONE m8 kullanıcısıyım. Bir arkadaşım kafa kafaya G3 32 gb ile takas yapmak istiyor. 32 GB olması ve ekran aklımı çelmiyor değil ama HTC one ile o kadar yoğun kullanmama rağmen en ufak bir takılma yaşamadım. Objektif olarak konuşmak gerekirse g3 3gb ram ile takılma yaşar mıyım acaba?

• unalfat kullanıcısına yanıt
    Bu forumun tamamini takip ettim cevremde de bircok kullanici var ve hic sebeke ve sesin kotu olması ile ilgili sorun yasamadim ve duymadim, aksine ses daha net ama bende turkcell var

• quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Arkadaşlar merhaba; ben HTC ONE m8 kullanıcısıyım. Bir arkadaşım kafa kafaya G3 32 gb ile takas yapmak istiyor. 32 GB olması ve ekran aklımı çelmiyor değil ama HTC one ile o kadar yoğun kullanmama rağmen en ufak bir takılma yaşamadım. Objektif olarak konuşmak gerekirse g3 3gb ram ile takılma yaşar mıyım acaba?

Su an 3gb ram li g3 kullaniyorum hic takilma yasamiyorum ama ben rootladim ve gereksiz tum gömülü uygulamalari sildim ramde nerden baksan 1.5 gb bos alan var bu durumda takilma imkansiz, arayuz zaten takilma yasanmayacak kadar sade o yuzden sorun yasamazsin

• beyler youtube programı uzerınden 2k vıdeoları oynatmıyor ses gelıyor ama goruntu takılıyor bazı videolarda 1080p de bile yapıyor bunu yasayan var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahan48

quote:

Arkadaşlar merhaba; ben HTC ONE m8 kullanıcısıyım. Bir arkadaşım kafa kafaya G3 32 gb ile takas yapmak istiyor. 32 GB olması ve ekran aklımı çelmiyor değil ama HTC one ile o kadar yoğun kullanmama rağmen en ufak bir takılma yaşamadım. Objektif olarak konuşmak gerekirse g3 3gb ram ile takılma yaşar mıyım acaba?

Su an 3gb ram li g3 kullaniyorum hic takilma yasamiyorum ama ben rootladim ve gereksiz tum gömülü uygulamalari sildim ramde nerden baksan 1.5 gb bos alan var bu durumda takilma imkansiz, arayuz zaten takilma yasanmayacak kadar sade o yuzden sorun yasamazsin

Batarya nasıl; 2 günü çıkarabiliyor musun arkadaşım?

• edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Ben cok yogun kullaniyorum, wifi 3g aramalar whatsapp vs hepsi acik ama aksami rahat buluyorum, ama greenify kullaniyorum telefon kapaliyken tum uygulamalar devre dışı ekrani acinca aliyorum bildirimleri, birde bluetooth hep acik gear fit saate bagli ayrica arabada hep aktif, buna ragmen aksami rahat cikariyorsam sorun yok demektir

• edi1907 E kullanıcısına yanıt
    Dostum ekranı otomatikte kullanırsan ve cok yogun bakmazsan cikarirsin ama ben rahat rahat ekrani %60-80 arası kullanıcam diyorsan 1 gün cok rahat cıkarıyor otomatikte kullandığım zamanlar 2 günü buluyor.

• sorununuzun halolduğuna sevindim

lg, g3 de henüz bootloader kilidini açmadı. bundan dolayı yazılım geliştiriciler g3 için yazılım üretemiyorlar. lg bence arayüzü tam oturtmadan kaldırmayacak kilidi. ama 1 ay daha açmazsa g3 e rom çeşidi çok az olur. yani beklemekten başka çare yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

sorununuzun halolduğuna sevindim

lg, g3 de henüz bootloader kilidini açmadı. bundan dolayı yazılım geliştiriciler g3 için yazılım üretemiyorlar. lg bence arayüzü tam oturtmadan kaldırmayacak kilidi. ama 1 ay daha açmazsa g3 e rom çeşidi çok az olur. yani beklemekten başka çare yok.

Bende diyorum su cihaza niye bir cynogen falan yazılmıyor bundanmis demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: unalfat

Arkadaşlar merhaba, 32 gb'lık modeli bu hafta almayı düşünüyorum. Ancak internette okuduğum yorumlar içinde, olumsuz anlamda dikkatimiz çeken "şebeke çekimi kötü" oldu. Siz kullanan arkadaşlardan bu konu hakkında yardım isteyeyecektim. Gerçekten denildiği kadar kötü mü? Karşı taraftan sesin gelmiyor veya boğuk geliyor şeklinde şikayet alıyor musunuz?

Not 1:Vodafone kullanıcısıyım.
    Not 2: Konu içinde defalarca sorulmuş bir soru olabilir ancak, abimin rahatsızlığı nedeniyle bu aralar nete girip bir şeylere zaman ayırıp araştırma şansım pek olmuyor.

Teşekkürler.

Arkadaşım merhaba.

Şebekede az da olsa problem var. Turkcellden kim aramış msjları gelmeye başladığında farkettim kendime ulaşılamadığını :) Bazen Arkadaşların 3g çektiği yerlerde seninki edge de kalıyor.

• hendrix789 kullanıcısına yanıt
    Daha önce note3 kullanıp g3 e geçen birisi olarak kesinlikle g3.
  • quote:

Ben m8 ve g3 kullaniyorum . m8 verip g3 alma kafa kafaya zaten takasa hic girme . m8 in akiciligi bu telefonda yok . ses kalitesi yanindan gecmez konusma aninda bile catir cutur sesler geliyor . telefon bosta sarji abartisiz bir hafta gidiyor. 3g acik kullan bir saat sonra yaridasin. Isinma problemi var 5 10 dakika icinde tel fazla isiniyor . takilma olayi guncellemeler ile yok denecek kadar az ancak tamamrn yok degil . kamera m8 e gore kat kat iyi . aklima gelen bunlar . sonuc olarak m8 verilip bu urun alinmazzzz pisman olursun .

• quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

quote:

Ben m8 ve g3 kullaniyorum . m8 verip g3 alma kafa kafaya zaten takasa hic girme . m8 in akiciligi bu telefonda yok . ses kalitesi yanindan gecmez konusma aninda bile catir cutur sesler geliyor . telefon bosta sarji abartisiz bir hafta gidiyor. 3g acik kullan bir saat sonra yaridasin. Isinma problemi var 5 10 dakika icinde tel fazla isiniyor . takilma olayi guncellemeler ile yok denecek kadar az ancak tamamrn yok degil . kamera m8 e gore kat kat iyi . aklima gelen bunlar . sonuc olarak m8 verilip bu urun alinmazzzz pisman olursun .

Çok teşekkür ederim arkadaşım; ağrıyan başıma iş alacaktım

• Chngrbrk kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu clean master vb. Temizleme programı kullanıyorsan onlar bazen uzun süre erişmediydin dosyaları çöp diye siliyor. Benim 2 gb lik resin ve video mu silmişti hain.

• Arkadaşlar bişey sorcam. Benim telefonun 4 kosesinde de dik şekilde birer çizik gibi bişey var içine girip cok dikkatli bakınca belli oluyor. Bakarmısınız bi sizde de var mı yoksa orjinal kılıf mı yaptı? Teşekkürler şimdiden.

• O çizik ya da çatlak değil kasanın şekli :) Bende de var ilk aldığım günden beri. Ama batarya kapağı çıkarılmadan takılan orjinal quickcircle kılıf bir süre sonra köşelerden telefonun kasasını aşındırıyor bilginiz olsun.
  • DnsBrt kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler yeni gördüm korkmadım değil:) benim ki kapağı çıkarılıp takilandan:)

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.