Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bottom feeder

quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

quote:

quote:

quote:

Bence bu telefon da FullHD gelir,başka ekran gelmesin zaten bataryaya işkenceden başka birşey değil.
    Galaxy S5 tanıtılmadan önce de 4K falan diyorlardı gelince gördük telefonu.

G3 de beklentiler yüksek umarım beklediğimiz gibi gelir

Hepsi için zaten 2K ekran 4K ekran diye başlıyor zaman geçtikçe kesinleşiyor bence büyük ihtimalle gelmez.

bence 4K Gelicek G2 ile çıkışı yakalamışken rakiplerinin altında kalıcağımı sanmıyorum...

Asıl gelirse rakiplerinin altında kalır pil süresinden dolayı.

bence çok birşey fark etmicek günün her dakikası video kaydı yapmıyoruz neticede

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence bu telefon da FullHD gelir,başka ekran gelmesin zaten bataryaya işkenceden başka birşey değil.

Hepsi için zaten 2K ekran 4K ekran diye başlıyor zaman geçtikçe kesinleşiyor bence büyük ihtimalle gelmez.

bence 4K Gelicek G2 ile çıkışı yakalamışken rakiplerinin altında kalıcağımı sanmıyorum...

bence çok birşey fark etmicek günün her dakikası video kaydı yapmıyoruz neticede

Siz çok yanlış anlamışsınız 2K ve 4K olayını.
    4K video çekme özelliği ile gelir ancak 2K ekranla gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG G3'den, parmak izi sürprizi :D umarım ortaya atılan dedikodular haberler doğrudur...

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/bilimteknoloji/140308.aspx
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz çok yanlış anlamışsınız 2K ve 4K olayını.
    4K video çekme özelliği ile gelir ancak 2K ekranla gelmez.

anladım ben sizin demek istediğinizi 2K ekran daha çok pil tüketimi yapıcağı kanısındasınız ama 2k gelsin varsın bataryam 1 günde bitsin bu beni çok etkilemez çünkü ben G2 de'de %60 lardayken yatarken şarj ediyorum

• Sarj omrunu uzatmak icin yuzde 10 nun asagisina inmeden sarj etmeyin 4k olayina gelince lg g2 nin ekrani islemcisi ve grafik karti 4k destekliyo fakat video cekmiyor ama 4.4.2 ile gelecegini umuyorum zaten xda gelistiricileri 4k destekli kamera modu cikarmislar 4.4 icin buda bu ihtimali kuvvetlendiriyor g3 ile rakiplerini bu sefer 12 den vuracaktir

• elimde g2nin 32 gb olan versiyonlusunu kullanıyorum ağostos gibi satıp g3 alsam ne kadar para koymam gerekir tahminen sizce ki önemli olan g2 32 gb modeli ağustos ayında kaça satarım ? 1300 tl falan satabilirmiyim
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    buna g3 çıkmadan yanıt vermemiz imkansız g3 çıkarmı tam olarak o bile belli değil yani :D
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    şöyle hesap yapıyorum haziranda çıksa g3 mesela ağustos gibi g2yi satsam 1300e g3 1900den çıksa tahminen ortalama üste 700 lira daha koyup g3 alabilirim diye düşünüyorum varsayımım bu yönde
  • djvietnam kullanıcısına yanıt
    olabilir ama bilmiyorum g2 nin 2.eli ne kadardır değildir :D ama g2 ile g3 arasında uçurum olmayacağı kesin o yüzden çok saçma olur g2 kullanıp g3 almak bu resmen telefon manyaklığı olur g2 şuanda 2-3 sene rahat götürür he diyeceksin o süre sonra telefon para etmiyecek ama g3 çıkınca ne kadar olacağı belli değil genede 1 senede senin yeni cihaz için zararın 1000 tl gibi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 12 Mart 2014; 21:43:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

elimde g2nin 32 gb olan versiyonlusunu kullanıyorum ağostos gibi satıp g3 alsam ne kadar para koymam gerekir tahminen sizce ki önemli olan g2 32 gb modeli ağustos ayında kaça satarım ? 1300 tl falan satabilirmiyim

en az 1000tl gözden çıkarman lazım kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Sarj omrunu uzatmak icin yuzde 10 nun asagisina inmeden sarj etmeyin 4k olayina gelince lg g2 nin ekrani islemcisi ve grafik karti 4k destekliyo fakat video cekmiyor ama 4.4.2 ile gelecegini umuyorum zaten xda gelistiricileri 4k destekli kamera modu cikarmislar 4.4 icin buda bu ihtimali kuvvetlendiriyor g3 ile rakiplerini bu sefer 12 den vuracaktir

LG son zamanlardaki yenilikleriyle göz dolduruyor bence tuşları arkaya koyması kavisli ekran yapması v.s. bence G3 bilinmeyen bomba yeniliklerle gelebilir diye düşünüyorum tabi buda fiyatı tuzlandırıcak gibi
  • quote:

quote:

Sarj omrunu uzatmak icin yuzde 10 nun asagisina inmeden sarj etmeyin 4k olayina gelince lg g2 nin ekrani islemcisi ve grafik karti 4k destekliyo fakat video cekmiyor ama 4.4.2 ile gelecegini umuyorum zaten xda gelistiricileri 4k destekli kamera modu cikarmislar 4.4 icin buda bu ihtimali kuvvetlendiriyor g3 ile rakiplerini bu sefer 12 den vuracaktir

LG son zamanlardaki yenilikleriyle göz dolduruyor bence tuşları arkaya koyması kavisli ekran yapması v.s. bence G3 bilinmeyen bomba yeniliklerle gelebilir diye düşünüyorum tabi buda fiyatı tuzlandırıcak gibi

Tabikide fiyati ucuk olabilir ama karsilastirildigi telefonlarin fiyatina bakinca lg nin gene biraz daha uygun bir fiyatla piyasaya surecegi kesin ama

• quote:

quote:

quote:

Tabikide fiyati ucuk olabilir ama karsilastirildigi telefonlarin fiyatina bakinca lg nin gene biraz daha uygun bir fiyatla piyasaya surecegi kesin ama

LG zaten sunduğu özellikler bakımından fiyatının makul değerde olmasından ötürü kazanıyor bence umarım bu istikrarını g3 de'de bozmadan devam ettirir

• ermirza kullanıcısına yanıt
    G flex 2700 tl gibi bi fiyatla turkiyede satista bu rakamla en pahali telefonda lg de insallah uygun olur herkes bu guzel urunden faydalanir

• quote:

G flex 2700 tl gibi bi fiyatla turkiyede satista bu rakamla en pahali telefonda lg de insallah uygun olur herkes bu guzel urunden faydalanir

uygun fiyat olursa direk geçerim zaten g3 e ha baktın olmadı biraz daha g2nin tadını çıkartır fiyat düşünce geçerim şuan zaten g2 4.4.2 güncellemesini alınca 1 - 1.5 sene daha götürür gibi duruyor beni
  • Metal kasa
    g2 gibi kapaksiz fakat micro sd slotlu
    parmak izi okuyucu
    yuksek çözünürlük kamera
    en az 3200 mah pil
    cift flaş
    suya ve toza dayanıklılık
    android 4.5 5.0 gibi özellikle gelirse g2den geçiş yapabilirim. Sonuçta artik telefon teknolojisi kendini tekrar etmeye başladı.G2den sonra anca bu özellikler beni kendine çeker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 13 Mart 2014; 16:29:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aslinda g3 öndeki lg yazisinin yeri ayni kalacaksa bence bildirim isigi lg yanip sonse iyi olmazmi . Cok mu kroca

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Aslinda g3 öndeki lg yazisinin yeri ayni kalacaksa bence bildirim isigi lg yanip sonse iyi olmazmi . Cok mu kroca

hayır bence çok mantıklı hatta parmak okuyucu sensör ile LG logosuna dokununca gelen bildirimlerin önizlemesini sunsa

• emiLL kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum

• ermirza kullanıcısına yanıt
    bence baya bi süre götürür bu cihaz piyasanın üstünde bi telefon götürecektir de
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.