Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kusuruma bakmayın hata benden kaynaklı.ilk günlerde bir arkadaş kızılötesi sensörünün üzerinden tam olarak bu şekilde geçen bir çatlak resmi atmıştı.bu resimde de mikrofonun üzerinden geçen çatlağı görünce,etrafına çok bakmadım.kusuruma bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech9

Teşekkürler hocam benimde tahminim genelde 406k serilerde görülen bir sorun gibi. Nadiren 407k larda da çıkarsa belki, ama sorunun yayılmasıyla kesin olarak bi sonraki seriden sonra göremeyiz gibi hissediyorum. Umarım sizin cihazın başına gelmez. Bilmeyen arkadaşlar için seri numarası kutuda imeinin altında yazan s/n gibi numaranın ilk 4 hanesi. 406k 407k gibi. Bataryanın altında da yazıyordur muhtemelen.

Arkadaşlar benimde 406k seri no, ancak herhangi bir yerinde çizik veya çatlak yoktur, Siyah Titan 32GB lık Modeli.
    Yaklaşık 20-25 gün oldu, yere falan düştüğü de oldu koltuktan ama ne çizik ne çatlak yok, en azından şimdilik yok...
  • Caneration83 kullanıcısına yanıt
    yok caner kusura bakmam ben pek ama ınan bunu neden yazdın neden kusura bakmıyorumen ufak bı fıkrım yok ??
  • 406KP cihaz ve mikrafon çatlağıyla aranızdayım cihaz beyaz
  • Telefonun seri numarası kutunun neresinde yazıyor resim olarak çekip atar mısınız ? Ona göre bizde dikkat edelim alırken bakarız.. Bilgi verirseniz almayı düşünenler için iyi olur
  • Rootsuz reklam engelleyici varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bugun telefonda asiri kasma var hep kasiyordu ama bugun ozellikle whatsappta asiri kasma var sozde de var mi ve neden acaba

• Benim telefonda üst kısımda ki kızılotesi sensörunun orada da catlak var ya.2. Catlak da hayırlı olsun.nasıl iş anlamadım ya.pazartesi direk göndereceğim garantiye.teknosadan almıştım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler biz alma aşamasında olanlar bu çatlak mevzusundan ne yapalım almayalım mı ne diyorsunuz?G2 32gb mi alsam ne yapsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3 32GB Titan + LG G3 Quick Circle Kılıf (CCF-345G) + Smart Shield Premium Tempered Glass ile aranızdayım :)

Nexus 4' den geçiş yaptım. Cihaza aşık oldum resmen :) Alır almaz 3 adet sistem güncellemesi aldım ve tüm işlemlerden sonra cihazı sıfırladım. Kaymak gibi :)
  • Arkadaşlar merhaba, bende cihazin 32 gb. beyaz modelinden aldim. İstanbul bilişimden tek cekim olarak 1789 liraya geldi. Sormak istedigim soruya gelecek olursak cihazim asiri isiniyor isinmadan dolayi parlaklik %90’dan yukari cikmiyor genelde cihaz daha 1 haftalik ve uygulama yok denecek kadar az. Gecen gun bi arkadasim telefonu inceledi ve neden bu kadar isindigini sordu bende normal dedim ancak sizlerdede bu sorun var mi? Cevaplar icin simdiden cok tesekkurler.

• focus1616 arkadaşla beraber ikinize de yanlış yönlendirmeyi ben yapmış oldum o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caneration83

focus1616 arkadaşla beraber ikinize de yanlış yönlendirmeyi ben yapmış oldum o yüzden.

caner salla gıtsın ya boyle seylerı dusunme erken yaslanırsın valla bak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ue-Gazi

LG G3 32GB Titan + LG G3 Quick Circle Kılıf (CCF-345G) + Smart Shield Premium Tempered Glass ile aranızdayım :)

Nexus 4' den geçiş yaptım. Cihaza aşık oldum resmen :) Alır almaz 3 adet sistem güncellemesi aldım ve tüm işlemlerden sonra cihazı sıfırladım. Kaymak gibi :)

hayırlı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExaltedTR

Arkadaşlar merhaba, bende cihazin 32 gb. beyaz modelinden aldim. İstanbul bilişimden tek cekim olarak 1789 liraya geldi. Sormak istedigim soruya gelecek olursak cihazim asiri isiniyor isinmadan dolayi parlaklik %90’dan yukari cikmiyor genelde cihaz daha 1 haftalik ve uygulama yok denecek kadar az. Gecen gun bi arkadasim telefonu inceledi ve neden bu kadar isindigini sordu bende normal dedim ancak sizlerdede bu sorun var mi? Cevaplar icin simdiden cok tesekkurler.

kac dereceye ulastı kı acaba eger arkadasın metal kasa telefon kullanıyorsa g3 ısısı ona cok gelebılır cunku metal kasa cıhazlar ısıyı dısarı pek yansıtmaz dagıtır hee bu g3 ısınmıyor demek degıl tabı ama kullanım seklıne gore degısır bu ısı olayı
  • bu arada benim de kızılötesi civarında çatlak varmış haberim yokmuş cidden önce bi acaba,sonra da koyver gitsin dedim
  • Beyler cihazi yatmadan once sarja takmak ne kadar dogru? Sarj fullendiginde fisin hala takili olmasi ne kadar zarar verir ya da zarar verir mi? Sarj ederken elektrigin verdigi enerji ile tam dolu hizasinda geldigindeki enerji ayni degildir degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Beyler cihazi yatmadan once sarja takmak ne kadar dogru? Sarj fullendiginde fisin hala takili olmasi ne kadar zarar verir ya da zarar verir mi? Sarj ederken elektrigin verdigi enerji ile tam dolu hizasinda geldigindeki enerji ayni degildir degil mi?

sıkıntı olmaz batarya %100 e ulasınca devreyı kesıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Beyler cihazi yatmadan once sarja takmak ne kadar dogru? Sarj fullendiginde fisin hala takili olmasi ne kadar zarar verir ya da zarar verir mi? Sarj ederken elektrigin verdigi enerji ile tam dolu hizasinda geldigindeki enerji ayni degildir degil mi?

sıkıntı olmaz batarya %100 e ulasınca devreyı kesıyor

Tamamdir hocam sagolun

• Arkadaşlar bende şimdi kontrol ettim arkadaşın telefonun çatladığı yerde bendede cokta kucuk olsa catlak var cok kucuk ama dikkatli bakınca görülüyor.Şimdiden servise versem mi yoksa çatlamasını mı beklesemNe saçma birşeydir bu ya..
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.