Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deagles48

v10j'de otomatik ekran tazeleme özelliğini kapatmışlar arkadaşlar 60hertz'de sabit artık sanırım lag sorunlarının üstesinden gelmek için yaptılar.

v10j linki bu mudur hocam bi teyit etseniz ? ve 16 gblık model mi kullanıyorsunuz ?

https://mega.co.nz/#!wFZnnToR!24jSLOsVvFnBspQr7wO5sH1fWwDKG1j6SMh3v2MWTOo
  • ekle kardeşim tabiki teknik konuya benim konunun linkini bütün arkadaşlara faydamız olsun....sormana bile gerek yok....
  • Slm arkadaslar pazartesi orj. kablosuz wcd 100 modelli sarj cihazi alicam fakat aklima birsey takildi acaba bu cihaz pilin omrunu etkilermi sonuçta masa ustunde kullanilan birsey ve kullanimi rahat oldugu icin sirekli standindan alip koymak pilin omrunu etkilemezmi sizce bu konuda bilgisi olan varsa paylasabilirmi.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı alalı 2 hafta oldu güncelleme daha yapmadım, sizce yapmalımıyım kararsızım hic bir sıkıntısı yok kapanma v.s gibi sorunlar yaşamadım güncelleme yapmaktan korkuyorum acıkcası teşekkürlerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: djsalih24

arkadaşlar cihazı alalı 2 hafta oldu güncelleme daha yapmadım, sizce yapmalımıyım kararsızım hic bir sıkıntısı yok kapanma v.s gibi sorunlar yaşamadım güncelleme yapmaktan korkuyorum acıkcası teşekkürlerr

Hocam kapanma sorunu yaşayan çoğu kişi güncelleme sonrası rahatladı diye biliyorum. Ben güncel sürümü kullanıyorum şuan hiç bir sıkıntım yok ve yakında bir güncelleme daha gelecek daha da iyi olacak diyorlar
  • ya beyler ekran kapalıyken sanırım internet kapanıyor ekranı açmadan hiçbir bildirim felan gelmiyor onu nerden ayarlıyoduk. ekranı açınca bi anda bildirimler geliyor. mesela adam 20.12de yazmı ben tuş kilidini 20.24te açtım diyelim o zaman bildirim geliyo ama yazma saaati adamın 20.12
  • djsalih24 D kullanıcısına yanıt
    Kapanma ve şarj sıkıntısı benim cihazla da yoktu ama ben güncelledim gene sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

Slm arkadaslar pazartesi orj. kablosuz wcd 100 modelli sarj cihazi alicam fakat aklima birsey takildi acaba bu cihaz pilin omrunu etkilermi sonuçta masa ustunde kullanilan birsey ve kullanimi rahat oldugu icin sirekli standindan alip koymak pilin omrunu etkilemezmi sizce bu konuda bilgisi olan varsa paylasabilirmi.?

Dediğin konudan bilgim yok hocam ancak, ürünü nerden ve kaça alıyorsun yazabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ya beyler ekran kapalıyken sanırım internet kapanıyor ekranı açmadan hiçbir bildirim felan gelmiyor onu nerden ayarlıyoduk. ekranı açınca bi anda bildirimler geliyor. mesela adam 20.12de yazmı ben tuş kilidini 20.24te açtım diyelim o zaman bildirim geliyo ama yazma saaati adamın 20.12

Senin güç tasarruf modu galiba devamlı açık konumda onu %30 gibi değerlere alırsan sorun düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gkn.gogo

quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

ya beyler ekran kapalıyken sanırım internet kapanıyor ekranı açmadan hiçbir bildirim felan gelmiyor onu nerden ayarlıyoduk. ekranı açınca bi anda bildirimler geliyor. mesela adam 20.12de yazmı ben tuş kilidini 20.24te açtım diyelim o zaman bildirim geliyo ama yazma saaati adamın 20.12

Senin güç tasarruf modu galiba devamlı açık konumda onu %30 gibi değerlere alırsan sorun düzelir

yok dostum buldum buldum. gelişmiş wi fi ayarlarında uyku modunda wifi yi açık tut var onu kapalı hale getirmişim yada biri getirmiş

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Cozulduyse sorun yok şimdi sıra kim o ayarı o konuma getirdi bunu bulmakta :)

• Konunun adı bundan sonra m8'cilerin g3 e düşmanlığı ana konusu olsa tam yeri olucak.
  • Konunun adı bundan sonra m8'cilerin g3 e düşmanlığı ana konusu olsa tam yeri olucak.
  • M8 kullananlar bizi çok düşünüyor lan az bi sorun olsa bile nasıl cosuyorlar lan size ne lag varsa falan kullanan biziz siz m8 kullanmaya devam edin sanki bizim cihazın parasını bunlar odemiste paraları boşa gitmiş gibi davranıyorlar tamam en iyi telefon sizinki YAV HEE HEEE
  • Hocam belli ki adam akıllı bir şey açıklansa dahi algılayamayacak durumdasın, nasıl canınızı yakmış bu g3 onu anlamıyorum.

Bu cihazlar bize hizmet etsin diye var siz resmen marka ve cihazlara hizmet edercesine konuşuyorsunuz anlamak mümkün değil ?
  • Yurtdisindan akrabama aldırdım pazartesi gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam belli ki adam akıllı bir şey açıklansa dahi algılayamayacak durumdasın, nasıl canınızı yakmış bu g3 onu anlamıyorum.

Bu cihazlar bize hizmet etsin diye var siz resmen marka ve cihazlara hizmet edercesine konuşuyorsunuz anlamak mümkün değil ?

Daha neyin açıklaması yapılacak
    kimse kusura bakmasın G3'ün ne kadar bir cihaz olduğunu herkes gördü
    G3'un en iddaalı yönü ekranıydı değil mi

http://shiftdelete.net/en-iyi-ekran-hangi-telefonda-54230

Ayrıca kimseye hizmet ettiğim yok
    Kullandığım telefonu da forumda yerden yere vurmuslugum var gayet tarafsız olduğumu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cru.

quote:

Hocam belli ki adam akıllı bir şey açıklansa dahi algılayamayacak durumdasın, nasıl canınızı yakmış bu g3 onu anlamıyorum.

Kullandığım telefonu da forumda yerden yere vurmuslugum var gayet tarafsız olduğumu düşünüyorum

Yandaş teknoloji sitesi :) editörlerinin hepsi ios hastası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knox Sayacı

quote:

Orijinalden alıntı: Cru.

quote:

Yandaş teknoloji sitesi :) editörlerinin hepsi ios hastası.

Sitenin kurucusunun telefonu M8

Ayrıca burdaki inceleme Phone arena adlı teknoloji sitesinin incelemesi

• 2 tane g3 var evde beyaz ve titan 32gb. Burdaki sorunları gördükçe şaşıyorum bendeki farklı cihaz heralde. whatssapp ta nasıl klavye kasıyor yada ana ekrana dönünce nasıl birkaç saniye siyah kalıyor ya cidden bende g3 var böyle oluyor diyen adamın doğru söylediğine inanmıyorum.

En basitinden, kasma sorunları bukadar bariz olsa youtubede onlarca video olurdu. Daha ben bitane görmedim.

2. si m8 sahiplerinin içinde ukte kalmış sanırımki çamur atmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sanki bizim paramız yetmedide m8 alamadık g3 le idare ediyoruz...

1 ay önce ben titan aldım 1 hafta öncede beyaz aldık. Hiçbir sorun olmadığı için yine g3 aldım eğer takılma ısınma donma kapanma vs olsaydi enayi gibi gidip 2200 bidaha vermezdim heralde m8 falan alırdım değilmi ?

Şimdi 2 tane aldım diyede fanboy olurum kesin. herneyse 12 yaş seviyesi gereksiz polemiklere giren arkadaşlar kendi kum havuzlarında oynamaya devam edebilir.

m8 sahiplerinden biri gelmiş pili çok çabuk bitiyor demiş, gsmarenada tıpatıp aynı skoru almışlar pil endurance testte. bizim pilimiz çabuk bitiyor z2 ve s5 e göre ama enazından ekranı sorumlu tutabiliyoruz. Küçücük ekranıyla m8 in vasat pil performansını neyle açıklıyorsunuz ?

Biri demiş kamerası daha iyi. Yuh.

Biri demiş kulaklık ses kalitesi daha iyi. Gsm arena ölçümlerine göre en iyi ses çıkışına sahip telefon g3. Açık ara farkla.

Biri demiş boşta 400 mb ram kalıyor. Ram yönetiminden bi haber.

Sonuç olarak m8 alanların bana kalırsa tek övünebileceği nokta sense iu ve metal kasadır. Geri kalan herşeyde g3 önde. Stereo hoparlörlerin gereksizliği ve sentetik testlerdeki %3 %5 farkı saymıyorum normal kullanımda ikiside işe yarar farklar değil.

Sırf %5 yüksek test skoru alıyor diye gidip telefon alınmaz. Küçücük ekrana hiç farketmeyeceğim performans farkı için katlanmak istemedim. Aynı nedenledir ki hiçbir zaman iphone da düşünmedim. Sırf 5.5 inç diyede g3 almadım. Note 4 ve 3 ü de kasa boyutundan dolayı düşünmedim. Aynı boyutta (z2, m8 ) 3 telefon arasında biri 5.5 inç biri 5 inçse +15 puan öne geçer. %5 performans farkı +1 puandır. stereo hoparlörde +5 puandir tasarım +7-8 puandır kamera +7-8 puandır gibi. Kafadan öncelik verilirse son önemli nokta heralde performanstaki farkedilmeyecek noktalar. Normal kullanımdaki küçük laglar ki çok çok azlar, tamamen ui in yeni olmasından ve gelecek güncellemelerle kusurursuz olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exxcrea -- 20 Ağustos 2014; 22:54:05 >

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.