Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun kamera kısmına hafif bir baskı uygulayın lg g2 deki gibi bir tıklama geliyor mu? Denerseniz çok mutlu edersiniz beni...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hafif bir gıcırdama sesi gibi

• mrkb kullanıcısına yanıt
    burdamısın hala.

Telefon harika arkadaşlar eski mesajlarımız mevcut kapandığında da yazdık ısındığında da , aldık diye korumadık.

Ama şuan kapanma sorunu falan kalmadı. Şarjı adam akıllı hale geldi ısınma da aynı ayardaki telefonlar kadar.

Bu telefona performans sıkıntısı var demek komik neyse alan arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir Hele ki orjinal kapak ile çok şekil duruyor.

Bu arada ram temizleme için hangi programı kullanıyorsunuz ? Telefon çok ram kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdi_FB_MCMVII -- 6 Ağustos 2014; 16:33:57 >
  • Çok hafif bir boşluk var gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Hocam sizden ricam şu kilit ekranındaki hava animasyonunu görmek için yaptıklarınızı baştan adım adım anlatır mısınız ?

Parça parça okudum tam olarak anlamadım. Bende sizinle benzer şeyler yaptım gerçi hava animasyonu olacak hava olmadı ama siz yazarsanız sevinirim.

Menü'deki hava durumu ikonundan girip konumunuzu manuel olarak değil yani şehir adı girerek değil, konumu buldururak otomatik olarak giriyorsunuz.

Ekran ayarlarında kilit ekranı seçeneklerinden hava animasyonlarını göster seçeneğini işaretliyorsunuz.

Sonrada oturup yağmurlu yağışlı bir hava bekliyorsunuz.

Hepsi bu kadar

Teşekkürler hocam doğru yapmışım o zaman, dün yorumlarınızdan yola çıkarak aynı işlemi uyguladım.

Dediğiniz gibi geriye sadece yağmurun yağması kaldı :)

Bu arada ben Knock code kullanıyorum bunun hava animasyonuna etkisi var mı acaba ?

Aynısını ben de yaptım ama bende tık yok, nasıl olcak tam olarak anlamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: BASKANCIHAN

Çok hafif bir gıcırdama sesi gibi

Bende de öyle bir problem yok. Taş gibi yerinde duruyor kamera. Ses oynama falan yok?

@Erdi_FB_MCMVII;

Ben memory için bi uygulama kullanmıyorum. Androild'lerde çok mem. yemesi hatta olanın tamamını kullanmak istemesi normal bir durum. Hatta bi arkadaş yazmıştı geçmiş sayfalarda. Sıkıntı yapmıyorum.

Genel temizlik için kendisine ait olan uygulamayı kullanıyorum.
  • side_effect kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmuyorsa iyi bari.Bende sizin gibi telefondakini kullanıyordum devam edeyim o zaman teşekkürler hocam

• 3000mah pilde amma geç şarj oluyormuş telefonu pc'ye taktım elimde oynarken şarjı azalıyor :)

Şuanda duvardan şarj etmeme rağmen 3000mah pili doldurmak kolay değilmiş demek ve cihaz kameranın etrafından iyi isiniyor.

Bu arada samsunglardaki gibi bunda kolayca boş ram miktarını görüp belleği temizle olayı yok sanırım uygulama lazım olmali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 6 Ağustos 2014; 17:10:04 >
  • arka kapağın kamera bölümünde ses açma kısma tuşlarının etrafına iki elinizle hafif baskı uygulayarak bastırın sadece o bölgelere masaj yapar gibi sanki aşağıya ve yukarıya doğru iki elinizle hafif baskılar yaparak deneyin bi arkadaşlar....
  • quote:

arka kapağın kamera bölümünde ses açma kısma tuşlarının etrafına iki elinizle hafif baskı uygulayarak bastırın sadece o bölgelere masaj yapar gibi sanki aşağıya ve yukarıya doğru iki elinizle hafif baskılar yaparak deneyin bi arkadaşlar....

Yok öyle bişey
  • quote:

quote:

arka kapağın kamera bölümünde ses açma kısma tuşlarının etrafına iki elinizle hafif baskı uygulayarak bastırın sadece o bölgelere masaj yapar gibi sanki aşağıya ve yukarıya doğru iki elinizle hafif baskılar yaparak deneyin bi arkadaşlar....

Yok öyle bişey

Kamera asagi dogru kavisli ama sanirim degil mi? Alt tarafi biraz asagida

• Erdi_FB_MCMVII kullanıcısına yanıt
    Bekle Tekno seyir incelemesindeki lg g2 den bile az puan almış. 2K ekranın güç sarfiyatından dalayı face twitter menü,galeri vb gibi yerlde her telefon kasmıyor zaten Teknoseyir İncelemesi

Ben bişey kötüleme çabasında deilim buralara gelmeseydim şuan g3 almış olcaktım ama araştırınca almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 6 Ağustos 2014; 17:45:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knox Sayacı

quote:

quote:

Yok öyle bişey

Kamera asagi dogru kavisli ama sanirim degil mi? Alt tarafi biraz asagida

Valla çok dikkat etmedim ama ellerken sanki biraz öyle gibi geldi bana da sanki belki birazcıkdan azcık

@mrkb,

Siz zaten sabahtan akşama kadar antutu vs. benchmark test yapar durursunuz, puanları karşılaştırıp sidik yarışına girersiniz. Yok G2 öyle G3 böyle M8 şu, iphone bu... O var, bu yok, şu var şu yok... Bu böyle o öyle.. batarya bilmem ne, yok ısınıyor, yok yanıyor, yok 2k olmayaydı iyiydi, face de kastı tivitır da kasmadı...Telefonu telefon gibi kullanmazsınız zaten. Arkadaş telefon bu!! Ne bekliyorsunuz dönüşüp transformers olmasını falan mı??

Alan razı veren razı? Size zorla telefon beğendiren yok. Almazsanız sizin bileceğiniz iş. Uzatıpta gerçekten paylaşım yapmaya çalışanlara artık rahatsızlık vermeyin lütfen.

Emin olun alan bir çok arkadaş ki bende buna dahilim, almadan önce gerekli araştırmalarını yapıp karşılaştıran insanlar. Bu kadar basit ve net...

Biz aldık, memnunuz. Siz de dilediğinizi yapmakta özgürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Bekle Tekno seyir incelemesindeki lg g2 den bile az puan almış. 2K ekranın güç sarfiyatından dalayı face twitter menü,galeri vb gibi yerlde her telefon kasmıyor zaten Teknoseyir İncelemesi

Ben bişey kötüleme çabasında deilim buralara gelmeseydim şuan g3 almış olcaktım ama araştırınca almaktan vazgeçtim.

Az puan almasının nedeni fazla ısınması. Kullanımı etkilemiyor ama benchmark puanlarını etkiliyor. Benchmark puanına göre telefon alma kafası biteli çok oldu diye biliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Bir telefonu herkes beğenecek diye bir kural kaide yok. telefonu almaktan vazgeçtiyseniz mutlaka başka iyi bir telefon bulmuşsunuzdur. ki merak ediyorum acaba size göre piyasada ki en iyi telefon hangisi??
    aslında en iyi diye bişey de yok. her saniye yeni bişey çıkıyor.

• Eyvallah hocam güzel haber dört gözle bekliyoruz o zaman
  • BASKANCIHAN kullanıcısına yanıt
    telefonu amuda kaldırıp sarj soketınden bıraz bastırıncada kıt kıt dıo
  • Arkdaslar bu quatbeat 2'lere bass koymayı unutmuşlar sanırım sizde durum nedir ? Apple earpod'lardan sonra çok yavan geldi açıkçası yada benim kulakliklarda bir sorun var.

• Bu benim 3. Android cihazim alayini rootlamistim (htc desire s,sensation xe,one x plus ) xda da g3 root olayını biraz araştırdım fakat en güncel surumlu ve daha yeni çıkmış bi cihaza root yetkisi vermek bence mantıklı değil bide neden root buda önemli tabi

• ben cihazdan cok memnunum 32gb olanini kulanmaktayim bahsi gecen sikinti ve sorunlarla karsilasmadim,bu tur sorunlarla karsilasanlar heralde cihazi cok mu yoruyorlar diyecam ;)
    bu arada bazi arkadaslar antutu puani dusuk demisler fakat bende ki durum farkli nasil mi cihazi bir sure kurcalayinca ve antutu test yaptiğim da 31000 civari cikiyoru.Oysa telefon soğukken yani bi sure bekleme de durunca ve antutu testte 35000 ve uzeri cikmakta,rekorum ise 36247

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.