Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle Güle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdi_FB_MCMVII

Güle Güle

+10
  • Erdi_FB_MCMVII kullanıcısına yanıt
    see ya
  • Benim cihaz antutu testi guncellemeden sonra 35000 in ustundeydi. Full ve yoğun programlar yüklü olmasina ragmen. G3 32 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. güncellemeden sonra telefonum kapanıyor diyen arkadaşların kapanma sıkıntısı devam ediyormu çözüm oldumu bu güncelleme?
  • Arkadaşlar Şarj yüzdesini nasıl aktif ediyoruz ayarları gezdim hiç bir şey bulamadım. İOS'da bile ayarlara girip oradan açabilirdik Android'de ayrı uygulama'mı yüklemek lazım sarj yüzdesini görmek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Arkadaşlar Şarj yüzdesini nasıl aktif ediyoruz ayarları gezdim hiç bir şey bulamadım. İOS'da bile ayarlara girip oradan açabilirdik Android'de ayrı uygulama'mı yüklemek lazım sarj yüzdesini görmek için ?

ayarlar genel pil orda kutucuk var tıkla tamam
  • quote:

Arkadaşlar Şarj yüzdesini nasıl aktif ediyoruz ayarları gezdim hiç bir şey bulamadım. İOS'da bile ayarlara girip oradan açabilirdik Android'de ayrı uygulama'mı yüklemek lazım sarj yüzdesini görmek için ?

Gerek yok hocam başka uygulamaya, ayarlar kısmından ekran yada pil kısmından yapılıyor, telefon şuan yanımda değil yoksa tam yerini yazardım.

edit: üstteki mesajda yazılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrur0253 -- 6 Ağustos 2014; 14:34:59 >
  • _CCCP_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle daha iyi olur. Ayrıca xda de konu uçmuş durumda. Biran önce root işini sağlıklı bir şekilde baslatabilsen harika olur.

• Beyler size uyarida bulunmak istiyorum. Forumda dolanan bazi üyeler daha telefonu almadan almis gibi yapip telefon hakkinda atip tutuyor.

Forumdaki genel sikintilar sorunlar ustunden kafa karisikligi yaratiyorlar.

Bazi sikayette bulunan arkadaslara degil bu laflarim gercekten sorun yasayanlar belli zaten,

Dikkat ediyorum yeni telefon alacaklari cok etkiliyorlar. O yuzden herkesi dikkate alip telefon hakkinda onyargilara yol acmayin
  • Teşekkürler arkadaşlar.. Cihaz daha bugün elime geçti 32GB Titan modeli Quick Circle kılıf hediye etti satan arkadaş ancak kılıf biraz ilginç sanırım orijinal değil aşağıya fotoğrafını koyuyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 6 Ağustos 2014; 14:55:09 >
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar.. Cihaz daha bugün elime geçti 32GB Titan modeli Quick Circle kılıf hediye etti satan arkadaş ancak kılıf biraz ilginç sanırım orijinal değil aşağıya fotoğrafını koyuyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

Kesinlikle degil. Banada hediye ettiler orjinal diye ama benimkide degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hibrittt

herkese merhaba,

g3e root atıp farklı bir rom kullanan var mı? bir 2k ekran normale dönüyor mu? yani tekrardan 1080 p ye çevirebilir miyiz. perfonmansı bu şekilde artırılabilir mi? şu anda antutu'da teste cihazım 25975 puan alıyor sadece. 16 gb olanını kullanıyorum. ve g2nınde gerisinde olması gerçekten çok can sıkıcı.

Bende ayni puani aliyorum 16 lik ile. Antutu pek guvenli degil ama.

• Lg G3 32 Gb Titan cihazım @mami51 tarafından alınmıştır.
  • 2 günlük faturalı lg garantili arkadaşlar 32 gb beyaz yanında 5 adet orjinal kılıf ile satılık 2050 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzmete -- 6 Ağustos 2014; 15:19:15 >
  • lg g2den lg g3 geçen arkadaşlar pişmalığınız varmı yada şöyle söyleyeyim bir arkadaş lg g2 den g3 e geçip tekrar g2 ye geri dönmüş elimde g3 alacak para var fakat karar veremedim lg g3 sorunsuz cihazların yanında kendini kapatan cihazlar var bu dez avantaj ve pili dez avantaj diyorlar fakat teknosaya gidince kendimi lg stantında buluyorum g3 gözüme hitap ediyor on numara bir cihaz ama g2 de de daha uzun giden bir pil var ve alde kalacak 500tl gibi bir rakam var sizce g2mi almalıyım g3 mü almalıyım ayrıca kapanma sıkıntısı yaşayanların cihazları düzeldimi önerileriniz ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...
  • Hemen hemen başından beri formu misafir olarak takip ediyorum. Yani telefonu almadan önce. Gerçekten bazı arkadaşların dediği gibi sanki bilerek telefonu kötüleme kampanyası yapılıyor. 32gb gold aldım ve eski bir iphone kullanıcısı olarak mükemmel bir cihaz diyebilirim.ben burda yazılan hiç bir sorunla karşılaşmadım umarımda karşılaşmam.alacaklar bence hiç tereddüt etmeden alsın.

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar.. Cihaz daha bugün elime geçti 32GB Titan modeli Quick Circle kılıf hediye etti satan arkadaş ancak kılıf biraz ilginç sanırım orijinal değil aşağıya fotoğrafını koyuyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

Hocam kılıf orj. değil. Orj. olan kılıfta en altta LG G3 yazıyor, ön ve arka yüzü tırtıklı baya. Ayrıca paketinde orj. lg hologramı mevcut

@mydonose2,

Karar tercih size ait hocam. Ben telefon değiştirecektim. Aklımda G2 vardı. 12 ay taksitle ayda 150tl verecektim banka kredili olarak. Ama hiç bi yerde bulamadım 32gb modelini. Telefonu internetten satın almam, öyle bir huyum var. Görmem ve test etmem gerekiyor. Yaktım gemileri, ayda 180tl ye 12 ay taksitli olarak 32Gb G3 aldım. Gayette memnunum. Gerçekten çok tatlı, çok cici bir cihaz.

Kapanma sorunu, batarya sorunu, animasyon sorunu vs. hiç bir şey görmedim. Gün geçtiktede iyiye doğru gidiyor. Bu cihazın tam manasıyla oturması için elbette 2-3 ay daha gerekli. Sonuca bakarsanız 2 sene tık demeden götürebilecek bir cihaz ki ben galaxy S2 ile 2 seneye yakın dayandım

Diğer taraftan yeni bir model olması, LG'nin amiral gemisi mod'unda olmasının şu avantajları var, sürekli güncelleniyor. Unutmamak lazım.

@umutaslan82;

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

quote:

Hocam kılıf orj. değil. Orj. olan kılıfta en altta LG G3 yazıyor, ön ve arka yüzü tırtıklı baya. Ayrıca paketinde orj. lg hologramı mevcut

@mydonose2,

Karar tercih size ait hocam. Ben telefon değiştirecektim. Aklımda G2 vardı. 12 ay taksitle ayda 150tl verecektim banka kredili olarak. Ama hiç bi yerde bulamadım 32gb modelini. Telefonu internetten satın almam, öyle bir huyum var. Görmem ve test etmem gerekiyor. Yaktım gemileri, ayda 180tl ye 12 ay taksitli olarak 32Gb G3 aldım. Gayette memnunum. Gerçekten çok tatlı, çok cici bir cihaz.

Kapanma sorunu, batarya sorunu, animasyon sorunu vs. hiç bir şey görmedim. Gün geçtiktede iyiye doğru gidiyor. Bu cihazın tam manasıyla oturması için elbette 2-3 ay daha gerekli. Sonuca bakarsanız 2 sene tık demeden götürebilecek bir cihaz ki ben galaxy S2 ile 2 seneye yakın dayandım

Diğer taraftan yeni bir model olması, LG'nin amiral gemisi mod'unda olmasının şu avantajları var, sürekli güncelleniyor. Unutmamak lazım.

@umutaslan82;

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

sağol dostum yorumun için ama bide g2 yi kullanıp pil sürelerini karşılaştıran bir arkadaş cvplarsa çok iyi olacak senin yorumlarını okudum sen memnun ve sorunsuz bir cihaza sahipsin ama sorunlu bir cihaz alma ihtimalinide düşünüyorum ben:) orda sıkıntı oluşacak biri çıkıp dese kapanma sorunu bitti g2 kullanıcılarından biride dese arada 1saat ekran süresi fazlalığı olur anca g2 de g3 alırım ama kapanma sorunu çözülmezse ve g2 g3 pilinden 2 kattan fazla gidiyorsa g2yi denemelerimi arttırıp alma yoluna gideceğim ayrıca kardeşimde optimus g var o cihazı olanlar g3 daha uzun gidiyormu o cihazdan? o pille bile tatmin eden bir cihaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose2 -- 6 Ağustos 2014; 16:27:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose2

lg g2den lg g3 geçen arkadaşlar pişmalığınız varmı yada şöyle söyleyeyim bir arkadaş lg g2 den g3 e geçip tekrar g2 ye geri dönmüş elimde g3 alacak para var fakat karar veremedim lg g3 sorunsuz cihazların yanında kendini kapatan cihazlar var bu dez avantaj ve pili dez avantaj diyorlar fakat teknosaya gidince kendimi lg stantında buluyorum g3 gözüme hitap ediyor on numara bir cihaz ama g2 de de daha uzun giden bir pil var ve alde kalacak 500tl gibi bir rakam var sizce g2mi almalıyım g3 mü almalıyım ayrıca kapanma sıkıntısı yaşayanların cihazları düzeldimi önerileriniz ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

32 gb g3 al derim. Hadi şimdiden hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.