Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaslar bende baglatin titresimi calismiyor sizde durum nedir karsi taraf telefonu actiginda titreme olayi

Çalışıyor ama çok minik bir titreşim yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ue-Gazi

Teknoloji mağazaların LG G3 32GB Titanın fiyatı 2200' den aşağı değil ama İB' de fiyat düşük. Nedendir?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-d855-g3-32gb-siyah-cep-telefonu-fiyati,118966.html

Delta servisle calisiyor istanbul bilisim. Delta servis gayet guvenilirdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

3G olayı nedir hocam?
    Sizinki 3gb sizde ram sıkıntısı olmaz, 2gb olanları merak ediyorum ben.

Avea hattim üzerinden görüntülü konuşamıyorum. 4g var ama tr de alt yapı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_75_75_75

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

3G olayı nedir hocam?
    Sizinki 3gb sizde ram sıkıntısı olmaz, 2gb olanları merak ediyorum ben.

Avea hattim üzerinden görüntülü konuşamıyorum. 4g var ama tr de alt yapı yok

Telefonda 3g görüşme desteği TR için yok. Hatırladığım kadarı ile patent olayı ile ilgili bir durum. Aç Samsung işi yani. ön kamerayı sadece skype gibi programlar vasıtası ile kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

Teşekkür ediyorum hocam ya

Ayrıca,

Yurtdışı bir forumda yazıldığı üzere kilit ekranında animasyonlu duvar kaağıdı kullanmak mümkün olmuyormuş. Hatta elemanlardan bir tanesi LG'ye mail atmış ve LG'de kullanılamayacağını onaylamış.

Yani RookieCavalry arkadaşımızın söylediği tamamen doğru. Zaten paylaşılan video'da elemanın yağmurlu/fırtınalı havada bir görüntü verdiğini görüyoruz. Bu olay sadece yağmurlu ve fırtınalı havalarda çalışıyormuş. O sebeple endişelenecek bir şey yok bence

Benim takıldığım nokta circle kılıfta ekranda hava göstergeli saatin çalışmamasıydı ama bunu da arkadaşların tavsiyesiyle konumu manuel değil, otomatik girerek çözdük

konum nerden otomatik yapılıyor.?
    birde rica etsek resimleri forumun kendisine yükleseniz bu kadar büyük çıkmasa?

• Arkadaşlar .mkv uzantılı videoları oynatıyor mu ?
  • Telefonun çağrı gelince ekranı kaydırmadan doğrudan kulağa götürerek yanıtlama özelliği sorunsuz çalışıyor mu acaba? Özellikle çantada yatay şekilde dururken çağrı gelince kendiliğinden acılıp açılmadığını merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Telefonun çağrı gelince ekranı kaydırmadan doğrudan kulağa götürerek yanıtlama özelliği sorunsuz çalışıyor mu acaba? Özellikle çantada yatay şekilde dururken çağrı gelince kendiliğinden acılıp açılmadığını merak ediyorum.

Bende bazen sorun çıkarıyor du onun için artık sürekli elimle ekrandan açıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

Telefonun çağrı gelince ekranı kaydırmadan doğrudan kulağa götürerek yanıtlama özelliği sorunsuz çalışıyor mu acaba? Özellikle çantada yatay şekilde dururken çağrı gelince kendiliğinden acılıp açılmadığını merak ediyorum.

Eger bir program ya da oyunda degilseniz cok istikrarli bir sekilde calisiyor. Ancak bir program ya da oyun acikken telefon gelirse o zaman bazen acmayabiliyor el ile acmak en iyisi olur. Ama diger türlü sorunsuz sekilde calisiyor.
  • Arkadaşlar apk uzantılı oyun veya programları indirsem ve kursam bunun garantiyi götürme gibi bir durumu var mıdır ?
  • genle yüklü gemi kullanıcısına yanıt
    Yoktur.

@nexus7

Hocam, konumlamayı, menüde gördüğünüz hava durumu ikonuna girince oradan ayarlayabiliyorsunuz. Listeleme durumuna getirdiğinizde görünenleri silin, sonra + işaretine basıp konumu bul diyip öyle ekleyin.

Bir de foruma resim ekleme özelliğimi gelmiş alla aala ne zamandır takip etmiyordum valla farkında değilim, tamam sonrasında öyle yüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaslar hava durumunu illa konum olarak mi yapabiliriz istanbul yapiyorum gormuyor sadece oanki konumumu kabul ediyor

arkadaslar tek sikintim bu kaldi hava durumunu kullanmak icin konum istiyor oda cok pil harciyor

• Güncelleme geldi.v10i tur xx oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

Arkadaşlar apk uzantılı oyun veya programları indirsem ve kursam bunun garantiyi götürme gibi bir durumu var mıdır ?

Yok hocam hicbir sorun olmaz.Root atmayin yeter :p

• Arkadaşlar animasyon geldi
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Demek duz havada olmuyo..yagmur kar kis olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: side_effect

Arkadaşlar animasyon geldi
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

hocam hava durumunu konum olarak giriyorsun yoksa sehir ismi yazipmi ben konum olarak istemiyorum ama kabul etmiyor

• İstanbul bilişim delta servisle çalışıyor dediniz . Peki vatan teknosa gibi yerler nereyle çalışıyor?
  • Hocam şehir ismi girersen manuel girmiş oluyorsun ve animasyon çalışmıyor. Konum seçtirerek ayarlanan gerekiyor.

Ve evet gerçekte de yağmurlu fırtınalı havalarda çalışıyor anlasilan. Bunun da sebebi bence fazla batarya tüketimini engellemek. Çok mantıklı ve çok cici oluyo ya

• Arkadaşlar yarın Telefonu gidip vatandan alıcam.

Aldıktan sonra ilk yapmam gerekenler neler acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.