Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uğraşma arkadaşım bende beceremedim her yolu denedim.. nine yi kur..marketten indir ,, işini fazlası ile görüyor
  • E30a Biner Yan Yan Gider kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam iyi paralar vererek aldığımız cihazlar bunlar haliyle kaliteli bir hizmet bekliyoruz ıvır zıvır sorunlar mide bulandırıyor.Ama donanımsal olmadığını sağlam bir güncelleme ile yuzde 90 oranında düzeleceğini düşünüyorum bu sorunların.inşallah buradaki arkadaslarımın sorunları en yakın zamanda çözüme kavuşur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

quote:

Orijinalden alıntı: nexus7

quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Kablosuz sarjımada kavuştum.Şimdi LG den gelecek kılıfla aksesuarları tamamlamış olacağım

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

bizimde bir wireless şarjımız olmadıki resim çekip koyalım

hayırlı olsun

Teşekkürler.
    Geçmiş sayfalarda da yazmıştım Almanyadan 50 euroya aldırdım.
    Kablosuz sarj herkes için gerekli bir şey değil.Ben iş gereği masamı günde 10-15 kez terk ediyorum.Bu durumlarda her seferinde sarja tak çıkar sorun oluyordu.Sırf bu sebeple aldım.

merhaba dostum şuan lg g2 den sonra lg g3 kullanıyorum pek begendigim söylenemez nedeni sadece üc şey birincisi her renginde olan boşluk oysa bu lg g2 sadece beyazda vardı bu soguttu beni ikincisi ısınması cabuk ısınıyor ve parlaklık düşüyor yogun kullanımda bu 80 düşüyor ücünsüsü şarj cabuk gidiyor şimdi ben bunu verip htc one m8 almalıyım yoksa g2 yola devammı etmeliyim parlaklık beni hiç etkilemedi acıkcası

• ramazanova07 R kullanıcısına yanıt
    14 dk boyunca kullandin ve isinmadi demek :s e bu telefon clashta bile isinmiyorsa nasil isinma sorunu var diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Purpose of Sub-CA: Removal of FM Radio System Application
    # Define cupss root dir from NT Code or BUYER
    ro.lge.capp_cupss.rootdir=/cust/OPEN AMTR

• Radyo var ama şifre koymuşlar herhalde sistem klasöründe bunu buldum nasıl yap caz

• Sıfır LG g2 ile sıfır LG g3 arasında net 500 lira fark var. Sizce bu farka değermi 500 lira fazla verip g3 alınmalı mı
  • 32 Gb G2 1799 Tl 16 Gb G3 1999 Tl 16 gb 1 SD kart 30 lira olsa 2029 liraya 32 Gb Lg G3 almış oluruz ve bence aradaki 230 liraya değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmcf -- 22 Temmuz 2014; 10:39:18 >
  • xda'da Power Optimization güncellemesinden bahsediliyor bir kaç ülkede başlamış. muhtemelen çözmüşlerdir kapanma olayını, güncelleme yapanlar şimdilik sorun olmadığnı yazmışlar. ben de telefonu pazar akşamı aldım o zamandan beri hiç bir sorun olmadı, inş da olmaz hayırlısı bakalım.
  • Bu kapanma durumu forumlarda sıkça dile getirilmiş. Şuana kadar telefonum hiç kapanmadı, sanırım yazılımdan kaynaklanan bir durum güncellemeyle toparlanır.
  • Fiyat fena değil, taksitte yapıyoruz diyorlar ama nasıl acaba?

http://www.ereyon.com.tr/urun/lg-g3-16-gb.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Az once telefona guncelleme geldi. Yaklasik 60 70 mb civariydi galiba.

"Guc optimizasyonu" guncellemesi diyordu.

10 dk. Falan kurulumu surdu. Baska gelen oldu mu acaba?

Hocam belki uygulama güncellemesi filan olabilir. Bende şimdi kontrol ettim yoktu

Yok hocam bildigin telefon guncellemesiydi. Tel 2 kere acilip kapandi, android guncelleniyor, dosyalar yukleniyor falan yazdi ekranda.

Guncelleme konusu da : pil ya da guc optimizasyonuydu

Not: dubai'den almistim

ekleme: güncelleme'den önce hiç konuşmayan Smart Notice'ın dili açıldı. Yarın hava şöyle olucak, gece yıldızları görüceksin falan diyor :)

Hocam o zaman sizin telefonunuz şuan kullanılan versiyona güncelledi. Çünkü bu tip uygulamalar ben telefonu aldığımdan beri çalışıyor. Aldığınız ülkeyle ilgili sanırım

• biraz önce LG türkiye müşteri hzimetleri ile görüştüm.
    telefonun kapanma sorunundan bahsettim, gece bırakıyorum, sabah elime aldığımda telefonun kapanmış olduğunu görüyorum dedim.
    kız beni hatta 2-3 dakika beklettikten sonra, sizlere bu konu ile ilgili geri dönüş yapacağız dedi, telefonu kapattı!...
    Anlamıyorum, mail'de telefonu gönderin bakalım diyorlar, telefonda sizlere geri dönüş yapacağız diyorlar.
    Herhalde kızın kafası şarj etmedi:) bakalım bayramdan sonra da bir ses çıkmassa, kallavi bir dönüş yapıcam onlara....
  • Arkadaşlar bugün LG Canlı Teknik Destek ile cızırtı sorunuyla ilgili konuştum. Telefon hakkında herhangi bir güncelleme üzerinde çalışılmadığını söyledi. Ben telefonu servise yollayıp değişim yapılan cihazı hiç kullanmadan satmayı düşünüyorum. Şu ufak sorunlar yüzünden G3 alırken ki tüm hevesim uçtu, o zaman ne kadar hevesliysem şu anda da o kadar hevessizim. Alacak arkadaşlar bu ufak sorunları bir daha gözden geçirsinler derim çok büyük sorun değiller ama çok gıcık ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebel Angel X

Sizce discovery almalı mıyım idarelik ? Bir de note 4 ve iphone 6 2500 tl civarı olur alamam. Aralıkta Nexus 6 geliyor. Başka hangi modeller çıkacak ?

ikinci el 400'ler civarına optimus P710 alabilirsin. LG'nin pek çok özelliği vardır. 3 gün gider.

Ben "idarelik" değil kullanmalık aldım :). Naçizane "cep tlf.na 500'den fazla verilmez" tayfasındanımdır :).

Kimbilir , belki sen de bize katılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmcf

32 Gb G2 1799 Tl 16 Gb G3 1999 Tl 16 gb 1 SD kart 30 lira olsa 2029 liraya 32 Gb Lg G3 almış oluruz ve bence aradaki 230 liraya değer

Hafızayı bi şekilde eşitlemek sorun değil de RAM ne olacak :)
  • herkese merhaba, dün ben de 16 gb lg g3'üm ile birlikte aranıza katıldım :) Gerçekten çok güzel cihaz. ilk bakışta ekranı, fotoğraf çekimi, tasarımı harika. gittigidiyordan %5 indirim + 100 tl bonus ile çok iyi fiyata aldım.

Ama bir sorunum var. Clash of clan oyunu açılırken oyun birden kapanıyor. Oyun telefonda ısınma yapıyor mu diye bir muhabbet geçmiş bir önceki sayfalarda, oyunu kuran arkadaşlar oynamak için özel bir ayar yaptınız mı? Yardımcı olur musunuz?

wifinin bazen çalışmama sorunu bende de var ama sayfayı refresh edince tekrar bağlantı bulup çalışıyor. şimdilik sıkıntı yok bu konuda.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    http://www.guraks.com.tr/lg-d855-g3-16-gb-beyaz-lg-turkiye-garantili-pmu40148 burada 1700 lg türkiye garantili başarı bir abimiz almış güzel tavisye ederim faturalı
  • 3 yıllık S2 maceramdan sonra LG G3e vodafone taahhütüyle geçiş yaptım.Eski telefonum (S2) hala sapasağlam duruyor ama yavaşlığı sinirimi bozduğu için değiştirdim.
    M8, Z2, G3 yada S5 arasından seçim yapacaktım. G3 biraz daha ucuz olduğu için ve
    görünüş olarak sevdiğim için onu aldım. Samsungun kronik sorunları diğer telefonlarında da var mı bilmiyorum ama ürünün fanatiği olduğum halde Samsungdan
    vazgeçtim. Sanırım dış görünüş bunda etkili oldu. Arkadaşım G2 kullanıyordu,onu inceledim tabi onun da etkisi var. 5 gündür kullanıyorum. Şarjı bir günü
    rahat çıkarıyor. Tabi oyun oynamıyorum. Biraz fotoğraf çekimi, internet, ortalama da bir saatlik konuşma. Telefonu hiç kullanmadığımda arka plan şarj harcamıyor.
    En çok şarjımı harcayan uygulama hava durumu uygulaması (accuweather) Çok şükür herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Telefonu fosili çıkana kadar kullanmayı
    düşünüyorum. Alan herkese hayırlı uğurlu olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk_s -- 22 Temmuz 2014; 14:57:16 >

• arkadaslar gitti gidiyor yuzde 10 indiriminden g3 alan oldu mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.