Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısın beyaz s5 in arkası doktor terliği altın sarısının ki de yarabandı gibi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vegola V kullanıcısına yanıt
    Ön kameraları olabilir arka senin ki tokatlar hatta öldürür

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Bu telefonu alma amacım benim de senin gibiydi en az 3 sene kullanmak ve telefon su gibi çalışıyor yani 3 sene çok rahat götürür, müzik konusun da en büyük artısı 127 saat müzik dinleyebiliyor olmak ve kulaklık ile dinleyeceğiniz zaman her şeyini kendiniz ayarlayabileceğiniz ekolayzır ı mevcut mixradyoyu da unutmamak lazım her türlü müziği bulabiliyorsun.
    Oyun olarakta artısı konsol keyfi alabiliyorsun nasıl yani dersen telefon wp8 için çok üst teknolojilere sahip ve oyunlar da hiçbir sıkıntı yapmadan grafikleri sergiliyor ancak şöyle bir durum da var ben çok oyun oynarım en az 40 tane oyun olur telefonum da dersen bu telefonun marketi puanlık seni kesmez ama büyük oyunların hepsi var kimi paralı kimi ücretsiz.
    Son soruna gelelim neden android değil de bu nedeni şu pc kullanmayı unutacaksın

Evet işte anahtar cümle budur. Mağazada almadan önce sorumluya bazı özellikleri soruyordum (bana karasal radyo yok demişti orası ayrı) ve o da bu modeli almış ve sonra bilgisayarı kullanmadığını söylemişti. Ben de aynı şekilde bu konuyu açana kadar yani 1 hafta bilgisayarı kullanmadım
  • Teşekkür ediyorum hocam cevap için :) bende electroworldde inceledim eline alınca farkdeliyor premium hissi.Kamera konusunda belirttiğiniz noktaya dikkat edicem kesinlikle.Rom vs. olaylarıyla hiç uğraşmak istemiyorum zaten o yüzden wp tercih ediyorum.

Geriye renk seçimi kalıyor.Siyahının klas bi görüntüsü var ama siyah renkte kapağın polikarbon olmadığından bahsedilmişti.Sağlamlılık konusunda sıkıntı yaratır mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 25 Şubat 2014; 23:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

kameraları kapıştıralım mı gençler

Beğenilen bir fotoğraf olursa bunu ilk mesajda bir hafta yada belirlediğimiz bir süre kadar ilk mesaja eklerim.
  • Cevapladığınız için teşekkürler hocam.Büyük ölçüde kafamdaki sorulara cevap buldum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bocaboston -- 25 Şubat 2014; 23:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

Cevapladığınız için teşekkürler hocam.Büyük ölçüde kafamdaki sorulara cevap buldum ;)

Kapak malzemeleri farklı olsada sağlamlık konusunda bir standardı vardır, siyah daha kötü diyemeyiz. Elimle tuttuğumda sağlam hissi veriyor.

Arkadaşlar fotoğraf ayarlarında çözünürlük seçimindeki JPEG + DNG olarak seçtiğimizde fotoğrafın ham halini ( DNG RAW) nasıl bilgisayara alıyoruz ?

quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

instagram guncelemesinden sonra fotograf yuklerken uygulama ana ekrana atiyor sizde durum nedir.

Hangi instagram uygulamasını kullanıyorsunuz. Bende beta sürümü mevcut ve güncelleme gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 25 Şubat 2014; 23:23:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

kameraları kapıştıralım mı gençler

Gel kapışak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Cevapladığınız için teşekkürler hocam.Büyük ölçüde kafamdaki sorulara cevap buldum ;)

Kapak malzemeleri farklı olsada sağlamlık konusunda bir standardı vardır, siyah daha kötü diyemeyiz. Elimle tuttuğumda sağlam hissi veriyor.

Arkadaşlar fotoğraf ayarlarında çözünürlük seçimindeki JPEG + DNG olarak seçtiğimizde fotoğrafın ham halini ( DNG RAW) nasıl bilgisayara alıyoruz ?

quote:

instagram guncelemesinden sonra fotograf yuklerken uygulama ana ekrana atiyor sizde durum nedir.

Hangi instagram uygulamasını kullanıyorsunuz. Bende beta sürümü mevcut ve güncelleme gelmedi.

Bendede beta yuklu gecen hafta geldı guncelleme.guncelleme oncesı sorun yoktu bugun fotograf yukşemek istedim yuklıyemedim.dıyer dıyerlerını yuklesem yıne aynı arkadas listem gozukurmu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

quote:

Bendede beta yuklu gecen hafta geldı guncelleme.guncelleme oncesı sorun yoktu bugun fotograf yukşemek istedim yuklıyemedim.dıyer dıyerlerını yuklesem yıne aynı arkadas listem gozukurmu

Şimdi denedim sorunsuz yükleniyor, isterseniz uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin.
  • İlginc olan diyer ınstegram cakmalarınıda yukledin onlaradada atıyor ana ekrana ozaman ayarlarla ılgılı.silip tekrar yukledım ama aynı degısen olmadi

• Ayarlar > Kapasite kontrolüne girip ekranı sola kaydırarak Ayrıntılara gelip geçici dosyaları temizleyerek tekrar dener misin ?
  • Simdi fark ettim bunu bagzı fotograflarda yapiyor tumunde degil.acaba boyutu yuksek olanlar olabilirmi. Hatirladigim kadariyla yuklenmeyen fotolar galeride cifti heralde sileeken 5mp olanları sıldim

• quote:

Simdi fark ettim bunu bagzı fotograflarda yapiyor tumunde degil.acaba boyutu yuksek olanlar olabilirmi. Hatirladigim kadariyla yuklenmeyen fotolar galeride cifti heralde sileeken 5mp olanları sıldim

Her fotoğraftan iki tane oluyor ya sonunda Pro ve Pro__highres yazanlar var. Bunlardan küçük boyutlu olanını yani sadece Pro yazanları yüklemen gerekir. Aslında bunlar bilgisayardan girince çift görünüyor, telefonda çift görünmemesi lazım.
  • Sd kart kullanıyorsan pictures e gel film rulosuna gel tabi orada gavurcası yazıyor 20 küsür mb olan o dur

• Zaten pc uzerinde eski fotolarıda atarken silmistim sorun olan fotoları ekran goruntusunu aldım .suan sorun kalmadı

• Telefonun sol üst kısmı çok ısınıyor. 10 dk. oyun oynasam telefonu kulağıma koyamayacak kadar çok ısınıyor, sizde de böyle mi ? Kamera açık durunca da biraz ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 26 Şubat 2014; 0:29:15 >
  • Ben cok oyun oynamıyorum ama note2 cıhazım skypede goruntulu gorusme dahı yaparken cok asırı ısınıyordu.bunla gorusme yaparken cok az sol ust kosede isinma oluyor.

• Modern combat 4 ü 10 dk. oynasam ve sonrasında telefon çalsa, sıcaklıktan kulağıma koyamam.
  • Oyunu yukluyorum yarın denerim.senın hatırına ilk defa bu tarzbi oyun oynayacam tabi telefonda yoksa eskiden halo serisi hastasıydım.daha oyun cikmadan on siparis verirdim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.