Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
63
Favori
476.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'dan son e posta ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu ile wp 8.1 konusu ne kadar paralel gidiyor, aynı saatlerde aynı şeylerden bahsedilmiş şimdi farkettim
  • Arkasaslar merhaba herkese gunaydin. Bir sorum olacak. Cihazi kullandigim gunden beri wp8 iken gecr yatarken biraktigimda sabah ayni sarj yuzdesi ile buluyordum wp8.1 yukledikten sonra ise yuzde 1-2 dusuyordu takriben 8sat uyumada. Ama dun gece 1.10gece teli biraktim yattim pil 54de idi sabah uyandim baktim pil 37ye inmis ilk defa boyle bi dusus yasandi ki hersey kapali sadece cagri alma modundaydi. Bende pili en cok bitirmis diye baktim instagram ilk siradaydi. Sizce bunun sebebi ne olabilir. Tesekur ederim. Ayrica bu klube nasil uye olunuyor. Kusura bakmayin daha once hic bir klubue uye olmadim.

• mycepi M kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranı fotoğrafınız ne ayarlı bing mi? Bende bing ayarlıyken öyle olmuştu %89 du kalktığımda normalde en fazla %2 düşerdi. Bir de arka planda çalışan uygulamaları isterseniz kapatabilirsiniz.

Üye olmak için tek yapacağınız şey cihazın rengini söylemek

• Kilit ekrani galariden bir resim her zamanki ayni resim anlamadim bende. Sunu yaptim instagramdan cikmadan wifi ve 3gyi kapattim. Sonra ciktim instagramdan ondan olmus olabilirmi diye aklima geldi. Belki akisi yenilemeye calismistie gece boyu
    Cihazimin rengi tabiki lumia klasigi limon sarisi

• Nokia'nın ismi Nokia kalmalıdır oylaması denk geldi bakınırken belki sizde katılmak istersiniz buyrun
    http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/5818452-yes-nokia-no-microsoft-mobile-oy

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Nokia'nın ismi Nokia kalmalıdır oylaması denk geldi bakınırken belki sizde katılmak istersiniz buyrun
    http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/5818452-yes-nokia-no-microsoft-mobile-oy

Microsoft Mobile oy adındaki oy ne oluyor ? Oy verdim ama pek oylayan olmamış...
  • Şirketin ismi'nin devamı oy
    Evet katılan pek olmamış yabancı forumlarda paylaşmak lazım.

• Oyj aslında Finlandiya da Limited Şirket anlamına geliyor fakat Microsoft j yi atmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden de bir kaç foto arkadaşlar,
    ISO:100
    Odak:manual
    Beyaz dengesi: güneş modu
    Deklanşör hızı :otomatik

birde arkadaşlar siz bu dng formatını hangi prpgramda açıyorsunuz ? ben Adobe lightroom diye bir program buldum ama o da en üst sürmmüş xp de çalıştıramadım, düşük sürümünü buldum 1.1 onda da dng yi açmadı
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

• Guncelleme geldi! Performans artisi var ve klavyede bi sey var spoiler vermicem

• statuss kullanıcısına yanıt
    Bana beyazlık iyi gibi geldi ama fotoğraf konusunda daha iyi olanlarımız var onlar fotoğraf hakkında bilgi verir.

• Ah nokia su aleti 6 inch yapmak zorunda miydin
    Son 930 icin yayimlanan testlerde pilin 1 gunu zor cikarttigi soylenmishttp://blog.gsmarena.com/nokia-lumia-icon-battery-test/
    İcon ile ilgili bu test 930 icinde gevcerlidir. İkisi tipatip ayni.
    5 saat webde gexme ile pil bitiyorsa olmaz. Daha gps, harita muzik var. Bunlarin hepsi internet ister.
    Bu olmadi 930

• Boş verin 920'yi alın kırmızı veya sarı bir 1520 rahatınıza bakın

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Evet dediğin gibi beyaz dengesi fena değil, kim ne derse desin bu makineyle çok daha iyi fotoğraflar çekileceğine inanıyorum :)
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Sanirim sonum 1520 olacak
    Taablet varken gereksiz diyordum ama lumia cephesinde en iyi secenek 1520.
    Androidi gec zaten, iosta cok pahali. Geriye bir tek bu kaliyor.
    Her yol 1520ye cikiyor

• Bende 1520 var ama tablet almayı düşünüyorum ikisinin yeri ayrı

• statuss kullanıcısına yanıt
    1020 kullananlara sormak lazım fotoğrafları nasıl bizimkinin iyi mi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeKarasoy

Guncelleme geldi! Performans artisi var ve klavyede bi sey var spoiler vermicem

Bana gelmedi, siz 8 mi 8.1 mi kullanıyorsunuz ?
  • s5 ,1520 ve note 3 kamera karşılaştırılması.
    İç mekanşlarda ve makroda 1520 daha iyi ama dış ışık koşullarında s5i daha çok beğendm
    http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s5/372338-camera-test-galaxy-s5-v-nokia-lumia-1520-v-galaxy-note-3-pics.html
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.