Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Deklanşör fotoğraf makinesi deklanşörü mantığında çalışıyor, yarım basarak fokus yaparsınız, makina fokus yaptığında ekrandaki kare yeşil olur, elinizi çekmeden tuşa biraz daha bastığınızda fotoğraf çeker..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Evet, çok ilginç geldi şahsen. Küçük basit bir düğme sonuçta. Soruyu sorarken harcadığınız enerji daha büyük.

Cahilliğime verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sensemaker27

Deklanşör fotoğraf makinesi deklanşörü mantığında çalışıyor, yarım basarak fokus yaparsınız, makina fokus yaptığında ekrandaki kare yeşil olur, elinizi çekmeden tuşa biraz daha bastığınızda fotoğraf çeker..

İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim hocam.

• Lion_Army kılıf orjinal :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Schmchr

Lion_Army kılıf orjinal :))

Hocam ben sony center'dan orjinal siparişi verdim dayanamadım sizdekinde zaten resimlerde orjinal gibi duruyo ama dock'un girdiği yer yarım ay şeklindemi diye sordum eğer öyleyse iyi güle güle kullanın ama arada 10 lira fark var ben direk sony centerdan aldım o yüzden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 11 Temmuz 2014; 11:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

quote:

Hocam ben sony center'dan orjinal siparişi verdim dayanamadım sizdekinde zaten resimlerde orjinal gibi duruyo ama dock'un girdiği yer yarım ay şeklindemi diye sordum eğer öyleyse iyi güle güle kullanın ama arada 10 lira fark var ben direk sony centerdan aldım o yüzden...

aynen öle yarım ay şeklinde :) çok hoşuma gitti kılıf hafif rahat.
  • byhtk kullanıcısına yanıt
    Arkam sağlam sen kendini kolla bu karakterle fazla yaşamassın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

quote:

aynen öle yarım ay şeklinde :) çok hoşuma gitti kılıf hafif rahat.

Tekrar teşekkürler hocam güle güle kullanın... Bende vermiş oldum siparişi artık 10 lira fazla oldu ama olsun...
    Kılıf benimde çok hoşuma gitti daha kullanmadan görmeden tahmin edebiliyorum güzel kılıf olduğunu...

• Z2 niz için Tri Flat temasını kullanabilirsiniz, gayet şık ve değişik.
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• Derleme kodunu 402ye yükseltmek için Pc Companion dan onarma işlemi yaptım ancak hala 55nolu derleme kodu mevcut.Tek çare flashtool ile Stockholm rom mu atmak şu An?

• iyi günler forum ahalisi..

boş yapanlar cevap yazmasın..

1-2 gün içinde sony centerden telefonu alacağım alırken

1- ölü piksele kesinlikle bakacağım
    2- kasa açıklığına bakacağım
    3- 14w?? bakacağım
    4- kamera ve flashın asimetriliğine bakacağım

sizinde tavsiyelerinizi nelere dikkat etmem gerektiğini söylerseniz sevirinim
  • Telefonunuzun arkaplanını, sony nin ürettiği alfa serisi dslr ler ile çekilmiş ve günün saatine göre değişen fotoğraflar ile kişiselleştirebilirsiniz, Türkiye den Sultanahmet ve pamukkale var.. Uygulamanın adı "a clock"
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★ ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★ ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemaker27 -- 11 Temmuz 2014; 12:57:03 >

• ben de 402 ye geçtiğimden berü konuşmalarda şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Hattım turkcell, birisini aradığımda görüşme başladıktan yaklasık 3-5 sn sonra telefon 3g yi kapatıyor. Karşı tarafın sesi kesik, cızırtılı ve az gelmeye başlıyor. Konuşmakta güçlük çekiyorum. Konuşma bitince şebeke simgesinin orda önce g çıkıyor bir süre sonra é oluyor biraz daha bekleyince h yazıyor yani 3g ye geçmesi biraz vakit alıyor. Bu sorun net olmamakla birlikte 402 ye geçtikten sonra bir sabah 45 tane falan oyun yükledikten sonra oldu diye düşünüyorum. Sizce alakası var mıdır? 438 é geçince düzelir mi? Yoksa servis yolu mu göründü? Teşekkürler...

• saintclow S kullanıcısına yanıt
    Bu saydıkların yeterli bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacardi_mojito

ben de 402 ye geçtiğimden berü konuşmalarda şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Hattım turkcell, birisini aradığımda görüşme başladıktan yaklasık 3-5 sn sonra telefon 3g yi kapatıyor. Karşı tarafın sesi kesik, cızırtılı ve az gelmeye başlıyor. Konuşmakta güçlük çekiyorum. Konuşma bitince şebeke simgesinin orda önce g çıkıyor bir süre sonra é oluyor biraz daha bekleyince h yazıyor yani 3g ye geçmesi biraz vakit alıyor. Bu sorun net olmamakla birlikte 402 ye geçtikten sonra bir sabah 45 tane falan oyun yükledikten sonra oldu diye düşünüyorum. Sizce alakası var mıdır? 438 é geçince düzelir mi? Yoksa servis yolu mu göründü? Teşekkürler...

Bu sıkıntı telefon ile değil kitkat ila alakalı, birkaç sayfa önce bununla alakalı bir haber paylaşmıştım. Özellikle Telefona dış kaynaklı (google play harici) yüklenen uygulamaların sebep olduğu bir bug yüzünden bu sorunla karşılaşılıyormuş... İlgili haberehttp://m.chip.com.tr/haber/android-de-gorusmeleri-kesen-hata_48280.html den ulaşabilirsiniz...

• sensemaker27 kullanıcısına yanıt
    Onu da yükledim ve ancak açınca ne yapılacak anlamadım. 3 seçenek var hangisine tıklasam değişen birşey olmuyor. En baştakine dokununca uygulama kapatılıyor. Anti virüs mü yüklesem acaba?

• Farkindamisiniz halâ forumun super duper editörleri şu telefonu incelemedi. Hadi anladik bu firmadan nefret ediyorlar ama bu kadarina da pes yani yuhh. Bu kadar mi tarafli olunur.

• Eger ki stockrom ile 402 ye gecersek artik telefon uzerinde guncelleme alamiyacagiz dogrumudur?sadece pc uzerinden guncellemeleri takip edegiz?

• insom kullanıcısına yanıt
    Xperia z3 çıktığında incelerler artık (!) Galaxy s5 için üç bölüm incelemesini yapmayı iyi biliyorlar ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Columbia -- 11 Temmuz 2014; 14:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacardi_mojito

Onu da yükledim ve ancak açınca ne yapılacak anlamadım. 3 seçenek var hangisine tıklasam değişen birşey olmuyor. En baştakine dokununca uygulama kapatılıyor. Anti virüs mü yüklesem acaba?

Benim telefonumda öyle bir sorun olmadığından yüklemedim programı, program hakkında yardımcı olamayacağım

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.