Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki bana da flash patladi gibi geldi.Eger flash patlattilarsa bu olmaz iste resmen hileye giriyo is

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

Sanki bana da flash patladi gibi geldi.Eger flash patlattilarsa bu olmaz iste resmen hileye giriyo is

Flash patladı derken dostum anlamadım durumu ne demek istedin. hile neresinde ?
  • RowRc kullanıcısına yanıt
    Dikkat edersen "sanki" ilk kelimem.

• insom kullanıcısına yanıt
    Düşük ışık çekimi içinse dediğiniz cümle attığım resme bakın
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• Ya neler oluyor sony'e ya deli olacağım. Samsung'un tam alt edeceği zaman dandik saçma sensörleri ile gerisi hiç artısı olmayan bir cihazı ezip geçecekken nasıl olur çıkış tarihi ertelenir deli olacağım.
    Benim için Z'den daha güzel değil ama çift hoparlör ve amoled'i bile ezen ekranı çok istiyorum. Yaaaaa yapma sony bunu nisan da çıksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkaten ben de telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ve tam neler çıkmış ne var diye baktığımda Z2'yi gördüm ve şu an şu olmamış dedirtecek hiçbir şeyi yok aletin. Vodafone belki Türkiye'de de ayırmıştır, gelir belki ilk partilerden buraya. Yani umuyorum Elimdeki telefonla Haziran'ı biraz zor çıkarırım. Mart sonu gelseydi mükemmel olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamıgo

Beyler pes etmeyelim konuyu ayakta tutalım paylaşımlar yapalum z2 konusu parlamalııı

Aman aga çok parlatmayın z1 compactta olduğu gibi 500 lira daha kaktırmasınlar..

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Cikis tarihi ertelenmedi arkadaslar.Cok fazla talep oldugundan ve limitli stock oldugundan dolayi preorder secenegini kaldirmislar.Asagidaki linkdeki haber daha yeni.

http://www.xperiablog.net/2014/03/17/xperia-z2-will-launch-in-april-without-delay-but-expect-limited-stock/

Burda Sony ayni PS4 'te dustukleri duruma dustuler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

Orijinalden alıntı: hamıgo

Beyler pes etmeyelim konuyu ayakta tutalım paylaşımlar yapalum z2 konusu parlamalııı

Aman aga çok parlatmayın z1 compactta olduğu gibi 500 lira daha kaktırmasınlar..

+1

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    koptum yaa superdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 18 Mart 2014; 0:48:21 >
  • quote:

Cikis tarihi ertelenmedi arkadaslar.Cok fazla talep oldugundan ve limitli stock oldugundan dolayi preorder secenegini kaldirmislar.Asagidaki linkdeki haber daha yeni.

http://www.xperiablog.net/2014/03/17/xperia-z2-will-launch-in-april-without-delay-but-expect-limited-stock/

Burda Sony ayni PS4 'te dustukleri duruma dustuler.

Çıkış tarihi ne zaman yani tam olarak Mart sonu desenizde yüzümüz gülse Samsung 5570 sağolsun programları bile güncelleyemiyorum telefon hafızasında yer yok diyor. Telefonun hafızasında hiçbir program olmadığı halde :D 120 MB alanla yaşıyorum :D

• protego P kullanıcısına yanıt
    Dostum benim aldigim yer(Clove)telefonu 7 Nisan-11 Nisan arasi gondercek.Haa Turkiye'yi sorarsan orasi hakkinda hiçbir fikrim yok maalesef.Herhangi bir haber gorursem zaten burdan paylasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 18 Mart 2014; 0:58:39 >
  • Teşekkür ederim dostum. Nisan başına da razıyım. Zaten fazla birşey kalmadı. Seçimler meçimler derken bekleriz de mayısa hazirana kalmasa iyi. Vodafone Türkiye sayfasında Galaxy S5 yakında demiş. Z2'yi de getirseler de tarifeye ek alsak. Şu an en olası zaten Sony Center'larla beraber Vodafone'un getirmesi. Biraz çok taksit olur ama 2000 küsürlü rakamlarda Türkiye şartlarında çat diye verilecek para değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: RowRc

quote:

Sanki bana da flash patladi gibi geldi.Eger flash patlattilarsa bu olmaz iste resmen hileye giriyo is

Flash patladı derken dostum anlamadım durumu ne demek istedin. hile neresinde ?

Hocam fosforlu led dediğimiz live Colour led teknolojisi arkadaşta gece çekimi videosunda flash patladı sanmış emin olun gram flaş yok zaten z1 de flaşsız çekimde lumia 1020 yi ezip geçmişti ben flaşlı ve yarı ışıklı ortamdaki çekimlerini merak ediyorum bu cihaz üzmez Allah ın izniyle...

• quote:

Dusuk isik kamera performansini karsilastirmislar S5,Nokia1520 ve Z2.

http://youtu.be/0NKTYPBuGH4

S5 yoktu videoda 5s vardi s5 ile kamera karsilastirmasini gormek isterdim ama

• Insallah.Dedigin gibi ise o zaman super

Bu arada benim Samsung card geldi.Almam gereken bi tek telefonun case'i bide dock kaldi.Case'i bekliycem galiba.Kenarlari ince arkasi seffaf bisey istiyorum.

• nomenore kullanıcısına yanıt
    Valla aklimda hic s5 olmadigi halde öyle yazmisim pardon.Duzeltilmistir.

• quote:

Insallah.Dedigin gibi ise o zaman super

Bu arada benim Samsung card geldi.Almam gereken bi tek telefonun case'i bide dock kaldi.Case'i bekliycem galiba.Kenarlari ince arkasi seffaf bisey istiyorum.

Hocam cihaz ın Nisan ortasında Trye gireceğini bilsem herşeyini tamamlardım ben bu sefer sony nin Z2 için ürettiği orjinal kılıftan bakacağım veya çakması bence cihazın kalitesini diğer tpu silikon mika ve rubber kılıflar bozuyor kılıfın tasarımı çok hoşuma gitti bir bakın sonymobile ın sitesinden dediğiniz türden değil ama

• RowRc kullanıcısına yanıt
    "ısınma kaynaklı eğilme" de nedir dostum?ben z1 kullanıcısıyım ısınmanın ı sı yok,velev ki oldu ısınmayla eğilmez.Eğilme sorunu yaşayanlar pantolon cebinde sıkışmaya maruz bırakanlardır

• z2 not 3 ekran karşılaştırması
    https://www.youtube.com/watch?v=YQP-JGwNmzA
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.