Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Sizin de çok beklediğinizi biliyorum. Acaele etmeyin ve Ekimde gidelim Xperia Z3 alalım. Kenar çerçevesi çok incelmiş, 7mm kalınlığında çok estetk,zarif bir cihaz olacak Az daha sabır.

Kaynak nedir? Bence z3'ü bu yıl göremeyeceğiz

Bircok sitede haberler cikmaya basladi xperia bloglarinda bile konusulmaya baslandi..ben eylul diye tahmin ediyodum ama agustosta tanitimi yapilacak sanirim..bu z2,m8,s5 hepsi ara telefon statusune dustu sirf 801 islemciyi pas gecmemek icin cikardilar..eylul-ekimde gelecek telefonlarda 2.7 ghz snapdragon 805 islemciler olacak bu telefonlardan biride z3..isin ilginci artik islemciye gore tel cikiyor resmen..805 ten sonra 807 ve 810 islemciler ve adreno 420 ve 430 grafik islemcileri Allah sonumuzu hayir etsin :)

Z2'yi sony daha yaygın olarak piyasaya sürememişken 2-3 ay içinde z3'ü duyuracak olması pek mantıklı değil. Sony daha z2'den para kazanmadı ki z3'ün geliştirmesi, reklamı,üretmesi falan bir ton masrafı var. Bakalım göreceğiz ama bence duyurulacak cihaz ya z2c ya da z2 ultra olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Arkadaşlar biri bana NOTE 3 den Z'2 ye geçiş için geçerli nedenler söylesin

Daha stabil yazılım, çok daha iyi malzeme kalitesi, daha iyi kamera, daha iyi batarya
  • quote:

Zenginsen geçersin kardeş.
  • Bende brando dan arkalı önlü cam sipariş ettim bugün. Gene aynı siteden de manyetik şarj kablosu söyledim. Ekstra kargo ücreti olmadığı için onu da halledeyim dedim. Gittigidiyorda 35 lira, brando da 12 dolar. Neyse ben de yazarım fikirlerimi ürünlerle ilgili gelince.
  • quote:

capon vs kore
    cam vs nylon
    akıcı arayüz vs rehberi açarken kasılan touchwiz
    playstation uyumlu vs ???
    masada asil duruyor vs herkeste var
    su geçirmiyor vs .....
  • Arkadaşlar Z2 paketinden Smart Band çıktımıbilgisiolan varmı yoksa bu ayrımısatılıy ve fiyat bilen varmı?
  • ironman kullanıcısına yanıt
    Dubai den note3 ün n9005 modelini aldıracktım az kalsın
    Fiyatı iki tane aldığımızda daha uyguna geldi Z2 aldık ama aklım hep sony de idi.

5.7 inç ekranı mı 5.2 ekranı mı daha iyi beslersin 3200mah pil ile. Yoğun kullaniyorum 5 dakikada yüzde bir gidiyor çok iyi açıkçası. %10 altına düşmesi ve rahat 6 saat ekran süresi alıyorum dizi müzik yoğun Wifi kullanımı kamera kullanımı ile
    Gerisini siz düşünün. Touchwiz in sıkıntılarından bahsetmiyorum bile..

Bir ikincisi herkesin elinde olan bir telefon mu yoksa nadir ve daha premium görünen kaliteli kasaya sahip bir telefon mu. Kızılay dağıyor sanki iphone ve samsung U..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsepya -- 4 Haziran 2014; 1:10:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ısmarladığım bu,

http://m-shop.brando.com/Brando-Workshop-0-2mm-Premium-Tempered-Glass-Protector-Sony-Xperia-Z2-_p11086c1672d008.html

• Telefonu şarja takıp uyudum iki saat sonra uyandığımda ekranın ışığının açık oduğunu gördüm bekledim dokunmadım hiç kapanmadı çağrı mesaj bildirim geldiğinde açılan ışık kapanmadı bu tür ayarları nasıl yapacaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mfmt

Arkadaşlar Z2 paketinden Smart Band çıktımıbilgisiolan varmı yoksa bu ayrımısatılıy ve fiyat bilen varmı?

Türkiyeye öyle bir kutu içerikli paket gelmedi. Ayrıca smart band satışı da henüz başlamadı burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Pil ile son bilgileri vereyim: 49dk konuışma, 3saat 40dk ekran, 43,5 saat 3g, 42saat wifi ve 3,5 saat bluetooth açık ve şu anda %5 kaldı

Şarjdan çekeli 10 dakika oldu %94e indi bile 43.5saat 3g açık bırakıp dokunmadın mı ?

• Türkiyeden cihazı alanlara hayırlı olsun diyorum öncelikle... alanlardan bir rica olarak zahmet olmazsa kutudan çıkan kulaklığın gürültü giderici olup olmadığını eğer standart denilen kulaklıksa fotoğrafını siteye ekleyip bilgilendirebilirler mi acaba şimdiden sağolun varolun
  • bakheleyav B kullanıcısına yanıt
    Cihaza sahip değilim ama konuyla ilgili net bir şekilde şunu söyleyebilirim.

Bahsettiğin: Dijital Gürültü Gideren Mikrofonlu Kulaklık Seti MDR-NC31EM aşağıdaki de linki,

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/digital-noise-cancelling-headset-mdr-nc31em/

AMA BU KUTU İÇERİĞİNDE YOK!!! Bunun için ekstra bedel ile alman gerkiyor, fiyatı 150 TL Türkiye fiyatı Sony Center yada BT Sony den alabilirsin. Ama sipariş üzerine çalışıyorlar.

Standart kulaklığı da fena değil ben mağazada test ettim.

Ama şahsi fikrim Bu telefonu, yukarıda bahsettiğim kulaklık + standlı kılıf + dk 36 manyetik şarj ünitesi ile kullanmak max hazzı verir düşüncesindeyim ki Sony şu cihazın kronik sorunlarını düzeltsin bu haliyle alacağım.

Toplamda ise cihaz + 3 şu an için 2506 TL

Smartband daha TR de satışa Sunulmadı. Telefon 16GB hafızaya sahip, bana yetmez diosan 32 GB için 110, 16 GB için 55 TL daha vermen gerekir.

İyi Geceler.

• Musdi42 kullanıcısına yanıt
    Sizin sözlerinizle başlayayım zevkler ve RENKLER tartışılmaz.

Ben Değişiklik olması ve aynı zamanda farklı bir çarpıcılığı olması açısından moru tercih ederdim ama yok göremedim ne TR de ne de dışarda.

Ama siyahı Tercih ederdim. her ne kadar parmak izi de tutsa,

diğer türlü benm bakış açımdan da beyazın üzerine çıkmayan bir leke düşse mesala es kaza bi yere sürtündü telefon yada üzerine votka vişne döküldü yapıştı kaldı. ne olur?

Düz mantık beyaz tuttuğu lekeyi gösterir, Siyah belli etmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Cihaza sahip değilim ama konuyla ilgili net bir şekilde şunu söyleyebilirim.

Bahsettiğin: Dijital Gürültü Gideren Mikrofonlu Kulaklık Seti MDR-NC31EM aşağıdaki de linki,

http://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/digital-noise-cancelling-headset-mdr-nc31em/

AMA BU KUTU İÇERİĞİNDE YOK!!! Bunun için ekstra bedel ile alman gerkiyor, fiyatı 150 TL Türkiye fiyatı Sony Center yada BT Sony den alabilirsin. Ama sipariş üzerine çalışıyorlar.

Standart kulaklığı da fena değil ben mağazada test ettim.

Ama şahsi fikrim Bu telefonu, yukarıda bahsettiğim kulaklık + standlı kılıf + dk 36 manyetik şarj ünitesi ile kullanmak max hazzı verir düşüncesindeyim ki Sony şu cihazın kronik sorunlarını düzeltsin bu haliyle alacağım.

Toplamda ise cihaz + 3 şu an için 2506 TL

Smartband daha TR de satışa Sunulmadı. Telefon 16GB hafızaya sahip, bana yetmez diosan 32 GB için 110, 16 GB için 55 TL daha vermen gerekir.

İyi Geceler.

teşekkür ederim.. hocam peki o kulaklıkta kulak içi mi ? yoksa dandik bi şekilde mi ??

yani almaya değer nitelikte mi bide bunu sorayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakheleyav -- 4 Haziran 2014; 3:06:00 >

•  ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★
    Arkadaşlar bu Z3 ün çerçevesi diye ortalığı bir haber aldı sonra herkes Z3 ü bekleyin falan demişti...
    Aşağıdaki resim T3 e ait ve bu çerçeve T3 ün çerçevesi değil mi?
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★  ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostefe -- 4 Haziran 2014; 9:31:52 >

• Biri de bana cevap yazsın ya pil performansından memnun değilim hangi ayarları kullanıyorsunuz

• ghostefe kullanıcısına yanıt
    evet t3'un cercevesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w910w910

Hocam bugün öğle saatlerinde Bornova Vatan şubesinden beyaz renkte z2'mi aldım.Satış elemanına hemen dedim,daha önce başıma çok geldi cihazı almadan açıp kontrol edicem,ölü piksel kasa açıklığı vs. var mı dedim.O da cihazı alın son işlem olarak burada beraber kontrol ederiz sorun varsa başka veririz dedi.Tamam dedim ve parayı ödedim fatura kesildi.Hiç açılmamış bir telefon kutusu geldi önüme.Beraber açtık telefonu ilk kasa açıklığı var mı diye baktım sorun yoktu.Hemen jelatini kaldırdım ve ölü piksel testi yaptım.Bende de şanssızlık vardır bir tane ölü piksel buldum.Gösterdim hemen o da birkaç kişiye gösterdi ve hemen değiştiriyoruz dedi.Yine sıfır kutuda başka cihaz getirdi ama fatura kesilmedi bunda.Satış elemanı buna da bakalım sorun olursa başka bakarız faturayı en son keselim dedi.Şükür ki bu cihazda hiçbir problem yoktu da aldım geldim.Şu an sorun yok cihaz güzel.Eline alan kendinden geçiyor cihazı :)

ölü piksel nasıl anlaşılıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir.Eko -- 4 Haziran 2014; 10:20:40 >

• quote:

Asalet, zariflik, kalite...

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.