Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: badcrow

Hocam 2 haftadır kullanıyorum ahize veya sesin gitmemesinde sorun yok veya cızırtı olmadı hiç 4k olayına hiç birşey demiyorum bunla ilgili kactane msj attım sonuncusuda sizden önceki msj yazılım güncellemesinden sonra bende 15dk cekim yapıyor resimlerle gösterdim kamerasına gelince phonearena bütün cihazlarla karşılaştırma yapmış ve en iyidegerleri veren z2.www.phonearena.com/reviews/Camera-comparison-Sony-Xperia-Z2-vs-Samsung-Galaxy-S5-LG-G2-HTC-One-M8-iPhone-5s_id3708 bu kadar bilgi seni aydınlatmıştır hocam saygılar

merak eden arkadaşlar fazla değil 4-5 sayfa öncesinden okumaya başlarlarsa bütün merak ettiklerine cevap bulabilirler

teşekkür ederim hocam çok sağol.. bi de şu kamera olayını anlatsanız... 20.7 ve 15.5 megapikselde 4:3 formatı kullanıyor sadece 8 megapikselde normal oluyo diye yazmıştı açıklık getirirseniz sevinirim.

• greenk kullanıcısına yanıt
    neden olabilir.

adamlar test programı çalıştığında maximum cpu hızı ve gpu hızında tweek yapıp en yükseğe çekiyorlar e bu hileli yöntem de yüksek puan vermesine sebeb oluyor bunu sağır sultan duydu.. sen duymamışsın demekki
  • greenk kullanıcısına yanıt
    Hocam teste az almasının hiçbir önemi yok bende de sp var z den n4 den daha çok puan alıyor ama gündelik kullanıma gelince geride kalıyor cihaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakheleyav

quote:

Hocam 2 haftadır kullanıyorum ahize veya sesin gitmemesinde sorun yok veya cızırtı olmadı hiç 4k olayına hiç birşey demiyorum bunla ilgili kactane msj attım sonuncusuda sizden önceki msj yazılım güncellemesinden sonra bende 15dk cekim yapıyor resimlerle gösterdim kamerasına gelince phonearena bütün cihazlarla karşılaştırma yapmış ve en iyidegerleri veren z2.www.phonearena.com/reviews/Camera-comparison-Sony-Xperia-Z2-vs-Samsung-Galaxy-S5-LG-G2-HTC-One-M8-iPhone-5s_id3708 bu kadar bilgi seni aydınlatmıştır hocam saygılar

merak eden arkadaşlar fazla değil 4-5 sayfa öncesinden okumaya başlarlarsa bütün merak ettiklerine cevap bulabilirler

teşekkür ederim hocam çok sağol.. bi de şu kamera olayını anlatsanız... 20.7 ve 15.5 megapikselde 4:3 formatı kullanıyor sadece 8 megapikselde normal oluyo diye yazmıştı açıklık getirirseniz sevinirim.

Yanlışın var hocam 15mp 16:9 cekim yapabiliyor 20mp 4:3 oluyor

★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 24 Mayıs 2014; 18:31:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• su an alabilcem beyaz satan bi yer varmı 2 tane almam lazım acilinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Hocam teste az almasının hiçbir önemi yok bende de sp var z den n4 den daha çok puan alıyor ama gündelik kullanıma gelince geride kalıyor cihaz .

kullanım ayarlarından veya program,virüsten dolayı olabilir sen iyi araştır bence.
  • Yok hocam bu bir gerçek cihaz seri ama Xperia z falan daha seri her türlü deneme imkanım var root lu rootsuz Stock rom

• quote:

Orijinalden alıntı: eehbee

quote:

Orijinalden alıntı: Bishey

Hocam sizde manyetik dock vardı diye hatırlıyorum. Bir şey soracağım. Manyetik şarj hizi usb sarj hızına göre çok yavaş mı? Hiç usb ile sarj ettiniz mi bilmiyorum ama merak ettim gerçekten. Tahminimce 2 katı kadar yavaş olur. Ama gece bırakınca sabaha kadar her türlü dolar gibime geliyor.

Bana süre aynı gibi geldi. Çok büyük bir fark yok bilginiz olsun.

Ben sürekli manyetik dock ile şarj ediyorum. Hiç ölçmedim dakikada şarj ediyor diye. Gece 12 gibi taklıyorum sabah full olarak alıyorum. Bence çok iyi düşünülmüş. İkide birde kapağı açmakla uğraşmıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: insom

Hayatımda ilk defa bir Smartphone o kadar kullanmama rağmen %50 şarjla beni eve getirdi.

Bana samsung s4 şarjım tam bir gün gidiyordu. Z2 ise tam iki gün gidiyor. En çok pil ve kamerası hoşuma gitti.
  • quote:

Selam arkadaşlar xda forumda z2 parti numarasına göre bazı sorunları yazıyor. Belki işinize yarar benim cihaz 14w15 olarak gözüküyor

Google Translate cevirdim
    Xda orjinal sayfada burda

forum.xda-developers.com/showthread.php?p=52790546

Parti Numarası Kusur / Sorunları ile
    Merhaba herkes, im açılması olası hataları / sorunları var farklı toplu hakkında daha fazla fikir almak için yeni kullanıcılar ve insanlar için bu konu
    5 farklı toplu şu ana kadar vardır

Nerede parti numarasını bulmak için?
    "Bunu bir cımbız ile çekin veya varsa uzun tırnaklar onu kullanmak ve genellikle bulur bilgi bulabilirsiniz çok sim kart tepsisi gibi küçük siyah bir sekme göreceksiniz SD Kart Yuvası bak bir pil kapağı ve bu, IMEI numarası, diğer seri numaraları arkasında ve tabii ki, üretim tarihi. "

SADECE BU resimdeki gibi!

14w15: sağ üst hafif bir boşluk (az daha mm), Kamera lensi kapalı merkezli, ölü piksel

14w16: Ölü piksel (1 - 2) geri üstüne sağ üst ve üzerinde, Pil ateşte, Kamera merceği kapalı (sol konumda kadar) merkezli, 0,5 mmgap, normal kamera kullanımı ile aşırı ısınma, sadece kamera lensi üzerinde bıraktı . , Hata uyandırmak için çift dokunun

14w17: 4k video kayıt, üstüne 1mm boşluğu ve sağ alt köşeleri kullanarak ve sol alt köşesinde 2mm boşluk etrafında aşırı ısınma. , Flaş kadar kapalı tam sol üst köşesi, ön kamera / arka kamera kapalı merkezli olduğunu merkezli, kamera lens toz., Altta 0.8mm boşluk bıraktı.

14w18: telefonun sol alt köşesinde büyük bir boşluk (kolayca kağıt veya boşluğunda bir iğne bir parça sığabilecek). Ayrıca kapalı merkezi kamera var, sadece Chrome kullanırken bile ısınıyor. , Ekran / kamera merceğinin altında toz, sağ üst şasi Gap, 1-2 ölü piksel ya da toz (yakınlaştırma), merkezi kamera kapalı (biraz), sol sim / USB kapı tamamen kapanır değil., Normal kullanımda aşırı ısınma.

14w19: kamera (görüntü kalitesini etkilemez) Biraz uzakta, dibinde küçücük bir boşluk bıraktı.

Yani adamlar sony z2 ile sorunlarını ilanıyla tutmak ve güncelleme listesini tutmak, bugüne kadar 14w19 ok, sarı bir renk sorunu var gibi görünüyor ama bu beyaz dengesi ile çözülebilecek, bu yardım (bana biraz zaman aldı umut lol bu yazı)
    Iyi günler ppl var

VE SİZİN TELEFON listeden herhangi bir kusur yoksa MUTLU OLMAK VE YENİ YAZILIM GÜNCELLEME HOHO İÇİN BEKLEYİN

Benim z2 nin numarası 14w17

Bende kamera ile 4k video kaydı yaparken ısınma oluyor. onun dışında hiç sorunum yok. Özellikle arayüzü çok akıcı. (tabi eski telefonum s4 ile kıyaslıyorum)

Kasa açıklığı ise sadece telefonun sol üst köşesinde 0,5 mm kadar ya var yada yok.

Onun dışında maşallahı var. Hiç bir sorunum yok.

Daha root işini çözemedim. Root ta yaptım mı tadından yenmez.

• Ekran için sahibinden com dan cam aldım. Gerçekten çok iyi çıktı. Hem ince , hem parlak , hemde dokunma hissi süper. Ben tavsiye ederim. Fiyatı da makul.

Sadece ilanda " 1 x Arka Koruyucu Film (Ultra Crystal Film)" diyor ama kutu içinden çıkmıyor.

Bakmak isteyenler

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sony-xperia-z2-magic-glass-cizilmez-cam-ekran-koruyucu-163619240/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

bakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: terran48

Ekran için sahibinden com dan cam aldım. Gerçekten çok iyi çıktı. Hem ince , hem parlak , hemde dokunma hissi süper. Ben tavsiye ederim. Fiyatı da makul.

Sadece ilanda " 1 x Arka Koruyucu Film (Ultra Crystal Film)" diyor ama kutu içinden çıkmıyor.

Bakmak isteyenler

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sony-xperia-z2-magic-glass-cizilmez-cam-ekran-koruyucu-163619240/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

bakabilir.

Ekdan koruyucu olsun, kılıf olsun bu tarz aparatlara dx.com dan da bakabilirsin hocam. Fiyatlar çok makul oluyor, sahibinden de satış yapanlar da genelde oradan sipariş verip kar ekliyip satıyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bakheleyav

quote:

Yanlışın var hocam 15mp 16:9 cekim yapabiliyor 20mp 4:3 oluyor

Teşekkür ederim hocam peki 15.5 ile 20.7 mgpksel çekimlerinde bi farklılık görüyor mıusunuz ?

• bakheleyav B kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yalan söyliyim pek hiç o kadar ince ayrıntısına kadar merak edip uğraşmadan foto olayı ilgi alanım değil bu işle uğraşan arkadaşlar fark konusunda bilgi verirler muhakkak saygılar

• quote:

Hocam ne yalan söyliyim pek hiç o kadar ince ayrıntısına kadar merak edip uğraşmadan foto olayı ilgi alanım değil bu işle uğraşan arkadaşlar fark konusunda bilgi verirler muhakkak saygılar

Çok sağolun bilgilendirdiğiniz için..

• Z2 alanlara şimdiden geçmiş olsun, S805+FHd ekranlı Z3 birkaç aya geliyor.
    http://m.shiftdelete.net/sony-xperia-z3-nasil-olacak-52587.html

• z3 alanlara yazık olucak uçabilen z4 gelicek . en iyisi z5 i beklemek
  • Arkadaşlar zaten daha iyisi çıkacakmı ?

Z5 kadar yolu var yani :)

Her zaman daha iyisi vardır dostlar, gerek var mı ki uzay çağına ayak uyduracam diye bu boş meselelere? Telefonun artık sana yetmediği zaman değiştirisin. Seninkinin bir üst modeli çykty diye üzülmeye başlamışsan o zaman sıkıntı vardır derim ben.

Madem bu kadar çok şey biliniyor, konuşuluyor, yap kendi telefonunu öyle takip et uzay çağını. Başka ülkeler yapıyor biz de yok satıyor. Biraz da böyle bakmak lazım.

Konun başlığı yeterince açık zannediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorthaur52 -- 25 Mayıs 2014; 12:38:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Z2 alanlara şimdiden geçmiş olsun, S805+FHd ekranlı Z3 birkaç aya geliyor.
    http://m.shiftdelete.net/sony-xperia-z3-nasil-olacak-52587.html

bu tur haberlerı kendınız yorumlayın bıraz. z2 cıkarı 1 ay bıle olmadı 2 3 ay sonra z3 cıkarmı sence? akıl var mantık var. yok z2 alanlara gecmıs olsun falan fılan bu nedir arkadas z3 un tanıtımı mwc2015 ocak ayı olur. mayısa 6 ay eklesen zaten kasım oluyor nereye 2 3 ay yani?
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.