Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hoparlörün sadece birinden mi ses geliyor şimdi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

Hoparlörün sadece birinden mi ses geliyor şimdi ?

Telefonun zil sesi birinden caliyor. Diger butun hersey stereo.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Yani müzik dinlerken veya film izlerken sıkıntı olmaz değilmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Yani müzik dinlerken veya film izlerken sıkıntı olmaz değilmi

Yok merak etmeyin. Sadece zil sesinde mono. Bildirim seslerini dikkat etmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahsepya

HepsiSony.com da stoklara girmiş mail geldi tarafıma. Hepsisony i aradığımda sony türkiye tarafından kendilerine haziranın ilk haftası teslim edilmesi söylenmiş.

http://www.hepsisony.com/pinfo.asp?pid=7226

BTSONY i aradığımda daha belli değil deniyor.

SonyAvrasya(üsküdar sony) yı aradığımda mayıs sonu haziran başı gibi bir zaman dilimi verdiler onlar da. Maksimum 2 hafta içinde(LG G3 tanıtımından sonraya kalır bence) satışa çıkacak diye tahmin ediyorum.

istanbulbilişim.com un dünyadan haberi yok adamlarda daha stok girmemiş bilgi veremiyoruz dedi.

bizdeuygun.com u biliyoruz onların da dünyadan haberi yok konuşma gereği bile duymadım distrübitörlerden sonra satacakları için şuan distribütörleri referans alıyorum.

Sony Xperia Türkiye ile konuşamadım telefonları kapalı.

Telefona taksit yasaklanmıştı, hepsisony sitesinde taksit seçeneği görünüyor ama?

• Fiyatlar ne kadar daha duser.

• quote:

Orijinalden alıntı: baranist

ya kafayı yemışsınız yok z2 alınmaz yok z3 cıkcak ne lan bu bilgisayarmı alıyoruz telefon mu z2 bekleyenler alsın z3 fln beklemeye gerek yok bu forumda telefon bolumu işsizlerin mekanı oldu boş boş konusuyorsunuz cebınızde ekmek alcak para yok bu forumda gezınıp yok z3 cıkcak z4 cıkcak işiniz gücünüz yokmu mılletın kafasını karıştırıyorsunuz boş insan sürüsü

Üslubuna dikkat et, herkesin her konuda fikir beyan etme hakkı vardır, forumun mantığıda budur zaten.

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    hocam nedeseniz haklısınız sonucta az buz para verilip alınmıyor bunlar aldıgımızdada eksiksiz olmasını istiyoruz ama işte hangi marka sorunusuz ve 4*4 lük diyebiliriz ben sony kulandıgımdan veya yanlısı oldugumdan yazmıyorum ama cogu cihazı kualdıgımdan ve sorunsuz eksiksiz bir cihaza denk gelmedigimden yazıyorum. işte saolsunlar xda geliştirici veya yazılımcı arkadaşlarda cogu firmanın yapamadıgını bu arkadaşlar eksikleri kapatmaya çalısıyorlar vede ben şunu anlamıyorum android cihaz alıyorsun ve bu cihazın en büyük + tarafı acık kaynaklı özelleştirebilinir olması oluyor bir iphone gibi kapalı sistem degil e siz bu androidli cihazı aldıktan sonra kendi zevkinize göre kişileştirmedikten sonra ne anladım bu cihazları kulanmayı giderim 100-200 tl telefon alır alo alo derim ben hangi cihazımı aldıysam ilk işim ya rootlamak yada stabil bir custom room yüklemek oluyor saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

ya kafayı yemışsınız yok z2 alınmaz yok z3 cıkcak ne lan bu bilgisayarmı alıyoruz telefon mu z2 bekleyenler alsın z3 fln beklemeye gerek yok bu forumda telefon bolumu işsizlerin mekanı oldu boş boş konusuyorsunuz cebınızde ekmek alcak para yok bu forumda gezınıp yok z3 cıkcak z4 cıkcak işiniz gücünüz yokmu mılletın kafasını karıştırıyorsunuz boş insan sürüsü

Üslubuna dikkat et, herkesin her konuda fikir beyan etme hakkı vardır, forumun mantığıda budur zaten.

üzerine alındıysan yapcak bişey yok ınsanları yanlış yonlendırmeyın sizde kafa bulandırmayın ınsanı çıleden çıkarıyorsunuz boş boş konusup diğer bekleyenlerın kafası karışıyor bu sefer z3 bekletceksınız o telefonda 2015 den aşa cıkmıcagıda kesın gibi ama siz kafa bulandırın durun neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: insom

Chrome kullanmıyorum artık.Dolphin kullandım bir iki gun sevmedim.Ama Boat Browser süper.Son bi kaç gündür Boat kullanıyorum artık başka birşey kullanmam.

Greenfy ise süper bir app.Google bu app'i alıp stok versiyona gommesi lazım.

Birde google play servisleri de çok fazla götürüyor pil'den haberiniz olsun.

Birde bunu kullanın stok android tarayıcı belki seversinizhttps://drive.google.com/file/d/0B2Pzrps7us9nX0d3T2ZLaThtMlE/edit?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan Mustafa -- 21 Mayıs 2014; 16:14:41 >

• quote:

quote:

quote:

üzerine alındıysan yapcak bişey yok ınsanları yanlış yonlendırmeyın sizde kafa bulandırmayın ınsanı çıleden çıkarıyorsunuz boş boş konusup diğer bekleyenlerın kafası karışıyor bu sefer z3 bekletceksınız o telefonda 2015 den aşa cıkmıcagıda kesın gibi ama siz kafa bulandırın durun neyse

Hocam kafa bulandirmiyor kimse alcak insan zaten alir bunu biz degil sony soledi..6 ayda bir amiral gemisi cikacak..2013 te nisan ve ekim olmak uzere z ve z1 cikti...gene nisan ve ekim olmak uzere z2 ve muhtemel adiyla z3 cikacak bunu biz degilki sony soledi..ayrica alcak insan bunu bildigi icin kafasi karismaz direk alir..ben oyle yaptim..z aldim ekimde z1 cikti z1 aldim hemde 6 ay sonra z2 nin cikacagini bile bile..z2 cikti bu sefer z2 almayacagim ekimde biliyorumki z3 cikacak ozaman z3 alacagim..bunun neresi kafa bulandirma..alcak insan alir kafasi bulanmaz..

• Beyler Türkiye ye ne zaman gelecek telefon bilginiz var mı?
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Umarım makineyi kitlemem
  • terran48 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam bişeyde olursa mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

quote:

quote:

Hocam kafa bulandirmiyor kimse alcak insan zaten alir bunu biz degil sony soledi..6 ayda bir amiral gemisi cikacak..2013 te nisan ve ekim olmak uzere z ve z1 cikti...gene nisan ve ekim olmak uzere z2 ve muhtemel adiyla z3 cikacak bunu biz degilki sony soledi..ayrica alcak insan bunu bildigi icin kafasi karismaz direk alir..ben oyle yaptim..z aldim ekimde z1 cikti z1 aldim hemde 6 ay sonra z2 nin cikacagini bile bile..z2 cikti bu sefer z2 almayacagim ekimde biliyorumki z3 cikacak ozaman z3 alacagim..bunun neresi kafa bulandirma..alcak insan alir kafasi bulanmaz..

hocam bazı arkadaşlar foruma göre hareket ediyorda kendi fikrinden çok forumdakılerın fıkrını dıkkate alıyor onlarda z3 z4 fln deyınce milletin kafa karışmasın diye söyledim ayrıca bana göre z3 çok erken çıkmayabilir z2 çok ertelendi çıkışı falan sony daha z2 yı tamamen stoklara sokamamışken yanı kısaca z2 nin ekmegini yemeden z3 cıkarcanı sanmam ben oyle demış olabılırler ama o ankı şartlara göre dedıler uretımı gecıktı sorunlar oldu neyse inş en kısa zamanda z2 ülkemizde satışa cıkar (yurtdışı olarak turkıyeye getıren fırmalar var)

• Bimeks de satışa cıkmıs resmi olarak beyler z2 haydi geliyor sonunda birde oparatorlere baskıda bulunsak cıkarsınlar bi an önce diye hazıran bası kampanyalar başlar
  • molderrrrr M kullanıcısına yanıt
    Telefonun nimetlerinin vurgun seviyesindeki fiyatını koymuslar ama o fiyatlar ilk ben almak istiyorum diyen maddi durumu yüksek olan arkadaşlar için işte :D
  • USDUL U kullanıcısına yanıt
    Yani alacakların kafası daha da güzeldir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: molderrrrr

http://www.bimeks.com.tr/urun/143354/sony-xperia-z2-black.aspx#specs

Bunların kafası mı güzel :D

ne kullanıyorlarsa bende isterim bu kafa için :)
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.