Şimdi Ara

Gold Wireless Stereo Headset 76.79$ = 222TL Güncel 10.07.2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.734
Cevap
34
Favori
71.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviyolcu

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

ps4te ds4e kulaklık bağlanıyor falan gibi bi muhabbetler vardı bi ara ya noldu o? normal kulaklığı takıp kullanamıyomuyuz?

Tak kullan serbest , bunlar wireless.
    Ben razer electra almıştım sırf ps4 için, ses kalitesi düşük geldi nedense.

istediğimiz her kablolu kulaklığı (kafaüstü kulaklıklar dahil) ds4 e takıp oyun içi sesleri alabiliyormuyuz? öyle bir şey mümkünse kolun şarjı çabuk bitmez mi?

Mümkün takıp kullanabilrsiniz, zaten kutu içinden de çıkıyor mp3 tipi kulaklık kulakiçi , şarj çok etkilemiyor ama ,ses kalitesi beni tatmin etmedi, razer electra almıştım sırf bunun için, mikrofon da kullanmak istiyorsanız tek jack 3.5mm de hem ses hem mikrofon aktaran kulaklık alın misal telefon kulaklığı formatı gibi olacak kablos.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: roverman

amazon priority shipping seçeneği ile toplam $124.97

Merhaba bende hem pc de hemde ps4 de kullanmak icin logitech g940 siparis edicem fiyati 103 dolar basima dert acilmadan kaca patlar bana gelmesi bide ne kadar sürüyor gonderim. ?

Kargo secenegine gore gonderim suren degisir bir secenek 9-16 gun iken digeri 2-4 gun :) ya bende dert konusunu dusunuyorum su an gumruk skntisi yasarmiyim diye tecrubeli birileri konuya el atsa hos olacak :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

amazon priority shipping seçeneği ile toplam $124.97

Merhaba bende hem pc de hemde ps4 de kullanmak icin logitech g940 siparis edicem fiyati 103 dolar basima dert acilmadan kaca patlar bana gelmesi bide ne kadar sürüyor gonderim. ?

Kargo secenegine gore gonderim suren degisir bir secenek 9-16 gun iken digeri 2-4 gun :) ya bende dert konusunu dusunuyorum su an gumruk skntisi yasarmiyim diye tecrubeli birileri konuya el atsa hos olacak :))

124 dolar sanirim o secenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurISLAM

bende sipariş ettim. Gümrük konusunda sıkıntı olmicaktır. En kötü ihtimal beyanname isticeklerdir DHLden. Yoksa ücret talebi olmicak.
    Bu benim ilk siparişim değil. Şayed gümrüğe takılacak olsa fiayta yansır ama şuan yansımıyor yani şipşak dedikleri zaman kapımda olacaktır!

Ucret talebi konusunda eminmisin ? Cunku gereken siniri astik diye biliyorum.. bende priorty secenegi ile soyledim ama sanirim onun etkisi olmayacak gumruk isi cikarsa?

• Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Evet priorty 2-4 gun ile soyledim $124.97 oluyor. Diger senecek ile sanirim 112 ye geliyordu

• Pulse kulaklık 120 dolar amazonda. Onu oneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bende sipariş ettim. Gümrük konusunda sıkıntı olmicaktır. En kötü ihtimal beyanname isticeklerdir DHLden. Yoksa ücret talebi olmicak.
    Bu benim ilk siparişim değil. Şayed gümrüğe takılacak olsa fiayta yansır ama şuan yansımıyor yani şipşak dedikleri zaman kapımda olacaktır!

Ucret talebi konusunda eminmisin ? Cunku gereken siniri astik diye biliyorum.. bende priorty secenegi ile soyledim ama sanirim onun etkisi olmayacak gumruk isi cikarsa?

Garanti veriyorum kimse senden herhangi bir ücret talep etmicektir. Amazon 'Promotion Applied' sözüne istinaden olay böyle oluyor. Yani gümrükte masraf cıkmicaktır. Cıkarsa beni bul

• quote:

quote:

quote:

Garanti veriyorum kimse senden herhangi bir ücret talep etmicektir. Amazon 'Promotion Applied' sözüne istinaden olay böyle oluyor. Yani gümrükte masraf cıkmicaktır. Cıkarsa beni bul

Peki o zaman zaten bir şey olursa burdan yardım talebi ederdim konuya...

Senin tecrübelerine dayanarak birşey daha soracağım, ps vita 64gb hafıza kartı aldık normal shipping ile söyledik amazon kendi shipping yapmıyor ama japan art diye bir firma yapıyor 118 dolar onda birşey olur mu sence ?

• quote:

Evet priorty 2-4 gun ile soyledim $124.97 oluyor. Diger senecek ile sanirim 112 ye geliyordu

Ürün gelirse eğer size bana aşamaları anlatırsanız sevinirm zaten alıcağım kulaklık sizin aldığınız ile aynı fiyat o yüzden aynı masrafı yapıcam sizinle.
  • Amazon Priority shipping ile yapılan alışverişlerde kendisi üstleniyor tüm masrafları. En son ödemeniz gereken meblah neyse sadece onu ödüyorsunuz.

Normal shipping ile amazon sizden import fee olarak birşey talep ettimi? Ayrıca şimdi baktımda vita yurtdışına gönderilmiyor Japan art amazon markette satıcı mı?
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Tabii anlatırım :)) çok basit işlem geldiğinde bildiririm :))
  • Amazon'dan alırsanız gümrüğe takılma vs gibi durumlar artık tarih oldu. Ben dahil kaç arkadaş ps4 cihazlarını amazondan aldık. Gümrük, yol masrafları hepsi içinde ödüyoruz. 100 dolar sınır. Eğer sınırı geçerseniz zaten amazon sitesinde ödeme yapmadan önce yol parası, gümrük masrafı hepsini gösteriyor ve o şekilde alıyorsunuz. Gümrüğe geldiğinde siz uğraşmıyorsunuz kargo şirketi sizin yerinize hepsini hallediyor. Tek yapmanız gereken ürününüz 100 dolar üzeri ise gümrüğe geldiğinde ilgili kargo firmasına yetki belgesini vermek.
    Hayırlı olsun hocam iyi olmuş amazon'dan sipariş vermeniz. Eğer satın almayı düşünen arkadaşlar varsa sitede contact us dan mesaj gönderip 10 - 15 dolar indirim isteyebilirler 1-2 kez mesaj yazdığınızda ilk alışverişinizde geçerli indirim uyguluyorlar ben 2 kez indirim aldım.
  • quote:

Amazon Priority shipping ile yapılan alışverişlerde kendisi üstleniyor tüm masrafları. En son ödemeniz gereken meblah neyse sadece onu ödüyorsunuz.

Normal shipping ile amazon sizden import fee olarak birşey talep ettimi? Ayrıca şimdi baktımda vita yurtdışına gönderilmiyor Japan art amazon markette satıcı mı?

Japon art dediğim markette satıcı, ps vita için 64gb hafıza kartı siparişi vermiştim ;
    Ödeme detaylarım şöyle;

Item(s) Subtotal: $103.78
    Shipping & Handling: $15.16
    -----
    Total before tax: $118.94
    Estimated tax to be collected: $0.00
    -----
    Grand Total: $118.94

yazıyor işlemde standart shipping ile vermiştim, en kötü bunda gümrük sıkıntısı yaşarım gibi oraya gidip hallederim herhalde, gerçi çok minik birşey olduğu için ufacık bir pakette gelecek belki sallamazlar diye umut ediyorum :))

• quote:

Tabii anlatırım :)) çok basit işlem geldiğinde bildiririm :))

Teşekkür ederim yoksa Türkiye ye kalırsak 500 600TL kulaklık o parayla ben Logitech ten hisse alırım.
  • nurISLAM N kullanıcısına yanıt
    Ben mail attım satıcıya adamlar düşünmüş valla, 99 dolardan düşük gösterdik ayrıca gift yaptık dedi umarız takılmaz dediler artık takılmaz ya tamam içim rahatladı :)) cevapların ve yardımın için teşekkür ederim.
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    tem(s) Subtotal: $99.99
    Shipping & Handling: $24.98
    -----
    Total before tax: $124.97
    Estimated tax to be collected: $0.00
    -----
    Grand Total: $124.97

Şeklinde gözüküyor 100 doları 25 dolarcık geçtim :)) fakat Import Fees Deposit diye birşey almadı ? Playstation 4 alan forum sakinlerinin hepsi priorty seçeneğini çok övdükleri için öyle alıverdim bende ondan medet umuyorum :))
  • quote:

Şeklinde gözüküyor 100 doları 25 dolarcık geçtim :)) fakat Import Fees Deposit diye birşey almadı ? Playstation 4 alan forum sakinlerinin hepsi priorty seçeneğini çok övdükleri için öyle alıverdim bende ondan medet umuyorum :))

Evet hocam bende kontrol ettim şimdi dediğiniz gibi gümrük vergisi boş görünüyor. Galiba satın aldığınız ürünün maaliyeti 100 dolar altında ise vergi yok, 100 dolar veya üzeri olursa çıkıyor. Denemek için xbox one Assassin's Creed IV Black Flag Limited Edition 113 dolarlık oyun ekledim sepete satın alma kısmına geldiğinde $57.66 dolarlık gümrük masrafı çekiyorlar.
    Yol parası hariç 100 dolar muhtemelen. Yani ürünü 99,99 değilde 100 dolar yapsalardı 57 dolar falan gümrük ödeyecektik.

• roverman kullanıcısına yanıt
    Bu olayda gümrüğe takılma riski var. Takılırsa malesev siz uğraşcaksınız cünkü amazon sorumluluk alanı dışına cıkıyor marketteki üyeler.

Gümrüğe takılırsa ozaman ürün üzerinden vergilendirme olacaktır. Yani Kargo masrafı vergilendirmeye dahil değildir.
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    arkadaşın olayı biraz farklı :)
  • quote:

arkadaşın olayı biraz farklı :)

Hocam ilandaki ürünü amazon mu satışını yapıyor yoksa başka bir satıcı mı. ona dikkat etmedim. sağlayıcısı kim ondan mı farklı olay nedir durum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.