Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kayıtsız moto g ye yazılımla imei atabiliyor muyuz? bu konuda nasıl bir yol izlemeli?
  • Epitaph E kullanıcısına yanıt
    Cep mühendisi telefoncuların yapmayacağı yok, ama bence kullacak iseniz pasaport kayıt yaptırmanız daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çift sim kartın ikisi de mikro sim mi? o konuda bilgi bulamadım genelde biri büyük biri mikro sim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

bu çift sim kartın ikisi de mikro sim mi? o konuda bilgi bulamadım genelde biri büyük biri mikro sim oluyor.

evet ikiside mikro sim.
  • Arkadaşlar bende cihazı geçen cuma aldım. 4.4 güncellemesi gelmişti. hemen güncelledim. ART yide etkinleştirdim. Cihaz gayet stabil. Geçişler falan çok iyi. Hoparlör sesi olsun, ahize sesi olsun ikiside net ve güçlü. Kasası çok kaliteli çıtırdama kıpırdama benzeri şeyler yapmıyor. Uyku tuşu biraz sallanıyor, onu da kağıt sıkıştırarak çözdüm. Pil konusunda ise 1 günü çıkartıyor. Tam bir fiyat performans ürünü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Arkadaşlar bende cihazı geçen cuma aldım. 4.4 güncellemesi gelmişti. hemen güncelledim. ART yide etkinleştirdim. Cihaz gayet stabil. Geçişler falan çok iyi. Hoparlör sesi olsun, ahize sesi olsun ikiside net ve güçlü. Kasası çok kaliteli çıtırdama kıpırdama benzeri şeyler yapmıyor. Uyku tuşu biraz sallanıyor, onu da kağıt sıkıştırarak çözdüm. Pil konusunda ise 1 günü çıkartıyor. Tam bir fiyat performans ürünü olmuş.

fotograf kalitesi hakkında biraz görsel eklemen mümkün müdür? gündüz çekimi olarak. bende düşünüyorum şu sıralar hepsiburada kampanyası varken. hani acil olursa fena olmaz. şimdiden teşekkürler.
  • A.C. kullanıcısına yanıt
    3 resim eklemiştim
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=88136125

• Beyler güncelleme ile ART geldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

Beyler güncelleme ile ART geldi mi ?

Geldi. Cihaz uçuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

3 resim eklemiştim
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=88136125

sağolun hocam. kamera fotografları bana iphone 3g yi hatırlattı renklerde dağılma hissettim biraz. kamera harici 10 numara cihaz aslında belki bir güncelleştirme gelse yazılımla daha iyi olabilir ama bilemiyorum ne olur tabi.
  • neo01470 N kullanıcısına yanıt
    ART nedir sorması ayıp?
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Sanal makine çalışma zamanı desem pek anlaşılır olmaz. Şöyle söyleyim programların çalıştırılma şekli

Cihazınız da geliştirici seçeneklerini aktif hale getirip sizde deneyebilirsiniz.

00:40 ta gösteriyor deneyin
    http://www.youtube.com/watch?v=Y1BesOlQb8c
  • Arkadaşlar bazı oyun ve uygulamalardan çıkınca " Malesef Tetris Durdu " diye bildirim alıyorum.Tetris oyunu ve tvyo ulgulamasında oluyor sizde de varmı ?

Not: Tetris çok severim 90larda çocuk olanlar bilirler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.A.T.U

Arkadaşlar bazı oyun ve uygulamalardan çıkınca " Malesef Tetris Durdu " diye bildirim alıyorum.Tetris oyunu ve tvyo ulgulamasında oluyor sizde de varmı ?

Not: Tetris çok severim 90larda çocuk olanlar bilirler :)

Bende de ligtv uygulaması ında video izleyemiyorum. Art ile mi ilgili acaba.

• quote:

Bende de ligtv uygulaması ında video izleyemiyorum. Art ile mi ilgili acaba.

Açması lazım . Bağlandığınız WiFi modeminden kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 20 Şubat 2014; 13:37:50 >
  • ART yi açınca şarj daha mı uzun gidiyor ?

ART yi açtım bakalım birde böyle deneyelim ne farkları var göreceğiz.ART yi açınca sistem kendini güncelleme moduna alıyor 160 uygulamayı optimize adiyor.3-4 dk sürüyor haberiniz olsun.

İlk izlenim telefon açılış süreleri kısalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 20 Şubat 2014; 14:26:20 >
  • bende art denedim ama dalvik bana daha akıcı geldi ve xda Cyanogenmod 11 ve diger romları denedim ama bizim cıhaz xt1033 oldugu için uyumlu ama şebeke yok ama düzenleyeceklermiş bende bekliyorum özellikle Cyanogenmod 11 rom çok akıcı
  • ah ah şunun kamerası daha iyi olsaydı ne olurdu. kamera çok kötüymüş dün gidip mağazada incelemedim herşey güzel kamera berbat. off off içim sıkıldı yeminlen. o kadarda almaya niyetlendim içimde patladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lejyon80

bende art denedim ama dalvik bana daha akıcı geldi ve xda Cyanogenmod 11 ve diger romları denedim ama bizim cıhaz xt1033 oldugu için uyumlu ama şebeke yok ama düzenleyeceklermiş bende bekliyorum özellikle Cyanogenmod 11 rom çok akıcı

kesinlikle ART daha iyi, zaten Dalvik androidin sırtında bir yüktü.
  • arkadaşlar cyanogen mod dün itibari ile official CM11 nightl sürümlerine başlamış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.