Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazin gerek sesi gerekse titreşim özelliği diğer rakiplerine oranla biraz fazla. Ben tus sesi ve titreşimi kapatarak kullanıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MajestiC211211 M kullanıcısına yanıt
    bana gayet normal geliyor o titreşim
  • Titreşimin sarsıntısı bence de iyi ancak titrerken cıkarttığı ses tuhaf açıkcası, sanki titrediği an telefonun içinden metal bir parçaya sürtüyormuş gibi bir ses çıkartıyor.Birkaç arkadaş daha deneyimlerini paylaşınca net bir fikir çıkar ortaya.
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Selam gripshell kılıfı nereden aldınız
    @motomurat

• MajestiC211211 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Dil ve Giriş/Google Klavye yanındaki Gelişmiş ayara girdiğinizde ; (Başka bir klavye kullanıyorsanız oda olur )

- Tuşa basıldığında titret seçeneğini pasif hale getirin.
    - Tuşa basınca ses çıkar seçeneğini pasif hale getirin.

Moto G nin sesi ve titreşimi diğer telefonlardan kat ve kat fazladır.Samsung telefonlarda çok hafif bi titreşim hissedersiniz sanki parmağınızdaki sinirler oynamış gibi ancak moto g de bu kuvvetlidir.Yani Nokia 3310 titreşimi gibi bişey

Korkmayın telefonunuz bozuk felan değil.Doğası gereği böyle
  • Orijinalden alıntı: talatcaner

Oha adam klavye Mouse bağlıyor. o zaman bu telefonu LED tv ye bağla altına klavye Mouse tak ister nette gezin ister film izle ister oyun oyna vay anasını Sana mini bilgisayar oluyor bi deneyim ben bakalım iyi fikirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 2 Nisan 2014; 23:31:43 >
  • Millet tel alacamda baya bi okuyorum yorumlarnzı kamera haric problem yok gibi full oyun oynicam 2 3sene idare edrmi acaba

• T.A.T.U kullanıcısına yanıt
    Olur mu acaba?
  • T.A.T.U kullanıcısına yanıt
    tvye bağlanmıyor telefon düzgün görüntü aktarılmadığı için motorola pasif hale getirmiş normalde snapdragon 400 ve adreno 305 gpuda bu özellik var anca chromecast bağlarsanız oluyor chromecast desteğide türkiyede yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri2788

Millet tel alacamda baya bi okuyorum yorumlarnzı kamera haric problem yok gibi full oyun oynicam 2 3sene idare edrmi acaba

2yıl rahat götürür
  • Gecenlerde dus yaparken telefon caldi ve susmadi , izledigim videolardan aldigim gazla ne olacak suyun altina sokuyor millet yukardan su gelmis ne yazar diyerek konustum telefonla. Baktim hicbirsey olmuyor dus basligiyla on yuzu komple yikadim.

Hicbirsey olmadi bu cihaz su gecirmiyor arkadaslar rahat olun. Tirsmadim degil ne yalan soyliyim hala da suyun altina sokmicam tamamen
  • @PlayMakers ahahahahahahahahahahahahahahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Gecenlerde dus yaparken telefon caldi ve susmadi , izledigim videolardan aldigim gazla ne olacak suyun altina sokuyor millet yukardan su gelmis ne yazar diyerek konustum telefonla. Baktim hicbirsey olmuyor dus basligiyla on yuzu komple yikadim.

Hicbirsey olmadi bu cihaz su gecirmiyor arkadaslar rahat olun. Tirsmadim degil ne yalan soyliyim hala da suyun altina sokmicam tamamen

kulaklık ve usb girişinden su almıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Gecenlerde dus yaparken telefon caldi ve susmadi , izledigim videolardan aldigim gazla ne olacak suyun altina sokuyor millet yukardan su gelmis ne yazar diyerek konustum telefonla. Baktim hicbirsey olmuyor dus basligiyla on yuzu komple yikadim.

farketmez maceraya gerek yok bu önlem su geçirmiyor diye duşa birlikte girmenin anlamı yok ama yolda falan suya düşmesi falan için bir önlem bence
  • arkadaşlar hediye olarak almayı düşünüyorum. cihazın herhangi kronik sorunu var mı? (açılıp kapanma, kasma, donma vb) çünkü alacağım kişi pek anlamaz sorunsuz bir tecrübe yaratması lazım.
  • spongio kullanıcısına yanıt
    hiç bir kronik sorunu yok gönül rahatlığıyla alabilirsin ne kastığını gördüm şimdiye kadar ne donduğunu ne kapanıp açıldığını gayet sorunsuz çalışıyor cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

hiç bir kronik sorunu yok gönül rahatlığıyla alabilirsin ne kastığını gördüm şimdiye kadar ne donduğunu ne kapanıp açıldığını gayet sorunsuz çalışıyor cihaz

hocam birkaç soru daha sorayım zamanınız varsa,
    ekran kalitesi nasıl? yeterince parlak mı?
    pil ömrü ortalama kullanımda( whatsapp mesajlaşma, yarım saat konuşma) ne kadar gider?
    kasada özellikle arka kapakta herhangi bir gıcırtı vb ses var mı elde tutarken( lg g2'de olduğu gibi)
  • almama engel olan tek neden wifi zayif cekmesi. wifi cekimi sizlerde nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 2 Nisan 2014; 2:13:31 >
  • hendivli kullanıcısına yanıt
    Usb girisialt tarafta kaliyor oraya su geldimi gelmedimi bilmiyorum ama kulaklik girisinin oldugu yere dunyanin suyu geldi hicbirsey olmadi.

O kadar video var youtube da cihaz su gecirmiyor artik bunu tartismanin manasi yok bir sekilde denemis de oldum.
  • Arkadaşlar sizce film taktırmaya gerek var mı? Bir faydası olur mu, genel olarak ekran sağlam deniyor ama.

Bir de kılıf olarak şu ikisi arasında bir fark var mıdır? Hangsini alayım? Yada başka bir şey mi tercih edeyim?

http://www.mobilcadde.com/motorola-moto-g-seffaf-kirmizi-silikon-kilif-15637
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/motorola-moto-g-soft-silikon-kilif-2film-107254041

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.