Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    asphalt yüklü değilde gtr 2,real racing 3,dead trigger 2 ve modern combat 4ü gayet akıcı oynuyorum sorunsuz asphaltıda çok rahat çalıştırır
  • mehmetakfklnc M kullanıcısına yanıt
    1 aydır kullanıyorum tek hatla hiç bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar ayrıca çift hatın ne zararı olacak ilerde lazım bile olabilir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ses kalitesini ve yüksekliğini merak edenler :

Yüksek oran daha iyidir.

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -
  • Tavsiyelriniz değerli arkadaşlar grip shell hangi renk yakisir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Tavsiyelriniz değerli arkadaşlar grip shell hangi renk yakisir?

Kişiliğine göre bir şey al , siyah seviyorsan siyah sarı seviyorsan sarı mavi seviyorsan mavi.

Yaptığın iş , yaşın , kişiliğin , çevrene bakarak al derim.Hergün takım elbise giyiyorsan tutupda sarı renk alma yani
  • Yas 38 takim elbise ozel gun haric giymem.yaptigim ise şoförlük denebilir.Aslında ben siyah düşünüyordum ama zaten cihazin kapagi siyah değişiklik olsun Diye beyaz düşündüm.onunda kkirlenme durumu daha fazla olur diye tekrar siyah almaya karar verdim.asil amaç cihazi korumak.

• Birde temperli cam kullanan var mi?gereksiz mi yoksa kullanilirsa iyi mi olur?ayrıca gerçekten siradan ekran koruyuculardan daha mi fazla korumaya sahip?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 1 Nisan 2014; 19:51:35 >
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    güzel seçim

Bu arada Motorola Boot Hizmetleri güncellemiş telefon açılırkenki animasyon değişmiş.
    flip cover beyaz al bence flip cover silinebiliyor çok rahat ayrıca turkuaz rengini kullanıyorum 2haftadır daha hiç kirlenmedi
  • evet öyle oldu videosunu paylaştım hatta googleın yeni uygulaması bu artık markalar telefon açılırken android logosu koymak zorunda
  • http://www.youtube.com/watch?v=UCpIMzKc_2Q adam biraz eksik karşılaştırsada her türlü moto g eziyor gmdyi

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    AnTuTu

GMD ne ki abi , şu telefonun kamerası daha iyi olsa s4 almaz millet s4
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

flip cover beyaz al bence flip cover silinebiliyor çok rahat ayrıca turkuaz rengini kullanıyorum 2haftadır daha hiç kirlenmedi

Kapakli kiliflari kullanamiyorum.Çoğu zaman tek el kullanmam gerekiyor.grip shell aslında biraz pahali umarim aldigima değer.temperli ekran koruyucularida merak ediyorum.gerçekten ekrani kirilmalara karsi koruma özelliği var mi?birde grip shell ile kullanimi uygun mu?yani kalinlik olarak sanirim normal ekran koruyuculardan biraz daha kalbin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 1 Nisan 2014; 20:23:15 >
    gripshell nasıl ekran koruyucuu ben 3tanesi 13tlden türkiye üretimi aldım şefaf yeterli geldi bana ekran çizilmeye karşı dayanıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.A.T.U

AnTuTu

kamerası bakma aslında çokta kötü değil geçen baya fotoğraf çekince anladım hele karanlıkta çektiğim fotoları görünce bana kamerası iyice yeterli geldi bu fiyattaki telefona göre özellikle performans donanım konusunda ise hele çok iyi geçen senenin amiral gemileriyle kafa kafaya nerdeyse

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 1 Nisan 2014; 20:36:05 >

• quote:

Şarj konusunu kim merak ediyordu ?

Wireless süresinide göz önünde bulundurun ve kalan miktarıda göze alın bakalım sonuç ne çıkacak

rakamlar oldukça iyimiş

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

AnTuTu

kamerası bakma aslında çokta kötü değil geçen baya fotoğraf çekince anladım hele karanlıkta çektiğim fotoları görünce bana kamerası iyice yeterli geldi bu fiyattaki telefona göre özellikle performans donanım konusunda ise hele çok iyi geçen senenin amiral gemileriyle kafa kafaya nerdeyse

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

Aslında kamerası iyi değil sadece adamlar güzel bir yazılımla çekilen fotoyu temizleyip öyle gösteriyor o yüzden başka modellerdeki gibi basar basmaz çekmiyorda biraz bekletiyor... fotoğrafı çekip işlemden geçiriyor.

• Arkadaslar iyi aksamlar, moto g elime yeni ulaştı ancak dokunsal ekrandaki titreşim olsun mesaj klavyesindeki titreşim olsun oldukca gürültülü geliyor, sizde de aynı sorun varmı acaba? yoksa benim telde mi bır sıkıntı var.Eski atrix kullanıcısıyım onda ki titreşimler oldukca yumusak idi ancak moto g şiddetli ve hırıltılı bir titreşim sunuyor.Sizdeki durum nedir?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.