Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.C.

herkesin kutu böylemiydi beyler.

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

hayırlı olsun.nereden satın aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

quote:

hayırlı olsun.nereden satın aldınız?

hizlial.com dan almıştım

• Merhabalar,

Telefonu yeni aldım,
    tam hakim değilim, bir sorunum var bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Resimde gözüktüğü gibi ayarlarım, hat üzerinden internete bağlanmaya çalışıyorum ancak bağlanamıyorum
    Veri kullanımını inceledeğimde 1 mb gibi çok ufak bir kullanım gözüküyor ancak hiç bir şekilde internete bağlanamıyorum.

İett nin uygulaması gps ten yerimi tespit ediyor mesala ama internete bağlanamıyor...

Cevaplarınızı bekliyorum

• marki_ kullanıcısına yanıt
    Ağ modnu 3g yapıp deneyin birde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağ modunu 3g yapmıştım zaten ama bölgeden dolayımıdır nedir hiç 3g olarak bağlanmadı hep E gözüküyor Edge sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marki_ -- 18 Haziran 2014; 19:41:10 >
  • Arkadaşlar açılış animasyonu değişen var mı tel şuan elimde olmadığı için bi motorola uygulamalarını güncellemeyi dener misiniz?

• Evet dünya kupası temalı oldu.
  • Yorumlari okudukca cok guluyorum

İlk partilerde sorun varmista son partiler saglammis,wifi cekimi dusukmus,kamerasi kotuymus..

Yaw arkadasim googleye motorola tarihini arastir bir bak ,bilgi al bu marka ilk telefon ureticilerinden belki tr pazarinda cok guclu olamayabilirler tamam ama urunlerinde kaliteyi konustururlar.

Marka fani degilim,eksigi oldugunda buraya cekinmeden yazarim ama su fiyat araliginda bence alinabilirligi fazla.

Kamerasi kotu degil bence,forumda arkadaslar foto eklediler bence tatminkar.Kamerasi kotu diyen arkadaslar sanirim zoom ile ay fotografi falan cekmeye calisiyorlar.

Su an alacak olsam dusunmem gene alirim.

•  MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

akşam üzeri yapılan örnek çekim

yol orhangazi bursa yolu
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• Kampec kullanıcısına yanıt
    keşke şu çalışanlar bilmedikleri konular hakkında yorum yapmasa. onun yüzünden işimi halletmeden döndüm. sağolasın yarın tekrar bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Evet dünya kupası temalı oldu.

4.4.3 e daha iyimser bakmami sagladi

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktıda hepsiburada.com'dan alan varsa kutudan ekran jelatini çıkıyor mu ? yada başka yerden alan kişilerde kutudan jelatin çıkıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Beyler Google Playdaki Ücretli uygulamaları Ucretsiz olarak indirmeyi Herkes İster Sanırım Bu artik Basit Bi uygulamayla Oluyor Programin Adi Freestore İndirmek icin 1 mobile market yada googleye yazsaniz Dahi cikar . oncelikle indirmek İstedignz oyunu Acin Google Playda Aratin Sonra Sag ust Kosede Olan paylas Butonuna tiklayn ardndan freestore yonlendirin karsiniza Download Butonu gelcek ve İndirme basliyor. :)

Eline sağlık hocam ileride işimize yarar.

• MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburada.com'dan almadım.Telefonun ekranına yapışık halde Motorola logolu jelatinden bahsediyorsanız vardı. Fakat fazladan koruma jelatini yok.
  • quote:

Aynen benim de öyleydi

• quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktıda hepsiburada.com'dan alan varsa kutudan ekran jelatini çıkıyor mu ? yada başka yerden alan kişilerde kutudan jelatin çıkıyor mu ?

Telefonu ilk aldigimizda Motorola logolu jelatinle kapli oluyor ben öyle kullandim 1 gün sonra İslak mendille sildim logo tamamen gitti 1 haftadir böyle kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerymz

Ben hepsiburada.com'dan almadım.Telefonun ekranına yapışık halde Motorola logolu jelatinden bahsediyorsanız vardı. Fakat fazladan koruma jelatini yok.

peki kullanışlımı o ? kullanıyormusunuz o jelatini yeni bir jelatin yaptırmaya gerek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadmiyum

quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktıda hepsiburada.com'dan alan varsa kutudan ekran jelatini çıkıyor mu ? yada başka yerden alan kişilerde kutudan jelatin çıkıyor mu ?

Telefonu ilk aldigimizda Motorola logolu jelatinle kapli oluyor ben öyle kullandim 1 gün sonra İslak mendille sildim logo tamamen gitti 1 haftadir böyle kullanıyorum.

peki kullanışlımı jelatin yaptırmaya gerek var mı ?
  • Bu fiyata en iyi telefon hepsiburada 630'a veriyor ,avea 25tl çek kullanıp bir de 50 bonus ile 555 liraya gelir alanlara şimdiden hayırlı olsun
  • arkadaşlar telefon yarın birgün elime ulaşırda beni düşündüren arka kapagı nasıl açacagım olacaktır bunun bir taktigi varmı
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.