Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Discovery kullanan bir arkadaş vardı. O değerlendirebilir mi bir iki telefon arasındaki ısınma durumunu. (atrix de çok çektim bu ısınmadan onun için ayrıntılı olarak soruyorum kusura bakmayın.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kılıf dedıgın ekran jiletini mi
  • dıscovery de kullandım onda cuzdan kılıfım vardı fazla ısındıgını hıssetmemıstım.

ama su var bıldıgım kadarı ıle snapdragon ıslemcıler cok ısınıyor.(bı ara s3 kullanmıstım ordan bılıyorum)

dedıgım gıbı moto g de 44 dereceyı gordum.

srkngncy zaten bundan sonra kımseye karısmıcam ne yaparlarsa yapsınlar :)

ilyastrk gecen baktım kabacada bulamadım ıyı mı :)
  • erdiozgor0747 kullanıcısına yanıt
    Yağır kılıf arkaya takilan :D
    Kapak değil kilif plastik rubber felan oluyo ya

Ama flip shel alinabilir

• Dun bir telefoncu ile görüştüm adam s3 ile gmd yi basa bas takas yapmak istiodu.. Adama moto g ile yapalim dedim.. Olmaz dedi.. Dedim ki daha sağlam performansli kaliteli sorunsuz.. Gmd olu piksel canavari bir suru kronik sorunu var.. Adamin verdiği cvb su .. Abi adamlar kaliteye bakmiyor ki adamlar cinli dandik seviyor dedi :)))) neyse anliyacagin bizim milletimiz kullan at cihazlari daha çok seviyor :)))

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Xda da da paylaşan yok ya :(
    Senin yetkin varsa akşam bi konu açar mısın xda ya

• Arkadaşlar antivirus programı kullanıyormusunuz telefonunuz da ? ios dan sonra ilk android deneyimim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadafa1

Discovery kullanan bir arkadaş vardı. O değerlendirebilir mi bir iki telefon arasındaki ısınma durumunu. (atrix de çok çektim bu ısınmadan onun için ayrıntılı olarak soruyorum kusura bakmayın.)

Discovery ısınmıyordu kardeşlik, o kadar zorlamama rağmen hiç hissetmedim. S3 ondan çok daha fazla ısınıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LithuM kullanıcısına yanıt
    Bence gerek yok çoğu palavra

• s3 te discovery de kullandım moto g yi şu anda kullanıyorum. Discovery ısınmıyordu ama ikisinden de kötüydü. S3 ün ekranı içeride çok iyiydi ama güneş altında rezaletti. s3 ile moto g hemen hemen aynı ısınıyor. Moto g ise performans olarak hepsinden üstün.
  • hocam moto g alıcam. ne diyosnuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor0747

hocam moto g alıcam. ne diyosnuz

Al derim s4 mini discovery s3 vs cihazlarla karşılaştırdım. Tek eksiği sd card slotu bana göre. Ses çıkışı çok iyi sarjı mükemmel. Bu fiyata daha iyisi yok discovery ile kıyaslamayın bile.

• Çok az gidiyi çok az :(
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

Çok az gidiyi çok az :(
     MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

hocam sende telefondan memnun musun degıl mısın anlamadım gitti ya

• erdiozgor0747 kullanıcısına yanıt
    :D normalde 6 saat felan almam gerekirdi suan ki kernel yuzunden 5 saat aldim :(

• Ya sen nasıl adamsın ilyastrk. Gayet iyi gidiyor. Ben gmd ile 3g açık full internete girdim. Parlaklikta fulldu 3,5 saatte şarjı bitti.Telefonu en çok zorlayanda bu galiba.

• 4.5 inch ekrana karşılık 2070 mah pil konulmuş , rakamlar ortada ekran açıklığı olarak 5,6 saati bulabiliyor e daha ne isteyelim motorola abimizden

• quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

:D normalde 6 saat felan almam gerekirdi suan ki kernel yuzunden 5 saat aldim :(

Çok azmış gerçekten, sat gitsin bu telefonu.

• Tarafıni belli et ilyas

• Hahaha :D

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.