Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2g 3g gecis Stock da olmuyor sadece ilgili yere yönlendirme yapiyor(mobil aglar a) ayrıca 2g de takilma yapmakta bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nazar değmesin şarjı çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

vallahi 512 ramlik telefonuma rom denemekten ciğerim soldu,telefon almaya karar verdim 1-2 ay içinde almayı planlıyorum bu aleti fiyat sizce düşer mi? bana göre tam bir f/p telefonu tasarımı da göze hoş geliyor umarım yakında aranıza katılırım.

En baba 600 e düşer o çok nadir.Bu telefon 800lerden düştü bence tam alma zamanı daha düşeceğini sanmam 650~700 arası alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

2g 3g gecis Stock da olmuyor sadece ilgili yere yönlendirme yapiyor(mobil aglar a) ayrıca 2g de takilma yapmakta bilgin olsun

zaten sen bu telefonu kötülemek için varsın
  • erdiozgor0747 kullanıcısına yanıt
    alıp veremedıgın nedır ?

ben bu telefonu kullanıyorum ve memnunum

4.4.2 de bu durum bı bug dur. bunu demem kadar kotü ne olabılır?

bellı bı mıktar paran oldugunu soyledın ve bende o fıyat aralıgında belkı daha ıyı bı telefon bulabılırız arastırmak gerek dedım ve sen onyargın ıle hareket edıyorsun farkında degılsın.

eger kotuleme amacım olsa senınde alıntı yaptıgın sarj suresı ıle ılgılı resmı ben ekledım hatta dedım kı bırı sarj suresımı dedı dıye.

Hatta şöyle diyeyim kotuleyıp kullanmıyacak olsam satmayı dusunurum ama rootladım ve kıldını kırdım suan oyle kullanıyorum.

Ricam bilip bilmeden önyargın ıle davranmamandır.

iyi günler.
  • @Joker80 fitayım ıyı olsa zaten 5s alırım
  • Cihazi almak isteyen arkadaslar öncelikle ne istediğimize karar verin.. Büyük ekran mi? Performans mi? Batarya mi? Oyun mu? Stabilite mi? Kalite mi? Joker doğru söylemiş.. Ve jokerde benim gibi bu cihaza geçti ve memnun kaldi..

Moto g nin artisi ; batarya , performans , kalite , güncellik.. Ekran canliligi..ses kalitesi...
    Eksisi : stok rom da buglar var.. Ekran küçük .. Custom romlar hep cm11 üstüne kurulu yani zevk vermiyor..

700 TL ye alina bilecek ikinci el galaxy s3 galaxy note 2 gibi cihazlar var.. Şahsen ben note 2 ye gecebilirim... S3 işlemci ve performans acisindan kamera vs acisindan moto g den üstün ... 4.42 almadi fakat custom ROM olarak var.. Note 2 zifiri 900-950 ikinci eli 700-800 TL ye bulunuyor.. 4.4.2 aldi ve daha performansli

• benım ıcın batarya performansı önemli. o yuzden ne dıyosunuz sımdı ?
    Sadece batarya önemliyse dusunmenize gerek yok hocam.. Bu fiyata bu batarya yok hic bir telde

• arkadaşlar yazın kavurucu sıcağında flip cover kullanılmıyor. sadece internette yarım saat dolaştım ve telefon acayip ısındı korktum kapattım o kadar. siyah kapağını taktım tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: remox.

arkadaşlar yazın kavurucu sıcağında flip cover kullanılmıyor. sadece internette yarım saat dolaştım ve telefon acayip ısındı korktum kapattım o kadar. siyah kapağını taktım tekrar.

Normal kapakla bile çok ısındı bugün benim. Güneşli ortamda çok kullanmamak gerekiyor telefonu

Hocam almayın
    Biz aldık pişmanım batarya performansı bence çok kotu normal kullanimda 8 saat görüyo zorlayinca 1 gun zor çıkyo :(
    Arkadaslar nasil yapiyo bilmem ama bence bu telefon alınmaz

Bütcenizi biraz daha artırıp daha iyi bir telefon alabilirsiniz.

• remox. kullanıcısına yanıt
    Ben 42 dereceyi gördüm cihaz cayır cayır yanoyodu çok hoş bir duyguydu:D

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Abi render kernel niye kasıyo ya anladım gitti en guncelini yukledim hala kasiyo
    İslemciyi performans yaptim hala kasiyo neden olabilir ?

Cm11 yuklu
    Yada baska ne kernel var ?

• Selam. Başka akıllı telefon kullandınız mı aynı sıcak ortamda. Bu telefonun ısınma sorunu var mı? Ben atrix kullanıyorum.Atrix için bazıları ısınma sorunu yok demişti ama baya ısınıyor telefon. Diğer telefonlarla bunun ısınma durumunu objektif olarak değerlendirebilirmisiniz

• sadafa1 kullanıcısına yanıt
    1 saat aralıksız oyun oynad8m ve 42 dereceyi gördüm yorum sizi

• kernel den mı yoksa cm den mı bende anlamadım cm harıcı bı rom denıyorum cm benım sarjı cok yıyordu anlamadım. sımdı slımkat ve furnace kernel denıyorum bakalım nasıl olcak
  • Atrix in alt tarafı ısınıyor. Bu da elle tutarken sorun çıkarıyor.Bunun neresi ısınıyor acaba

• 44.derece yazıyordu bugun benım telde :) hava sıcak ne yapsın meret
  • tam arkası ısınıyor orta kısımlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 1 Haziran 2014; 15:30:38 >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.