Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skywalker06

Bu telefonu bugün bimekse sordum kutusu açıktı baktımda malzeme kalitesi ve şekli çok güzel duruyor ama keşke siyah rengi dışında başka renklerinide getirselermiş bu telefonu google programına girmesinden dolayı almayı düşünüyorum yalnız kafama takılan şey hafıza kartı takılamıyor ama otg kablosuyla usb bellek bağlayabiliyormuyuz ?

evet otg destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak144

quote:

Bu telefonu bugün bimekse sordum kutusu açıktı baktımda malzeme kalitesi ve şekli çok güzel duruyor ama keşke siyah rengi dışında başka renklerinide getirselermiş bu telefonu google programına girmesinden dolayı almayı düşünüyorum yalnız kafama takılan şey hafıza kartı takılamıyor ama otg kablosuyla usb bellek bağlayabiliyormuyuz ?

evet otg destekliyor

o zaman iyi usb bellek bağlanıp medya dosyalarını oraya yedeklenebilir ya da ace 2imi mp3 çalar olarak kullanmaya devam edecem :D sağol verdiğiniz bilgi için kamerasıda çok vasat olacağını sanmam çünkü ace 2nin kamerasıda 5mpdi gündüzleri düzgün çekse benim için yeterli

• Arkadaslar bu mesaj yada foruma yazarken klavyede ki her tuşa bastığımda çıkan titreşimi ne yaptıysam kapatamadım, nerden kapanıyor acaba

• Ayarlar - dil ve giriş - hangi klavyeyi kullanıyorsan sağındaki ayar simgesine dokun - tuşa basıldığında titret tıkını kaldır.

• T.A.T.U kullanıcısına yanıt
    Çift hat takılı, kapalı şarj ederek gece 12de şarjdan çıkarıp açtım ve uyku modunda bıraktım. Sabah 6:20 de %91 vardı. Çift hattın etkisi sanırım. Mobil ağ sinyali kullanmış şarjı.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam.

Bu arada sarj bana gercekten cok iyi gidiyor.
  • Bizdeki çift hatlı için saf android dedikleri romdan var mıdır acaba? Bir de şebekeden görüntülü görüşme yapma imkanı yok mudur? Xda yı takip etmek gerekir sanırsam.

• burak144 B kullanıcısına yanıt
    Benim kizginligim cihaza degil motorola ya. Sadece moto g satisa cikiyor. Neden ulkemizde moto x ve droid serisi cihazlari gondermiyor.
    Suan droid maxx gelsin gidip alirim. Ihtiyacimiz olan donanim fazlasiyla var eksik olan pil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-53C37E784 -- 12 Şubat 2014; 11:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bizdeki çift hatlı için saf android dedikleri romdan var mıdır acaba? Bir de şebekeden görüntülü görüşme yapma imkanı yok mudur? Xda yı takip etmek gerekir sanırsam.

cihaz zaten saf androidli. nexuslardan tek farkı motorolanın 3 uygulaması.

Bunlardan birisi arama ekranı sanırsam, güncelleme yapınca rehber değişti ama arama hala aynı atrixdeki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

İki cihaz arasinda kesinlikle moto g. 2gb ramli amiral modeli kasilan bir markanin mini versiyonu alinmaz. Moto g saf android bir nevi nexus.Pisman olmazsiniz asla.

Sarj suresi hakkinda yanit veremicem 3 saattir kullaniyorum:)

Teşekkürler son olarak bir yorumda şebeke çekim gücü yavaş olarak okudum. Şebekede, 3G'de bir zayıflık var mı kaç diş çekiyor gibisinden bir soru diyelim ?
  • unlem kullanıcısına yanıt
    Hocam hat çekim gücü gayet iyi.Hiçbir problemi yok.O yorumu yapan kişinin kullandığı operatörden kaynaklıdır.Benim işyerimde İstanbul-Beykoz'da AVEA çekmiyor.Fakat aynı yerde Türkcell Full çekiyor.Vodafone de çekiyor.(Avea yı kötülemek istemem ) Yani operatöre bağlı bişey bu.
    Wİ-Fİ si bile S3 den 2 kat daha iyi çekiyor.
  • Aklıma bir soru daha takıldı acaba bataryası çıkıyor mu telefonun ?
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Çıkmıyor, sabit.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    bizim ülkede satılanlar google play edition dimi yani nexuslar gibi direk güncelleme alıyorlar
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Bizdekiler sanırım çift hatlı olduğu için farklı. Ben aldığımda güncelleme yoktu, xda dan bulup yükledim. Ama yine er ya da geç bize de gelecektir.

• quote:

bizim ülkede satılanlar google play edition dimi yani nexuslar gibi direk güncelleme alıyorlar

hayır normal versiyon ama er ya da geç gelir bize de. trde hiç google play edition cihaz yok daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    google play romların kuramazmıyız acaba sonuçta telefonun bütün teknik özellikleri aynı
  • quote:

google play romların kuramazmıyız acaba sonuçta telefonun bütün teknik özellikleri aynı

kurabilirsiniz. xda'de konusu vardı bi bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonda screenshot çekmeyi bi türlü bulamadım.Bütün kombinasyonları denedim olmuyor.Screenshot çekebilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.