Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Kukumela

nasıl olmaz iyi bak.

foto;

He delik desene kardeş :D bende uzun çizgi seklinde şerit ariyorum :) ben su dolu kovaya daldirmistim telefonu, hala beyaz benimki. Muhtemelen senin kapak tam oturmamis o şekilde sokmussun suya başka turlu su geçirmiyor çünkü

Alıntıları Göster

He delik desene kardeş :D bende uzun çizgi seklinde şerit ariyorum :) ben su dolu kovaya daldirmistim telefonu, hala beyaz benimki. Muhtemelen senin kapak tam oturmamis o şekilde sokmussun suya başka turlu su geçirmiyor çünkü

ben kapağı söküp öyle soktum : ) tabi ikincide. birincisinde kapak kapalıydı akvaryum suyu olduğu için dedim temizlensin kapağı çıkartıp bir de musluk suyuna soktum. ben uyarmak için öyle yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 13 Mayıs 2014; 12:06:44 >

• benim telefonda üst bildirim çubuğunun olduğu kısım şeffaf fakat altta back, home ve recent app tuşlarının olduğu yer siyah. bir arkadaşın verdiği ekran görüntüsünde alt tarafta şeffaftı ve ekstra bir şey yapmadığını yazmıştı. sizde de bende ki gibi sormak istedim. yanlış hatırlamıyorsam google launcher yükleyince alt tarafta şeffaf oluyordu. hatta denemiştim fakat çözünürlük biraz daha arttığı için hoşuma gitmemişti kaldırmıştım. sırf alttaki tuşları kaldırmak için cihazı rootlayabilirim. şimdilik sabretmeye çalışıyorum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

nasıl olmaz iyi bak.

foto;

ben kapağı söküp öyle soktum : ) tabi ikincide. birincisinde kapak kapalıydı akvaryum suyu olduğu için dedim temizlensin kapağı çıkartıp bir de musluk suyuna soktum. ben uyarmak için öyle yazdım.

Desene boşuna milleti tedirgin ettin kapak cikartilip suya sokulur mu hic :D En su geçirmez telefon bile su geçirir o şekilde :D bende senden tedirgin olup daha sokmuyordum suya simdi gideyim de bi musluk altında rahat rahat yikayayim telefonu kirlendi iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• newcherry N kullanıcısına yanıt
    Kitkat'ı yüklendikten sonra duvar kağıdı değiştirmeye gelin. Burada bazı fotoğraflar şeffaflık olayını aktif ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok bir kaç videoda görmüştüm kapaksız soktuklarını ama ben zaten su girmiş telefonu kapaksız tekrar soktum bilerek. neyse dikkatli olun yine de.
  • teşekkürler dediğiniz gibi yapınca oldu. ben benim bebelerin resmini duvar kağıdı yapmıştım o zaman alt taraf siyahtı. şimdi galerinde başka resimleri de denedim alt taraf gene şeffaf oldu. acaba resmin boyutu küçük geldi de ondan mı alt tarafı siyah bıraktı :)
  • sonunda telefonum geldi
  • golgeee kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, hemen kitkatı yükleyin ve fabrika ayarlarına döndürün. Sonrası Size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Hayırlı olsun, hemen kitkatı yükleyin ve fabrika ayarlarına döndürün. Sonrası Size kalmış.

eyvallah hocam teşekkür ederim.
  • Bu arada SwiftKey uygulamasını tavsiye ederim. Windows Phone'un klavyesi kadar iyi olmasa da, kaydırarak seri şekilde yazmaya olanak sağlıyor, Türkçe harfler de yer alıyor.

• Çift sim 3g ile 2g acayip fark ediyo :-( 3 gb olunca 10dk de %10 şarj yiyo
    2g kullanmak zorunda kaliyorum

• Bende cuma günü Gold'dan aldığım Moto G ile aranıza katıldım.
    Yukarıda kitkat güncellemesinden fabrika ayarlarına döndürün denmiş ama ben böyle bir şey yapmadım.Direkt güncelleyip kullanmaya başladım.Bunu yapmak neye yarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

Bende cuma günü Gold'dan aldığım Moto G ile aranıza katıldım.
    Yukarıda kitkat güncellemesinden fabrika ayarlarına döndürün denmiş ama ben böyle bir şey yapmadım.Direkt güncelleyip kullanmaya başladım.Bunu yapmak neye yarıyor?

Hic bseye ;)

• Motorola Türkiye'den kazandığım kırmızı arka kapak geldi. Ben gayet beğendim.

• Ben de anneme aldım hediye olarak. İnşallah kolay alışır. Telefonu açmadım ancak kutudan çıkarıp elime aldım, hoş telefon gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

Çift sim 3g ile 2g acayip fark ediyo :-( 3 gb olunca 10dk de %10 şarj yiyo
    2g kullanmak zorunda kaliyorum

Hocam normaldede 3g baya hizli tuketiyor sarzi

• aynen öyle bende çift sim kullanıyorum asıl hattıda 2G de kullanırsam şarj çok daha iyi gidiyor.
    o yüzden sürekli 2G-3G arası geçiş yapıyorum. Fakat adam gibi bir widget bulamadım. tüm widgetlarda bir menü açıyor oradan değiştiriyorum fakat bildirim çubuğunun olduğu yerden dataya girip baktığımda hücresel veri açık olduğu halde kapalı gösteriyor ne bilim 3G de olmama rağmen 2G yazıyor. Yani gösterimde hata var ama hücresel veri açık ve 3Gde internete giriyor oluyorum. birde bu şebeke 2Gde kalıyor falan filan muhabbetleri vardı o yüzden vazgeçtim sürekli 3G den kullanıyorum bana 1,5 gün yetiyor şarj. dönüşümlü kullandığımda 2 gün falan oluyordu. siz cihazı rootlamıştınız sanırım custom romlarla 2G-3G arası geçiş yapan toggle vardır. ama ben tam olarak cihazın veri kısmını gösteren veya değiştiren root gerektirmeyen bir program veya widget bulamadım.
    bende şu tam ekran olayı için rootlayabilirim her an ama garantiden dolayı pek kurcalamıyorum. belki bir ümit güncelleme ile gizleme seçeneği gelir nav. tuşları ile bildirim çubuğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Bu arada SwiftKey uygulamasını tavsiye ederim. Windows Phone'un klavyesi kadar iyi olmasa da, kaydırarak seri şekilde yazmaya olanak sağlıyor, Türkçe harfler de yer alıyor.

ben de swiftkey kullanıyordum ama TouchPal daha kullanışlı ve tamamen ücretsiz. swiftkeydeki her şey var ve yeni kelime eklemek daha kolay ben de onu öneririm. kapışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

Motorola Türkiye'den kazandığım kırmızı arka kapak geldi. Ben gayet beğendim.

kırmızı kapaktan ben de istiyorum ama flip cover aldım daha önce 50 liraya bir de kapağa 30 vermek gelmiyor içimden ama insanoğlu çeşit olsun istiyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remox. -- 13 Mayıs 2014; 15:58:52 >
  • 3g çalıştıran hatta datahattı taksak bir problem çıkar mı acaba?

birine normal, birine data hattı takmayı düşünüyorum.

(ayrıca aylık 10-15gb kotalı faturasız daha hattı önerecek biri var mı?)
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.