Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srkngncy

Oyunlarda zaten sanal tuslar iptal olup full ekran oynaniyor.. Buda o amac icin verilmis ve 4.1 uyumlu.. 4.4 belirtilmemis..

Hocam benim için problem yok arkadaşlar rahatsız oluyorlarmış denemeleri için attım linki
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtilli

quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Oyunlarda zaten sanal tuslar iptal olup full ekran oynaniyor.. Buda o amac icin verilmis ve 4.1 uyumlu.. 4.4 belirtilmemis..

Hocam benim için problem yok arkadaşlar rahatsız oluyorlarmış denemeleri için attım linki

bana göre sanal tuşlar gereksiz neden derseniz ben diğer telefonlarımda bu prog. kullanıyordum. soldan sağa yada aşağıdan yukarı çekince geliyordu sanal tuşlar. onu tadarsanız anlarsınız ne demek istediğimi. mesela şu an tarayıcıyı tam ekran kullanamıyorum nasıl ki oyunlarda rahatsızlık duyuyorsunuz ben hepten rahatsızım. aslında o kadar engel bir şey değil ama benim ki alışkanlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 9 Mayıs 2014; 20:05:07 >
  • Şuan tamda dediğini kullanyorum ve seni anladım :D yanlışlıkla basma derdi felanda yok çok güzel
    Aşağıdan çekince geliyo tuşlar 1 saniye sonra geri gidiyo :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlyastrk

Şuan tamda dediğini kullanyorum ve seni anladım :D yanlışlıkla basma derdi felanda yok çok güzel
    Aşağıdan çekince geliyo tuşlar 1 saniye sonra geri gidiyo :D

evet öylesi en güzeli ve en mantıklısı. zaten aşağıda yeterince boşluk var.
  • Bende Moto G aldım artık bir sandelye çekip buralarda takılırım.Telefon almak için çok bekledim artık dayanamadım hemen inidirimi gördüm 650 liraya aldım:)
    Eskiden l7 vardı çok sağlamdı inşallah buda öyle olur.G2 de gözüm vardı ama yakında oda önemini yitirir yeni modeller yaza geliyor çokta para vermek istemedim açıkcası.Telefonu daha elime alamadım inşallah haftaya elimde olur ordan muhebbet ederük.Kullanan arkadaşların fikirlerinede alabilirim.Samsung Galaxy Youngtan sonra ikinci akıllı telefonum gerçi arada discveryde aldım ama onu telefondan saymıyorum.
  • Solo launcher i cok begendim arkadaslar denemenizde fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: tiridine

Bende Moto G aldım artık bir sandelye çekip buralarda takılırım.Telefon almak için çok bekledim artık dayanamadım hemen inidirimi gördüm 650 liraya aldım:)
    Eskiden l7 vardı çok sağlamdı inşallah buda öyle olur.G2 de gözüm vardı ama yakında oda önemini yitirir yeni modeller yaza geliyor çokta para vermek istemedim açıkcası.Telefonu daha elime alamadım inşallah haftaya elimde olur ordan muhebbet ederük.Kullanan arkadaşların fikirlerinede alabilirim.Samsung Galaxy Youngtan sonra ikinci akıllı telefonum gerçi arada discveryde aldım ama onu telefondan saymıyorum.

Discovery i neden telefondan saymadiniz hocam acabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

quote:

Bende Moto G aldım artık bir sandelye çekip buralarda takılırım.Telefon almak için çok bekledim artık dayanamadım hemen inidirimi gördüm 650 liraya aldım:)

Discovery aldım 1.5 ay kullandım şarj soketi bozuldu kaç kez servisiyle uğraştım illa 50 lira bana ödeteceklerdi.Bende hatam olmayan bir arızaya 50 lira değil 1 lira bile vermem zoruma gitti.Tüketici heyetine gittim çok uğraştım savunma gönderdiler aradadılar gönderin ücretsiz yapalım.Gönderdim iki gün sonra baktım bir daha 50 lira bidaha aradım ücretsiz yaptırdım.Sonra elden çıkardım.Sattığım arkadaş sıfır gibi ürün dedi olan 3 ay magduriyetime oldu.İşte böyle kardeşim çok soğudum o markadan

• quote:

quote:

quote:

Discovery aldım 1.5 ay kullandım şarj soketi bozuldu kaç kez servisiyle uğraştım illa 50 lira bana ödeteceklerdi.Bende hatam olmayan bir arızaya 50 lira değil 1 lira bile vermem zoruma gitti.Tüketici heyetine gittim çok uğraştım savunma gönderdiler aradadılar gönderin ücretsiz yapalım.Gönderdim iki gün sonra baktım bir daha 50 lira bidaha aradım ücretsiz yaptırdım.Sonra elden çıkardım.Sattığım arkadaş sıfır gibi ürün dedi olan 3 ay magduriyetime oldu.İşte böyle kardeşim çok soğudum o markadan

O 50 tl mevzusu benimde basima gelmisti ne rezalet cektim anlatamam... İste simdiki telefonumdan nazar degmeain acayip memnunum hani fiyat kalite performans telefonu resmen..

• Arkadaşlar telefonu bi on dk dir kullanıyorum ancak ekran suresi 2 saat 58 dk da kaldi... Daha da ilerlemiyor.. Sizce sebebi ne olabilir..

• 650 aldım iyi fiyat kılıfıyla 680 buldu.Önceden l7 vardı 5 yıl kullandım nerdeyse en son sinirlenip duvara hızlı attım sonra parcaları topladım ekran gitti ama hayla çalışıyordu sms atamıyordum doğal olarak:D O yüzden motorola sempatim var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunyaminyesildas

quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

launcherla olabilir mi?sonuçta sisteme ait tuşlar. gerçi uygulama ile kaldırılabiliyorsa launcerda bir uygulama olduğuna göre neden olmasın :)
    evet biraz araştırayım bakalım belki bir şeyler çıkar.

Arkadaslar sanal tuslari rootsuz gizlemenin bi yolu var mi? ufak bi arastirma yaptim ama yok gibi gozukuyor

Yahu bu sanal tuslarla alip veremediginiz nedir?

Hocam telefonu tam ekran kullanabilmek varken bu sekilde kullanmak istemiyorum yoksa alip veremedigim bi sey yok. Oyunlarimin yarisini full ekran oynayamiyorum ve full ekran oynayabildigim oyunlarla ciddi farkediyo. tuslara basma korkusundan oyun oynayamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar gold dan aldığı. Telefon geldi fakat sormak istedigim birşey var sanki kutusunda iki tane brightstar etiketi var üstüste acaba içine şarj aleti vs koyuldugu içinmi açılmış daha önce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • derhce D kullanıcısına yanıt
    yok tek etiket olması gerekiyor. bana iki tane kutulu geldi ikisi de tek etiket ve açılmamıştı. şarj aleti vs konulduğu için ne demek? zaten içinde olan şeyler onlar.
  • pilden yana şikayetim yok ama ptesi günü cihazı brightstar a geri gönderiyorum.kasa açıklığı var,c,haz bunun dışında 10 numara.

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -
  • Arkadaşlar General Mobile Discovery ile Moto G arasında kaldım sizce Moto G'nin Gmd'den üstün olan özellikleri nelerdir?
  • Neyseki temiz ve olu pixel sorunu da yok cihaz gayet iyi ekrani gerçekten mukemmel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoomShy B kullanıcısına yanıt
    Şuraya GMD ile karşılaştırmak için gelmeyin artık ya

Gidin gmd alın herkes de olmasın motorola...

• Az biraz forumu okuyun bu soruyu soran 100. Kişisiniz. Armut piş ağzıma düş yok öyle..

• Buyrun bunlarda yeni şarj değerleri

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU - MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.