Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.092
Cevap
33
Favori
150.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Satın aldığım çarımdan herkese merhaba
    M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

ne kadar aldınız ?

• Crossovers kullanıcısına yanıt
    bugun sehir disina cikiyorum yarin girerim oyuna bende yeniyim , bulusuruz oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu1990

bugun sehir disina cikiyorum yarin girerim oyuna bende yeniyim , bulusuruz oyunda

tamam hocam bulusuruz
  • Crossovers kullanıcısına yanıt
    200kk
  • quote:

200kk

Satış nasıl oluyor?
  • Polydos kullanıcısına yanıt
    GM şahitliğinde oluyor, vergi de ödendikten sonra e-mail değiştirilerek çar sizin oluyor
  • quote:

200kk

200kk derken ne birimi o hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200m yani
  • Arkadaşlar, bildiğiniz gibi aranızda pazar pazar gezmeyi çok seven arkadaşlar var, bunu biliyorum.Ben de, yeni bir 90 lvl hesap almanın heyecanıyla oradan oraya koşturuyorum, item arıyorum.Pazarlarda gözünüze takılan kalifiye çelik ve zehirlerin ve bilimum cennetin gözü bilezik, kolye; şahin kalkan, korku maskesi ve anka ayakkabının ss'sini alabilir misiniz?Çok minnettar kalırım çünkü en uygun ve en doğru itemi satın alabilmek tamamen kısmet işi.Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi aranızda pazar pazar gezmeyi çok seven arkadaşlar var, bunu biliyorum.Ben de, yeni bir 90 lvl hesap almanın heyecanıyla oradan oraya koşturuyorum, item arıyorum.Pazarlarda gözünüze takılan kalifiye çelik ve zehirlerin ve bilimum cennetin gözü bilezik, kolye; şahin kalkan, korku maskesi ve anka ayakkabının ss'sini alabilir misiniz?Çok minnettar kalırım çünkü en uygun ve en doğru itemi satın alabilmek tamamen kısmet işi.Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum

Aradığın eşyalarda nasıl efsunlar istiyorsun?
  • Polydos kullanıcısına yanıt
    Kritik, HP, HP absorve, Ok savunması
  • Öncesi, sonrasıAranıza hoşgeldim
    M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global ServerM2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

• Bugün +6 zehir ve +9 çelik aldım.Para da kalmadı

Kritik, Max. HP, HP absorve, okçu savunması içeren item tavsiyelerinizi bekliyorum
    M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global ServerM2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

• Abanoz küpemŞunun güzelliğine bakın...
  • ohooo girmeyeli neler olmuş neler Painkiller tebrikler kardeşim
  • Teşekkür ederim
  • 4 gün önce 85 metni kesilmesine imrenirken bugün benim bu metni kesebilmem neyin tezahürüdür?Azıcık farm

• Budokan Fatihi kasuraa abimle selfieBuradan kendisini 2 aylık emeği sonucu o şamanı devirebilmesinden ötürü kutluyorum

• An itibariyle "TheChosenOne" (Seçilmiş) adlı loncamı kurulmuşturDH'deki tüm dostlar loncaya davetlidir

• M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.