Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geliyorum gençleer.
  • oyunun indirme boyutu ne kadar bilgisi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SametKA24 kullanıcısına yanıt
    Oyunun indirme boyutu 1.1 gb olması lazım ayrıca gayet hızlı iniyor şahsen ben 8mbit netim ile ortalma 1.3mbit gibi mükemmel bir hız ile 13dk da indirdim.
  • İngilizce Türkçe Çeviriler Devam  
    Wild dog : Yabani köpek
    Hungry stray dog : Aç yabani köpek
    Wolf : Kurt
    Hungry wolf : Aç Kurt
    Alpha wolf : Alfa kurt
    Hungry alpha wolf : Aç alfa kurt
    Blue wolf : Mavi kurt
    Hungry blue wolf : Aç mavi kurt
    Alpha blue wolf : Alfa mavi kurt
    Hungry alpha blue wolf : Aç mavi alfa kurt
    Grey wolf : Gri kurt
    Hungry grey wolf : Aç gri kurt
    Grey alpha wolf : Gri alfa kurt
    Hungry grey alpha wolf : Aç alfa gri kurt
    Wild boar : Yaban domuzu
    Hungry wild boar : Aç yaban domuzu
    Red wild boar : Aç kırmızı domuz
    Hungry red wild boar : Kırmızı aç yaban domuzu
    Bear : Ayı
    Hungry bear : Aç ayı

Devamı Gelicektir Tamam Kendim Tarafından Yeni Oyunculara Kolaylık Olması Amacıyla Hazırlanmıştır Karankula98

• Karankula98 kullanıcısına yanıt
    lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:08:48 >
  • deli.yrk kullanıcısına yanıt
    Başlıktaki tüm mesajları okuduysan önceki çevirilerimide göreceksin zaten gören herkes biliyor az çok ne olduğunu lakin meb bile sana başlangıç seviyesi ile vermeye başlıyor ingilizceyi
    burada amaç ben işte inglizce biliyorum alın çevirdim maksatı değil giriş seviyesinden başlayıp ileri doğru taşımak.
    Ayrıca birde şunu gözlemlyorum ingilizce bilmeyen gelmesin tavırları ya diğeri senin kadar şanslı olmayıp ingilizce öğrenemedi ise ?
  • Ruh taşı felen o kadarsa benide beklein bensiz mt2 mi olur hangi bayrağız ??
  • Karankula98 kullanıcısına yanıt
    Karde$ çok rica ediyorum fuzuli yere çevirme yapma artık.Söz bak ben yetkililerle görü$eceğim ve dil konusunu onlara ileteceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 5 Haziran 2014; 0:23:56 >
  • Yeni map açılmıs: Market Map

http://imgim.com/0605_010435.jpg
  • .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:09:07 >
  • Karakterini silmi$sin artik ne önemi var bunu dememin
  • lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:09:27 >
  • Mavi Bayrak Nick : OxyGeN

Biz kaç yıldır tr oynıyarak resmen uyuyormuşuz.İnsan bıkmadan oynuyor bunu

Bu arada piyasa felen nasıl ?? Hani başlıyınca direk kötü fiyata satmıyalım . Dolu , abo , önemli bklar felen ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrongLee55 -- 5 Haziran 2014; 9:24:00 >
  • Mavi Bayrak, nick DayZ. Yeni başladım, yavaş yavaş yükseleceğiz artık.
  • bende yeni başladım :) mavi bayrak nick: SametKa24
  • Sw de bir türk arkadaş buldum 15 dk ingilizce sohbet ettik sonra bu evet yazdı bir soruma dedimki sen türkmüsün felan filan bir 15 dk da öyle konuştuk

+7 Kılıç +7 Demir Plaka +7 Miğfer Verdi Bunları Bir Giydim Gidip Kurt Kestim 1.5k hpli şaman zırhı çıktı

+1 Geniş Kılıçta Var Köpekten Düştü İsteyene Verilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrongLee55 -- 5 Haziran 2014; 13:10:03 >
  • Fakirlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrongLee55 -- 5 Haziran 2014; 13:27:56 >

• 9 abanoz takriben 23m 9 gümüs 12m 0 dolunaylar 20 ort civari 1m kötüleri 250k civari.bol bol metin kesin farm yapin.simdi pahali bk fiyatlari: aos(hava kilici aura of sword 1.7kk(m yani) berserk(öfke) 400-500k entchanted blade(büyülü keskinlik 400-500k) entchanted damage(ejder. yardimi 350-500k) fear (dehset 250-400k) blessing spell(kutsama 400-500k) dark shield (karanlik koruma 250kdan gider sabittir) diger bklar 150-50 dolaylarinda karanlik küre falan cok ucuz .s

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.