Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucis

Beyler metin2sg oynayan pek kalmamis sanirim? Tam oynayan arkadaslar varsa bende geleyim dicektim. E baska bi oyun bulalim oynayalim, **** yazmis bi arkadas. DH olarak oynayalim bi oyun yav :)

Metin2 SG oynucaksakta bi whatsapp grubu olusturalim, oradan konusalim. Beraber kasilalim, metin vs arayalim.

LYS var haziran 22sinde başlıyacam skype tan yada whatsapp tan haberleşebiliriz o zamana kadar giremiyecem ama 22hazirandan sonra gece gündüz oyundayım.
  • lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:07:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deli.yrk kullanıcısına yanıt
    Bro loncayı kapat, loncamızın ismi birlestirici olmalı.Su an MILF diye bir loncaya üyeyim ama galiba kurucuları arasında husumet çıkmıs ve oyunu bırakmıslar.Tekrardan baslayacaklar galiba bugün NeM diye bir eleman gördüm loncada onlinedı, millet ilkokullu/liseli herhalde teker teker damlamaya basladılar, dur bakalım çıkar yakında kokusu.Biz de hitap ettiğimiz kisileri bilelim iyi olur.
  • ucanoflu kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikler foruma yeni kayıtoldum uzun zamandır metin2ye yeninden başlamayı düşünüyordum lakin bildiğiniz üzere metin2 tr oynanamıyacak halde.
    Aslında metin2tr değil Gameforce himayesindeki tüm metin2 sunucuları bu şekilde kendim bizzat 2011-2013 arası birleşmiş krallık ve almanya sunucularında oynadım ama durum oradada aynı maalesef.
    Şimdi burada singapur sunucusundan bahsediliyor teknik incelemem sırasında farkettim ki bu sunucu çok şükür ki Gameforce firmasına ait değil.
    Sunucu Tec Interactive himayesinde.
    Şimdi hala oyunu oynayan Türk arkadaşlar varmı ?
    Var ise TeamSpeak Varmı ?
    Loncanız var mı Türklere ait?
    Şu an indirip deniyicem daha sonra yine yorumlarımı nasip ise paylaşırım :)
    Merhaba değerli oyun yöneticilerimiz,öncelikle İngilizce dilini bilmediğimi ve bu yazıyı Google Translate'den çeviri yaparak yazdığımı belirtmek isterim.
    Kendi ülkemizim Metin2 sahipleri Gameforce'dir.Gerçekten oyun kalitesi sıfıra dayandı,ilgil sıfır kalite oldukça aşağılarda.
    Sizleri tebrik etmek isteriz Tec ınteractıve olarak iyi bir iş sunuyorsunuz.
    Sorunumuz şu;bizler Türkiye'den oyununuzu oynamaktayız yaklaşık olarak 100 kadar oyuncu sayımız var sorunumuz ileri seviyede İngilizce bilmemiz.
    Oyuna Türkçe yama olsa gerçekten çok memnun olacağız bizler için böyle bir şey yapmanız mümkünmüdür?
    İsteğimiz yerine getirildiği takdirde sizlere minnet duyacağız ve şüphesiz ki sayımızda doğru orantıda artacaktır.
    Metin2SG Türkiye oyuncuları adına iyi çalışmalar dileriz.

Hello our precious game manager, first I did not know the English language and the translation by Google Translate wrote this article I would like to say that.
    Metin2 is OUR COUNTRY Gameforce their owners. Really based on the quality of play was zero, zero interested in quality rather down.
    We would like to congratulate you as TEC Interactive can offer a good job.
    Our problem now, we have been playing your game from Turkey, approximately 100 of our problem until the number of players we have to know English at an advanced level.
    Although Turkish patch to the game will be really happy Is it possible for us to do such a thing?
    If our request is fulfilled and no doubt will be grateful to you our number will increase proportionally.
    We wish you good work on behalf of Turkey metin2sg players.

Arkadaşlar bu şekilde bir ticket yolladım inşallah ilgilenirler sevgilerimle :)

Merhabalar tekrar arkadaşlar düşündüm ve karar verdim daha analaşılır bir oyun için bazı oyun içi terimleri ve kelimeleri çevirme zamanı gelmiş bulunmakta işte başlıyoruz :)
    İlk Olarak Oyunda “esc” Tuşuna Bastığımızda Karşımıza Gelen Ekrandan Başlayalım
    Help = Yardım demektir.
    System options = Sistem seçenekleri(ayarları) demektir.
    Game options = Oyun seçenekleri demektir.
    Change characcter = Karekter değişikliği demektir.
    Log out = Çıkış demektir.
    Exit game = Oyun sonu demektir.
    Cancel vazgeç demektir .

Şimdide “c” Tuşu Yani İnformatin(bilgi) Ekranından Bahsedelim
    Statüler şu şekildedir;
    Hp HealPoint = Yaşam puanı (vit)
    Mp ManaPoint = Beceri puanı (int)
    Ap AtackPoint = Saldırı puanı (str)
    Ac AtackCopse = Savuşturma puanı (dex)

Level = Seviye
    NextLevel = Sonraki seviye
    Char = Çar
    Skıll = Beceri
    Imotions = Duygular
    Quest = Görev

Şimdilik bu kadar eğerki devamı istenirse memnuniyetle hazırlarım tamamen kendime ait alıntı değildir.

• Oyun turkce olmasin.Boyle bir sey olursa oyuna elveda diyebiliriz.Cunku coluk cocuk oraya dolusma ihtimali yukselir.Tabi benim dusuncem bu.

• Oyun gameforge himayesinde değil bu bence çok iyi oluyor.Neden dersen ;24 saat aktif GM var,genel sohbette büyük harfle veya Türkçe yazdığın zaman seni uyarıyor bir daha tekrarlarsan 30 dk konuşmama cezası alıyorsun :) Ayrica hergün event var.Ama bence burdaki en güzel şey efsun basma gibi özel eşyaların pazarda satılabiliyor olması.Oyunda belli bir seviyeye gelmen için illaki para dökmen lazım değil.Ben sınavdan sonra aktif bir şekilde oynacağım,Şuan bir abimizin loncasındayım senide bekleriz.
  • kemo0o kullanıcısına yanıt
    lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:07:51 >
  • beyler sv ye bi ara başladım 1gün oynadım 25 lvl oldum ve bıraktım şimdi de 4arkadaş başlıyacaz nicklerinizi bi yazarmısınız kaç kişi oynuyo şimdi ?
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deli.yrk

Nickim deliyurek mavi bsyrak 40 levelim.

server a girdm geri çıktım :D tr den farkı yokki tüm itemler burdada çok ucuz nerde o eski metin2 ler +0 çelikler 800 900m ken :(
    lokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deli.yrk -- 5 Ekim 2014; 21:08:15 >
  • quote:

Bi onceki mesaja bak bide buna bak. Ayrica o zamanlar siyah celik oyunun en iyi zirhiydi simdi degil bu kadar basit

siyah çelik sadece bi örnekti bk lar 150 200m ken 500k 1m ruhtaşı gibi şeylerin fiyatıda düşük
  • quote:

Nickim deliyurek mavi bsyrak 40 levelim.

Oyundaki ismim buradakiyle aynı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

quote:

Bi onceki mesaja bak bide buna bak. Ayrica o zamanlar siyah celik oyunun en iyi zirhiydi simdi degil bu kadar basit

siyah çelik sadece bi örnekti bk lar 150 200m ken 500k 1m ruhtaşı gibi şeylerin fiyatıda düşük

Burda metin 2 tr gibi 40 tane server olmadığı için gayet normal herkes p açmış.Ruhtaşı ve bklar ondan ucuz
    Böyle saçma bir mantık olmaz.Yıl olmu$ 2014 dediğine bakar mısın, aklın hayâlin alıyor mu böyle bir $eyin bu zamanda gerçekle$eceğine?Biz de elbette o günleri mumla arıyoruz lakin mevcut server Türk'ten bin kat iyidir.Hem piyasası hem oyun düzeni hem de aktif azalarıyla.Hepsini geçtim, GMlerin seni adam yerine koyması bile oynamaya yeter.

edit:i
    mlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 4 Haziran 2014; 1:16:57 >
  • Karankula98 kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam yazmı$$sın bir $eyler karalamı$sın üç be$ kelam ofluyu muhatap almı$sın falan filan ama bunlar hayâlden öteye geçmez çünkü:

1-Türkçeye çevrilecek olsa bundan haberdar olan gavurlar da oyunlarını kendi dillerinde oynamak isterler.

2-Yukarıdaki arkada$a katılıyorum; yabancı dil gerektiren, bu özelliğiyle çocukları ayrı$tıran güzelim Singapur serverının, bu serverın Türkçele$tiğini duyan bütün ergen tayfası içine eder.Moderasyon zaten aklı ba$ında ki$iler oynamasına rağmen "no caps in call" "only english in call" demekten bıkmı$, bunların oyunu aktif oynamasıyla bu uyarılar silsilesi tahammül edilemeyecek bir hâl alır.

3-Bir oyunun tercümesi kesinlikle kolay değildir.Özellikle Türkçe gibi mecazı bol bir dile çevirmesi çok zordur.Ay alır.Zaten yaz boyu oynayacak liseli karde$lerimiz de bu durumdan son derece rahatsız olurlar.

• Beyler oynayanlar nicklerini verirse ark ekleyeyim.

Oyunda rastlaşırsak nickim: ULUBEY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucis -- 4 Haziran 2014; 9:41:34 >
  • .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Elbette ama birde şu var oyunda zaten sana hali hazırda ispanyolca italyanca almanca ve inglizce dil desteği sunuyor :)
    Şimdi mesele şurda aslında oyun World Of Metin2 statüsü barındırmakta adamlar da biliyor bunu .
    İkincisi bu ülkelerin playerlerinin çocukları yokmu ?
    Dün 14 level yaptım sonra araba yıkamak için kapamak üzere iken 70 level adamın teki gelip 10 dk rahat bırakmadı köpeklerle ayıların orda ks attı :)
    Diğer bir olayda oyunu türkçeye çevirmek isteseler aynı gün bakımla çevirirler bu çevirileri Gameforce yada Tecınteractıve yapmıyor bunu önce kavrayın bu firmalar sadece yayımlayıcı.
    Zaten hali hazırda ellerinde dil paketleri var

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.