Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Drogba bırakır büyük ihtimalle,şampiyonlukta gelirse TT Arenadaki son maçta Drogbaya efsanevi bir veda yapılır.

Yerine fizik gücü yüksek "at" diye tabir edilen golcülerden birisi gelebilir.Dzeko,Balotelli,Pato(her ne kadar at tabirine fazla uymasada),Max Kruse alınabilir Elmander tipi Mancininin isteğine göre.

Ben bir kanat oyuncusu transferi bekliyorum.Farfan mesela ya da Afellay.

Son olarakta eğer sınır kalkarsa Guarini ben yazın btiririz.

Kaçı tutucak acaba
  • Stoper ve forvet alacağımız garanti. Eğer AB statüsü gelirse ara transferde olduğu gibi birsürü genç oyuncu alırız. Ama gelir mi bilemem.
  •  Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

• Gelecek sezon yüksek ihtimal Daniel Agger totemleriyle meşgul olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Konunun adı değiştirilip eski konudan devam edilebilirdi. Neden yeni konu açılma ihtiyacı duyuldu ki?

Sayfa yapılarında sorunlar olabiliyor hocam. Mesajı sildiğimiz zaman silinmiyor, son sayfaya tıkladığımızda bir kaç sayfa gerideki sayfayı gösteriyor vs.

Anladım hocam. İyi olmuş o zaman ara ara sorunla karşılaşıyorduk.

Sezon sonunda Drogba ile el sıkışıp ayrılır, yerine de fizik gücü kuvvetli bir forvet alırız umarım. Gerçi Tokat kadrosuna alınan Berk'ten umutluyum övülüyordu kendisi. Ancak yabancı forvet şart. Yabancı lider stoper şart. Onun dışında bütün eksikliklerimizi giderdik gibi gözüküyor.

• İbrahimovic i görmek isteriz. Şimdiden yerimizi alalım konuda.
  • Yerimizi alalım

bütün yaz bence sağlam bir forvet peşinde koşacağız tıpkı Sneijder transferi gibi olur. benim gönlümden Balotelli geçiyor
  • Javier Hernández(Chicharito) gelse nasıl olur sizce? United bırakıcakmış sene sonu Facebook'tan gördüğüm kadarıyla tabi ne kadar doğruysa
  • Hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

Javier Hernández(Chicharito) gelse nasıl olur sizce? United bırakıcakmış sene sonu Facebook'tan gördüğüm kadarıyla tabi ne kadar doğruysa

İşe yaramaz. Aradığımız adam değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUNÇBİLEK

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Ah ibo aah bi gelse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tavsiyelere başlayalım.

Arkadaşımızın ismi:Patrick Herrmann

Borussia Mönchengladbach takımında forma giyiyor.Seri bir oyuncu,hem sağ hemde sol kanatta görev alabiliyor.Farfan yerine alınabilir.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/patrick-herrmann/profil/spieler_32711.html
  • stoper ve forvet transferı yapılıcagını düsünüyorum...
  • Ibra, Balo gibi bir transfer bekliyorum. Olursa da yeni çubuklu formamizdan alicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki trip atan güzel bi kız bulur kız istanbul dışında yaşamak istemez olur mu lan ha olur mu olur deyin lan

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Professor Chaos*

Önlerden alalım.

Drogba bırakır büyük ihtimalle,şampiyonlukta gelirse TT Arenadaki son maçta Drogbaya efsanevi bir veda yapılır.

Yerine fizik gücü yüksek "at" diye tabir edilen golcülerden birisi gelebilir.Dzeko,Balotelli,Pato(her ne kadar at tabirine fazla uymasada),Max Kruse alınabilir Elmander tipi Mancininin isteğine göre.

Kaçı tutucak acaba

Max Kruse iyi de yanındaki kanatların skorer özelliği olmazsa gol sıkıntısı yaşarız.
    Pato gelse keşke, Avrupa'dan çok erken çekildi bu kadar yetenekli bir forvet daha büyük takımlara gitmeliydi bence.

• Hayırlı olsun hem çok erken bir konu hem de bizim bölümden birinin açmaması talihsiz olmuş Umarım yeni transferlerimizin hepsi Galatasaray'a katkı sağlar ve fark yaratırlar. Bu sezon başında muhtemelen geçtiğimiz devre arasında çok oyuncu aldığımız için max. 3-4 transfer yaparız.

En büyük arzum şu takımda Robben'i görmek, umarım hayalden öteye geçer bu transfer döneminde.
  • Bir dünya yıldızının gelmesini bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Orijinalden alıntı: *Professor Chaos*

Önlerden alalım.

Kaçı tutucak acaba

Max Kruse iyi de yanındaki kanatların skorer özelliği olmazsa gol sıkıntısı yaşarız.
    Pato gelse keşke, Avrupa'dan çok erken çekildi bu kadar yetenekli bir forvet daha büyük takımlara gitmeliydi bence.

Sakatlık sorunu var hocam onunda,Tottenham sırf o yüzden vazgeçti diye biliyorum.

• Ayrıca De Jong'u yeni Newcastle'a sattılar,Kruse içinde yüksek fiyat çekebilirler.

Herrmann+Kruse 20ye anlaşalım aslında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.