Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam D.K'da patlar dediler şaka maka gerçekten patlıyor.Bu adam bizim oyuncumuz mu yoksa kaçırdık mı?

Bilgin var mı?
  • Sneijder'in gitmesini istemiyorum ama giderse şöyle bir kadro kurulabilir.

---------Muslera
    Şener Semih Hakan(X) Telles
    -------Melo Selçuk
    ----------Nuri
    Kanat Fw. Mevlüt Bruma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D JANGO

Adam D.K'da patlar dediler şaka maka gerçekten patlıyor.Bu adam bizim oyuncumuz mu yoksa kaçırdık mı?

Bilgin var mı?

Benim düşüncem şöyle Ünal Aysal açıklamasında parası ödendi, suçlamayı çekti, menajeri ayartmış tarzı şeyler söylemişti. Bundan dolayı Hajrovic'in bizim oyuncumuz olduğunu ama kiralanacağını düşünüyorum ve çok iyi bi hamle olur diyorum, şuan Hajrovic ve Galatasaray için en iyisi budur.

Yapılması planlanan kanat, stoper ve mümkün olursa forvet transferi var. Kanat ve forvet olarak Türk oyuncu alsak bile, stoper olarak yabancı düşünülüyor, zaten şuan da 11 tane yabancı var alınacak stoper nedeniyle en azından 4 oyuncunun gitmesi lazım. Tahminim Amrabat, Dany, Ontivero, Hajrovic yollanacaktır, Hajro ve Onti'nin kiralanacağını düşünüyorum. Tabi Sneijder ve Muslera ya Dünya kupasından sonra iyi teklifler gelirse her şey değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Izet Hajrovic

quote:

Adam D.K'da patlar dediler şaka maka gerçekten patlıyor.Bu adam bizim oyuncumuz mu yoksa kaçırdık mı?

Bilgin var mı?

Benim düşüncem şöyle Ünal Aysal açıklamasında parası ödendi, suçlamayı çekti, menajeri ayartmış tarzı şeyler söylemişti. Bundan dolayı Hajrovic'in bizim oyuncumuz olduğunu ama kiralanacağını düşünüyorum ve çok iyi bi hamle olur diyorum, şuan Hajrovic ve Galatasaray için en iyisi budur.

Yapılması planlanan kanat, stoper ve mümkün olursa forvet transferi var. Kanat ve forvet olarak Türk oyuncu alsak bile, stoper olarak yabancı düşünülüyor, zaten şuan da 11 tane yabancı var alınacak stoper nedeniyle en azından 4 oyuncunun gitmesi lazım. Tahminim Amrabat, Dany, Ontivero, Hajrovic yollanacaktır, Hajro ve Onti'nin kiralanacağını düşünüyorum. Tabi Sneijder ve Muslera ya Dünya kupasından sonra iyi teklifler gelirse her şey değişir.

Werder Bremen'in 4.5 M € luk teklif yapmış diyorlar.Doğru mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Izet Hajrovic

quote:

Bilgin var mı?

Werder Bremen'in 4.5 M € luk teklif yapmış diyorlar.Doğru mu?

Doğru mu bilmem ama WB olayını başlatan kaynak bana pek güvenilir gelmedi ''NRC Bremen Radyosu''

Doğruysa da çok ortada bi fiyat verilmiş çünkü 3,5 a aldığın adamı bu fiyata satmanın tek nedeni olabilir o da zaten satmak istiyor olman yani zarar etmeyelim yeter düşüncesinde ise yönetim ancak o zaman bu fiyata satar. Ben yine de kiralanacağını düşünüyorum yönetim bu genç oyuncu konusuna eğilmek istiyor, bu yıldan sonra şu yabancı sayısı sorunu bi nebze de olsa ortadan kalkarsa daha çok genç izleriz gibi.

• Hayri TR'de kalırsa en iyi Büyük Şehir Belediyede as kadroda yer bulur.
    Che maçını hatırlıyorum da, adam kumsahadan kardeş akşam maç var gelir misin denmiş bu arkadaşta olur hacı demiş çıkmış gelmiş gibiydi.
    2 Metre ötesindeki adama pas veremiyor adam ya hu, az daha kalpten gidecekti korktum, allahtan 20 miydi dk kaçtı oyundan aldı adam :)
  • Mancini, Quagliarella'yı Galatasaray'a transferi için ikna etmeye çalışıyor. (via @NicoSchira )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redlife35

Mancini, Quagliarella'yı Galatasaray'a transferi için ikna etmeye çalışıyor. (via @NicoSchira )

Ne yapacağız bu adamı? kaç yaşına geldi ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

quote:

Mancini, Quagliarella'yı Galatasaray'a transferi için ikna etmeye çalışıyor. (via @NicoSchira )

Emin degilim ama 27-28 olabilir

• hayro iyidir çok değişik bir oyuncu,vurdumduymaz rahat görünüyor ama oyunuda öyle çok rahat dama geçiyor,pozisyona giriyor son vuruşlarda şansı olsaydı sezonu 3-4 golle kapatabilirdi.
    hayroyu ontivero ile aynı kefeye koymuyorum asla,potansiyeli var,dünya kupasında parlarsa satılabilir sonra da pişman olunabilir
  • Hajrovic kötü oyuncu değil ama karakteri biraz ilginç.

• Kritik zirve bitecek nerdeyse (Başkan-Mancini zirvesi) bittikten sonra gelecek haberler belli
    quote:

Galatasaray gelecek sezon Mancini ile yola devam ediyor.Başkan Aysal ile görüşen Mancini'nin başkanın şartlarını kabul ettiği ve kalmak istediğini bildirdiği öğrenildi.Yola devam kararı alan ikilinin daha sonra transferler hakkında konuştuğu iddaa edildi.Mancini kalması kesinleştikten sonra imkan dahilinde şartları zorlayacağı ve istenilen oyuncuların bitirileceği bildirildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Kritik zirve bitecek nerdeyse (Başkan-Mancini zirvesi) bittikten sonra gelecek haberler belli
    quote:

Galatasaray gelecek sezon Mancini ile yola devam ediyor.Başkan Aysal ile görüşen Mancini'nin başkanın şartlarını kabul ettiği ve kalmak istediğini bildirdiği öğrenildi.Yola devam kararı alan ikilinin daha sonra transferler hakkında konuştuğu iddaa edildi.Mancini kalması kesinleştikten sonra imkan dahilinde şartları zorlayacağı ve istenilen oyuncuların bitirileceği bildirildi.

bencede kalıcak ama.gitmesini istiyorum.bu adam galatasaraya faydalı olamaz.
  • quote:

quote:

quote:

adam 32 ye giriyor. Torbaları hazırlayın yeni çöp geliyor

• quote:

quote:

quote:

http://www.transfermarkt.com.tr/fabio-quagliarella/profil/spieler/22328

• Quagliarella 3-4m euro verip alırsak yazıklar olsun. Birde üstüne Olcan adını kaptırırsak bu sezon 2.liğe oynarız.
  • Quagliarella 3 poziyonda oynayabilir gözüküyor santrafor-forvet arkası ve sağ kanat...Burak'tan daha iyi

sağ kanat oynayacağı kesin zaten mancini orada kullanır büyük ihtimal...Santrafor oynaması da işimize yarayabilir

ve santrafor transferi yapmaktan kurtuluruz ama doumbia'nın gelme ihtimali varsa onun gelmesi süper olur.
  • quagliarella gelirse yeni ümit karan olur ama gelmesin.

• Mancini'nin Quagliarella ve Astori'yi ikna ettiği haberleri dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sneijder.

Mancini'nin Quagliarella ve Astori'yi ikna ettiği haberleri dönüyor.

ikisi de gelmez rahat olun
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.