Şimdi Ara

Galatasaray 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.815
Cevap
56
Favori
335.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nef'i

Nuri diyenler Nuri gelmez. Diyelim ki geldi Nuri GS'de başarılı olamaz. Madrid'te, Liverpool'da başarılı olamadı. Nuri yerel bir oyuncu Dormtmund'ta Klopp Nuri'den verim alabildi sadece.

Şunu da ekleyeyim. Milli takımda da verim alamadık Nuri'den. Alman ligi dışında adam başarılı olamıyor. Böyle garip bir durum işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elazığ dan serdar bence iyi bir deneme olur.alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

quote:

Nuri gelsin ya herkes de Nuri'nin ofansif oynayacağı yanılgısı var ama defansif olarak da mükemmel oynar bundan emin olun. Belki Melo gibi (zaten Melo'yu gördükten sonra asıl mevkisi libero olan oyuncu bile sırıtır orası da ayrı) olmaz ama çok iyi oyun açar.

Nuri'nin ofansif oynamasını bekleyenler hiç Nuri'yi izlememişler herhalde.
    Adam zaten orta sahada daha çok defansif ve geriden oyun kurma görevini yapıyor. Ben mi yanlış biliyorum ?

Dogru biliyosun ama nedense forumda yanlis bir algi var. Milli takimda bile Selcuk daha cok ileri cikarken Nuri defansif oynuyor, pas alip dagitiyor oyun aciyor fazla hucuma cikmadigi millet Nuri kotu oynadi saniyor. Rral bile Alonsonun yerine monte etmek icin almisti gerisini dusun yani..

Aynen öyle. Yukarıdaki mesajımda yazdım zaten nuriden beklentilerimiz farklı.
    Ayrıca bizde istatistiğe çok dikkat ediliyor ve bir oyuncu Ortasahanın gerisinde oynuyorsa bizimkilerin gözüne girmesi zor.
    Alonso konusu da aynı. Adam Real'in en kilit adamı belki de. Gerard mesela" alanso rakımın yarısydı, o varken arkamı hiç düşünmezdim"demişti, Liverpool'dan ayrıldığında.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

elazığ dan serdar bence iyi bir deneme olur.alınmalı

Bu konuda da yazmıştım bir ara,Serdar bence çok potansiyelli bir oyuncu.Çok isterim takımda görmeyi..
  • Nuri yüzyılın balonu geri dursun
  • quote:

quote:

Nuri diyenler Nuri gelmez. Diyelim ki geldi Nuri GS'de başarılı olamaz. Madrid'te, Liverpool'da başarılı olamadı. Nuri yerel bir oyuncu Dormtmund'ta Klopp Nuri'den verim alabildi sadece.

Şunu da ekleyeyim. Milli takımda da verim alamadık Nuri'den. Alman ligi dışında adam başarılı olamıyor. Böyle garip bir durum işte.

Nuri sistem oyuncusu.İlk gittiği hafta yanılmıyorsam Nuri Liverpool'da ayın oyuncusu mu ne seçilmişti.Sonra düşüşe geçti ki Gerrard oynuyor mevkiisinde kesmek zordu.

RM de şans vermediler adama.Xabi Alonso oynuyordu o mevkide de.Dortmund'da ise tam sistem içinde var oluyor Nuri.Gelirse başarısız olur demek yanlış.

• muhammet demir (gaziantep)

müthiş yetenekli bir forvet.

gaziantep de maalesef sakat sakat sahaya sürüldü ve bu sakatlığının uzamasına neden oldu.türkiyede izlediğim en kaliteli yerli forvet diyebilirim.

• Astori ve Gomise verilecek parayla El Shaarwyi al. Bir dönem Galatasarayin istediği söyleniyordu. 4-5 yillik ödeme planiyla rahat alinir.

Oyuncu satislari ve kadronunda daraltilmasiyla takaslarla Olcan, Mevlüt, Tarik, Uğur Demirok, Tolgayi al. Tamamdir.
  • Gomis'i alırsak çok çok büyük hata yapmış olur. TS düzeyinde forvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: çay sigara internet

muhammet demir (gaziantep)

müthiş yetenekli bir forvet.

gaziantep de maalesef sakat sakat sahaya sürüldü ve bu sakatlığının uzamasına neden oldu.türkiyede izlediğim en kaliteli yerli forvet diyebilirim.

Ben de çok istiyorum bu adamın gelmesini ama nedense hiç gündeme bile gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

quote:

Nuri sistem oyuncusu.İlk gittiği hafta yanılmıyorsam Nuri Liverpool'da ayın oyuncusu mu ne seçilmişti.Sonra düşüşe geçti ki Gerrard oynuyor mevkiisinde kesmek zordu.

RM de şans vermediler adama.Xabi Alonso oynuyordu o mevkide de.Dortmund'da ise tam sistem içinde var oluyor Nuri.Gelirse başarısız olur demek yanlış.

Gelmez zaten de gelirse ben başarılı olamayacağını düşünüyorum. Tahmin sonuçta.

• Angel Di Maria: "Kulübünüz için elinizden gelenin en iyisini yapmışken Tottenham'a gidebileceğinizi duymak acı verici."

Durmayalım salça olalım eğer doğruysa Tottenham istiyorsa bizde rahatlıkla isteyebiliriz.
  • Liverpool Melo için 9 M € teklif yapmış.

Melo'yu satanı bizde satarız...
  • Karışmayın Melo ya
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Akhisarın transfer listesinde ki oyuncuya salça olmuyorsun adamlar en az 20-25 Milyon Eurodan teklif sunar Di Maria için.

Bu arada Honduras maçinda Mevlüt 1 gol 1 asist İshak çok güzel bir asistle oynadı. Bu iki isim kesinlikle alınmalı. İsha'la beraber Telles sol tarafta önlü arkalı çok güzel olur.
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar ligi avantajımız var, yıllık ücretide daha fazla veririz. Ayrıca konuştuğumuz adam Di Maria 20den bırakıyolarsa anında alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Şampiyonlar ligi avantajımız var, yıllık ücretide daha fazla veririz. Ayrıca konuştuğumuz adam Di Maria 20den bırakıyolarsa anında alalım.

Ben en az dedim zaten, Di Maria'nın satış listesinde olduğunu duyan bir çok büyük takım kıyasıya rekabete girer. Yanlış hatırlamıyorsam Madrid 25 aldı ve şuan daha fazlasına satabilir. İşin içine ManU da dahil olabilir Arsenalde yani 20 verip hemen alabileceğimiz bir oyuncu değil ve 20 M bizim için FFP cezası ile fazla bir rakam.
  • quote:

Sponsorluk anlaşmasındak rakamlar gerçek olsa ve imzaya dökülse belki bir teklif olur deriz ama sanmıyorum.
    Bu sene yüksek bütçeli transferler yapılmayacak bence.Şayet gelse bile kimi keseceğiz?

Nereden tutsan elinde kalıyor...
  • quote:

quote:

Ben en az dedim zaten, Di Maria'nın satış listesinde olduğunu duyan bir çok büyük takım kıyasıya rekabete girer. Yanlış hatırlamıyorsam Madrid 25 aldı ve şuan daha fazlasına satabilir. İşin içine ManU da dahil olabilir Arsenalde yani 20 verip hemen alabileceğimiz bir oyuncu değil ve 20 M bizim için FFP cezası ile fazla bir rakam.

Seneye stad ve loca gelirleri AŞ'ye devredilecek diyorlar.Bu FFP için olumlu bir etken olmaz mı?
  • quote:

quote:

Bu sene ki performansından sonra minimum ederi 35-40 dır.Arsenal-Manu nun istediği konuşuluyor ki bir Arsenalli olarak çok isterim gelmesini ayrıca Monaco da devrede ki 60 m gibi bir teklifte bulunacakları söyleniyor yani anlayacağınız Di Maria hayal...

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.