Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erkan kaş hızlı ve çok rahat adam geçebiliyor.Bizim takım da kolay adam geçebilen sayısı az erkan kesinlikle kalmalı.
  • Gel artık demba ba acil olmasa çağırmazdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukaku haberide çıktı 21. taliplisiymişiz

• Hatta onların yanına Sezeride verin 1 taşla 4 kuş olsun.
  • Bizim taraftarın taktığı üç adamdan biri Erkan Kaş. Diğer ikisi Atınç Nukan. ile Rıdvan Şimşek. Bu üç isim de Beşiktaş'ta oynayabilecek kapasitede oyuncu değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRONCLAD

Medya Beşiktaş @Medya_Besiktas
    BİLGİ | Beşiktaş, Belçika 2. Ligi'nden KSV
    Roeselare ile pilot takım anlaşması imzaladı.
    [Yeni Şafak]

KSV ROESELARE: "Bu anlaşmanın başlıca amacı,
    Beşiktaş'ın genç oyuncularının baskıdan uzak bir
    ortamda Avrupa futboluna alışmasını sağlamak."

Hayırlı olur inşallah

• Cenk Tosun Abd kampında mı ? Değilse neden seçilmedi ? Ahmetler Ademler dolu takım.
  • Ahmet İlhan'a Eneramo+Erkan nedir birde güzel diyorsunuz.Erkan bizim seviyemizde değil de Ahmet İlhan bizim seviyemizde mi ? Eneramo ile anlaşılıyorsa verilir onun dışında Erkan'ın verilmemesi taraftarıyım.

Erkan 1 sene daha süper lig tecrübesi ile 7m€ istenen Jimmy'den hiçbir eksiği kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Ahmet İlhan'a Eneramo+Erkan nedir birde güzel diyorsunuz.Erkan bizim seviyemizde değil de Ahmet İlhan bizim seviyemizde mi ? Eneramo ile anlaşılıyorsa verilir onun dışında Erkan'ın verilmemesi taraftarıyım.

Erkan 1 sene daha süper lig tecrübesi ile 7m€ istenen Jimmy'den hiçbir eksiği kalmayacak.

Eneramo+Sezer iyi olurdu.
  • Bedava 5 gol 5 asist yapmis Aydın'ı Bursa almış, biz hala bu yıl 1 golu olan adami takasla kovalayalım .

• Ahmet İlhanı fizik ve teknik yönden eksik bence,topu ayağına doluyor bazen değerlendiremiyor.Büyük takım oyuncusu değil bence
  • aydın kim ya defansa yardım etmeyen kontra atak topçusu bırakın bu işleri 9 kişi defans yapan takımlara karşı oynayamaz o adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orox

Ahmet İlhanı fizik ve teknik yönden eksik bence,topu ayağına doluyor bazen değerlendiremiyor.Büyük takım oyuncusu değil bence

Düz oyuncu, hiçbir ekstrası yok.Erkan'ın potansiyeli ortada, tecrübesi oyun temposu eksik.Gerçi ben böyle bir anlaşmanın olduğunu da düşünmüyorum.Güya Tolga'ya Veli+4m falan veriyorduk bu güvenilir basına göre.
  • Şurayı okuduğumda bir kere yüzüm gülsün istiyorum çok mu şey istiyorum acaba? Gökhan'ı almıyoruz, Olcan falan gelmiycek, sağ bek belli değil, stoper belli değil orta saha belli değil, forvet belli değil, Motta'dan ses seda yok...

• Şimdiki yönetim transfer konusunda çok tasarruflu olacam darken hiçbir transfer gerçekleşmiyor. Ha bu özellikleri kötü mü? değil ama biraz tecrübesiz davranıyorlar sanki :D mesela bitti aşamasına geldi kaç kez ronaldinho,lescott,diego,lodeiro hepsi yalan oldu. Şahsen Beşiktaş'ın bi oyuncuyu alcak bir maçın ilk yarısı oynuyacak ancak o zaman inanırım :D
  • Bzm eski aydını yıldız ilan etti millet :))

• açıkçası bende ahmet ilhan,serdar gürler gibi çalım atamayan hızlarıyla açık alanda etkili olan adamlar yerine yasin öztekin,emrah başsan gibi teknik topu ayağına alıp takımı oynatacak çalım atacak isimleri daha çok isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

açıkçası bende ahmet ilhan,serdar gürler gibi çalım atamayan hızlarıyla açık alanda etkili olan adamlar yerine yasin öztekin,emrah başsan gibi teknik topu ayağına alıp takımı oynatacak çalım atacak isimleri daha çok isterim

Yasin yetenekli fakat büyük takımlar ona bi beden büyük gelir,Trabzonspo'da gördük zaten. Mesela Aydın çok yetenekli adamdı fakat bizim kulüpde askeri okul gibi valla gece kulübünde yakaladığının biletini kesiyor,Aydın'ın düşüşü onu baya akıllandırmış belli

• bizim yoneticilerin sıkıntısı masadan kalkamaması,, bunun sebebinin bol alternatif olması,,, olabilen en dusuk maliyetle cıkmak isteyince hep boyle olur

ben bir donem tv alıcaktım eve,,ve bütün detaylarına indikce sürekli sürekli model değiştiriyordum ve hiçbirinde karar veremiyordum sebebi bolluk ve sartların zor olması,, ancak tvnin modelini bulurumda oyuncunun aynısını bulamam dolayısıylada
    bazen riskleri almak lazım...
  • Pilot klub belcikadan olmasi guzel...
    mami , musa muhammed 3-4 genc oyuncu kiralik giderse iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.