Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim onder hocanın ve bilicin ortak olarak evet diceği bir kaç kişiyi biliyorumm,,, bakalım hangileri alınacak,,,hunt ozellikle bizimkiler cok ugrastı olsun diye ama o zora girmiştir karısıda turk ve Koyu Beşiktaşlıdır:))) bizimkiler o donem paraya kıyamadılar:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Usta o kadar yazmışsın da yanlış anlamışsın diye düşünüyorum benim zorla oynatılmasından kastım mesela üst üste haftalarca form düşüklüğü yaşayıp inatla oynatılmasıydı en basit örnek olarak fernandesin haftalarca berbat oyununa rağmen ilk11 oynatılması.
    3 lü defans konusunda kesinlikle katılıyorum keşke olsa ama çok zor aslında elimizde uygun oyuncularda var uygun bir kaç takviye ile rahatlıkla oynarız 3-5-2 ama sanmıyorum öyle radikal bir değişikliğe gidileceğini

Yahu 3-5-2 değil DEĞİL 3-1-4-2 ciddi fark var iki oyun planı arasında. Hep karıştırılıyor, Juve 3-5-2 oynamıyor.

Tolga

Pedro - Kaboul - Ersan

Atiba(Jones-Veli)

Gökhan - Oğuzhan - Van der Vaart(?) - Olcay

Almeida - Cenk(Ibarbo?)

gibi, işin esprisi zaten hücuma yönelik bek değil direk sağ-sol orta oyuncusu oynatmak.Gökhan tam sağ Olcay da tam sol orta oyuncusu.İkiside çizgi oyuncusu değil ve oyun kurucu özellikleri olan pasa dayalı çevik oyuncular.

Cenk ve Ersan ı direkt ilk11 e koyman gözlerimi yaşarttı hocam ikisi de sonuna kadar desteklediğim her maç ilk11 izlemek istediğim oyuncular bu konuda hemfikir olmamız hoşuma gitti.
    Keşke oynasak 3 lü defans keşke... Çünkü elimizdeki çoğu oyuncu buna yatkın elde olupta değerlendirmemek en kötüsü gerçekten de
  • quote:

quote:

quote:

Usta o kadar yazmışsın da yanlış anlamışsın diye düşünüyorum benim zorla oynatılmasından kastım mesela üst üste haftalarca form düşüklüğü yaşayıp inatla oynatılmasıydı en basit örnek olarak fernandesin haftalarca berbat oyununa rağmen ilk11 oynatılması.
    3 lü defans konusunda kesinlikle katılıyorum keşke olsa ama çok zor aslında elimizde uygun oyuncularda var uygun bir kaç takviye ile rahatlıkla oynarız 3-5-2 ama sanmıyorum öyle radikal bir değişikliğe gidileceğini

Yahu 3-5-2 değil DEĞİL 3-1-4-2 ciddi fark var iki oyun planı arasında. Hep karıştırılıyor, Juve 3-5-2 oynamıyor.

Tolga

Pedro - Kaboul - Ersan

Atiba(Jones-Veli)

Gökhan - Oğuzhan - Van der Vaart(?) - Olcay

Almeida - Cenk(Ibarbo?)

gibi, işin esprisi zaten hücuma yönelik bek değil direk sağ-sol orta oyuncusu oynatmak.Gökhan tam sağ Olcay da tam sol orta oyuncusu.İkiside çizgi oyuncusu değil ve oyun kurucu özellikleri olan pasa dayalı çevik oyuncular.

Cenk ve Ersan ı direkt ilk11 e koyman gözlerimi yaşarttı hocam ikisi de sonuna kadar desteklediğim her maç ilk11 izlemek istediğim oyuncular bu konuda hemfikir olmamız hoşuma gitti.
    Keşke oynasak 3 lü defans keşke... Çünkü elimizdeki çoğu oyuncu buna yatkın elde olupta değerlendirmemek en kötüsü gerçekten de

Dunyada 3 lu oynayan takim mi kaldi ( juve var onunda hali ortada ) Bizim sistemimizle ilgili sorunumuz yokki herkez napcagini biliyor oyuncularin kalitesini arttirarak dahada basarili olacagiz onumuzdeki sezon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

http://www.transfermarkt.de/de/roberto-rosales/profil/spieler_49500.html

sözleşmesi 2014'de biten sağ bek....

Aynen bu eleman gayet iyi.Ama yine de Musa diyorum.
  • quote:

quote:

Aynen bu eleman gayet iyi.Ama yine de Musa diyorum.

bu ne vander faart'ı ne de ibarbo'yu istiyorum hadi ibarbo bi nebze olabilir ama van der faart taaen geçen senelerde gördüğümüz yabancı oyuncu senaryolarının tekrarlanması olucaktır... kondüsyon açısından hiç sıkıntı çekmicek 26-27 yaşlarında ve hareketli bi oyuncu isterim... marin'i çok isterim mesela.

ah bide pandev olsa... hem 10 numara hem forvet. müthiş bi beyin.
  • beyyler bu arada kulübe mail attım cevap geldi. tel numaramı istediler
  • quote:

beyyler bu arada kulübe mail attım cevap geldi. tel numaramı istediler

helal
  • quote:

Sağ bek gelecekse basıp parayı corchiayı alacaksın sağ açık bile oynar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olum ciddi misin lan

Konuyu bulduklarını mesajlarını göstermek lazım, bi de önder hocaya ulaşman lazım ki bence rahat ulaşırsın. Maili falan vardır, ona özelden önceden bulup parlayan adamları söylemen lazım..

Senin gibi scoutlara ihtiyaç var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Olum ciddi misin lan

Konuyu bulduklarını mesajlarını göstermek lazım, bi de önder hocaya ulaşman lazım ki bence rahat ulaşırsın. Maili falan vardır, ona özelden önceden bulup parlayan adamları söylemen lazım..

Senin gibi scoutlara ihtiyaç var

Benim bildiğim sadece 5 6 tane gönüllü scout var zaten ama hayırlısı olsun

• valla arayan olmadı henüz hele bi arasınlarda... bakalım ne dicekler
  • Olur da scout ekibine girersen,köşeyi dönersin ciddi biçimde

@Lawagolem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderStroke®

Olur da scout ekibine girersen,köşeyi dönersin ciddi biçimde

@Lawagolem

Gönüllü scout ekibine girebilir anca

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderStroke®

Olur da scout ekibine girersen,köşeyi dönersin ciddi biçimde

@Lawagolem

valla ilk başta gönüllü scoutluk olarak başlar muhtemelen ama ileride neden olmasın durun la heycanlandırmayın aramazlarsa hayal kırıklığı yaşamıyayım
  • Kaynak : Radyospor
    Beşiktaş'a gelebilir

FIFA Menajeri Marco Kırdemir, Atletico Madrid'in Portekizli orta saha oyuncusu Tiago Menes'in Beşiktaş’a transferiyle ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.

Marco Kırdemir, Portekizli orta saha oyuncusunun sezon sonunda Beşiktaş'a transfer olabileceğini açıkladı.

Kırdemir “Olabilecek bir transfer. Son maçlarda kendisini çok gösterdi. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Beşiktaş’a transferi olabilir. Sözleşmesi bitiyor. Şu ana kadar Atletico kendisiyle sözleşme yenilemedi” ifadelerini kullandı.
  • Önümüzdeki sene 30 yaş üstü yabancı oyuncu alınacagını zannetmıyorum.Yaş ortalaması düşürülecek ve 5 6 yıl rahat oynayacak bir kadro olusturulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanjonturk

Önümüzdeki sene 30 yaş üstü yabancı oyuncu alınacagını zannetmıyorum.Yaş ortalaması düşürülecek ve 5 6 yıl rahat oynayacak bir kadro olusturulacaktır.

En mantiklisi bu olur zaten belki bir tane yasi gecmis yildiz alinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Klubümüz Fikret Orman Önder Özen ve Slaven Bilic 3'lüsüyle Uzay Çağına girdi:)hala Toraman, Tanju, Holosko, Sivok, Erkan Kas'ı 2014-2015 sezonu planlamasında kullanıyorsunuz rica ediyorum biraz daha yaratıcı olun Klüp o kadar çaresiz durumda değil hatta Gs'nin ekonomik durumu daha da kötü.

Motta'nın 1 gol 3 asist performansı var kalan maçlarda 1 gol 1 asist yaparsa ki çok yüksek ihtimal takımda kalıcı olur 2,5 milyon dan daha az bir bedele pazarlıkla alınabilir.Rizespor ligden düşse bile Ali Adnan'a 3 milyon euro dan daha az istemezler.Ümit Karaal seneye kiralık hiç kadro hesabına katmayın.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.