Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Kun Agüero

quote:

quote:

Lan transfer bütçesi 30 m olacak diyorlar çıldırırım müthiş takım oluruz önder hocanın alacaklarıyla

önder hocaya 30 milyon vermek mi

Ne demek istedin transfer yapamaz mı iyi yapar mı?

yapmaz dermiyimm hiç yapar tabi... hepsini harcamaz bile hatta

Şu yazdıklarından önder hocaya güvenmediğini çıkarıyorum ama sonrasında ise oyuncu öneririm beni kulübe alsınlar diyorsun bu nasıl çelişki açıklasana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Lan transfer bütçesi 30 m olacak diyorlar çıldırırım müthiş takım oluruz önder hocanın alacaklarıyla

Şu yazdıklarından önder hocaya güvenmediğini çıkarıyorum ama sonrasında ise oyuncu öneririm beni kulübe alsınlar diyorsun bu nasıl çelişki açıklasana

ne guvenmemesi ? onder hoca bu parayla mukemmel isler yapar hatta hepsini harcamaz ordan kulup butcesine para bile arttirir diyorum. sen yanlis anlamissin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne guvenmemesi ? onder hoca bu parayla mukemmel isler yapar hatta hepsini harcamaz ordan kulup butcesine para bile arttirir diyorum. sen yanlis anlamissin.

Yazış şeklin öyleydi kusura bakma yanlış anladım o zaman

• eğer harbi 30 m euro gibi bir bütçe varsa akıllı kullanmak lazım mesela bence parlamış ama daha büyük takımlara transfer olmamış isimleri kapmak lazım ne olursa olsun ŞL de en kötü eleme oynayacaz yani ŞL kozumuz olacak diğer ülkelere göre çok daha fazla para veriyoruz bu kozları kullanarak kapmak lazım böyle isimleri
    şöyle kaba bir şekilde bakarsak 7 m euro orta saha 7 m euro forvet desek 14 m euro 6 m euroya marin gibi bir kanat hatta direk marko marin geriye kalan 10 m euroda yerliler
    eğer olurda bütçe 30 değil 20 oldu diyelim direk bu transferlerin bi kademi altına yönetiliriz mesela 7 m euro orta saha transferi yerine free hunt gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

eğer harbi 30 m euro gibi bir bütçe varsa akıllı kullanmak lazım mesela bence parlamış ama daha büyük takımlara transfer olmamış isimleri kapmak lazım ne olursa olsun ŞL de en kötü eleme oynayacaz yani ŞL kozumuz olacak diğer ülkelere göre çok daha fazla para veriyoruz bu kozları kullanarak kapmak lazım böyle isimleri
    şöyle kaba bir şekilde bakarsak 7 m euro orta saha 7 m euro forvet desek 14 m euro 6 m euroya marin gibi bir kanat hatta direk marko marin geriye kalan 10 m euroda yerliler
    eğer olurda bütçe 30 değil 20 oldu diyelim direk bu transferlerin bi kademi altına yönetiliriz mesela 7 m euro orta saha transferi yerine free hunt gibi

Orta sahaya hunt dışında noboanın adı geçiyor galiba jones yerine onun da sözleşmesi bitiyormuş

• quote:

quote:

eğer harbi 30 m euro gibi bir bütçe varsa akıllı kullanmak lazım mesela bence parlamış ama daha büyük takımlara transfer olmamış isimleri kapmak lazım ne olursa olsun ŞL de en kötü eleme oynayacaz yani ŞL kozumuz olacak diğer ülkelere göre çok daha fazla para veriyoruz bu kozları kullanarak kapmak lazım böyle isimleri

Orta sahaya hunt dışında noboanın adı geçiyor galiba jones yerine onun da sözleşmesi bitiyormuş

Noboa maçını izlemedim ama transfermarkt verilerine baktımda istikrarlı bir oyuncu kolay kolay maç kaçırmıyor istatistik olarakta ortalama sezonda 5 gol 3-4 asist gibi bir istatistiğe sahip fena değil free olması avantaj

• Facebook grubunda söyledim burada da söylüyorum. Asla bu tarz söylemlerden haz etmem ancak bu sefer çok eminim. Transfer bütçesi söylendiği gibi 25-30 m + satılacak oyuncular olursa önümüzdeki sene şampiyonluğumuz şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

quote:

quote:

Noboa maçını izlemedim ama transfermarkt verilerine baktımda istikrarlı bir oyuncu kolay kolay maç kaçırmıyor istatistik olarakta ortalama sezonda 5 gol 3-4 asist gibi bir istatistiğe sahip fena değil free olması avantaj

Ben de izlemedim ama önder hoca ve bilic beğeniyormuş gelebilirmiş

• benim bir akrabam bursasporun sefi batgunu tanıyor ve bir ekip calısıyor onlarda bir komisyon tarafından yonlendirilerek oyuncu izliyorlar farklı bir iş belli bir eğitimde gerek o değilde size bir dostumun attıgı listeyi atayım
    neilton,ademilson,andrade,leandrinho,otavio bunlar brezilyadaki yıldızlar ve besiktaslılar taraıfndan izleniyorlar bunlarn birtanesinin alınacagını dusunuyorum bakalım hangisi olacak:))
  • Öyle bir transfer bütçesi varsa şu Salzburg'lu oyunculara sulanmak lazım aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

Öyle bir transfer bütçesi varsa şu Salzburg'lu oyunculara sulanmak lazım aslında.

Hocam bence çok iyi pazarlanıyor Salzburg oyuncuları.Avusturya ligini az çok takip ederim, arada bakarım ama hakkını yemeyelim bu sezon çok olgunlaştı takım halinde RBS.Ama dediğim gibi, birini iste maksimumdan açarlar kapıyı.

Anderlecht müthiş genç kadro oluşturdu, oraya dikkat çekmek gerekiyor aslında.Birde İsviçre liginden 3-4 genç var sivrilmeye başlayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

benim bir akrabam bursasporun sefi batgunu tanıyor ve bir ekip calısıyor onlarda bir komisyon tarafından yonlendirilerek oyuncu izliyorlar farklı bir iş belli bir eğitimde gerek o değilde size bir dostumun attıgı listeyi atayım
    neilton,ademilson,andrade,leandrinho,otavio bunlar brezilyadaki yıldızlar ve besiktaslılar taraıfndan izleniyorlar bunlarn birtanesinin alınacagını dusunuyorum bakalım hangisi olacak:))

Bilgi için teşekkürler.Yazdığın isimlerin hepsi bizle beraber 7-8 kulüp tarafından da izleniyor zaten.Almanya'da açıldı Brezilya pazarına.Hepsinde banko 2'şer alman takımı oluyor oyuncusuna göre değişiyor takımı.Ayrıca Benfica, Porto, Atl Madrid, Luce, Kazan burada hep gözlemci bulunduran takımlar.Napoli de aynı şekilde.Şu an aklıma başka takım ismi gelmedi.

Sonuçta orada bir pasta var ve bizde pay istiyoruz artık, bu çok güzel bir gelişme.Pedro ile Kolombiya pazarına girişimiz çok güzel oldu, Brezilya pazarına da girebilirsek ortalama bir isim ile güzel olacak.Mesela Duvan Zapata'yı da almak istedik hatta teklif 3,2m€ civarında diye biliyorum.Ama Napoli 7,5 verdi aldı.Pedro'yu çok iyi fiyata aldık.Brezilya oyuncusu pahalıdır hep.Geçen sene burada dönen muhabbetlerde kimi beğensek, bu sene patlar kesin 10 takım izliyor diye söz ettiysek hepsi 9-10 milyona yukarıdaki takımlara gittiler.Yani reklamları çok iyi yapılıyor bu Brezilyalı gençlerin.

Bana göre yukarıdakilerden Ademilson'ı alabilirsek güzel iş yapmış oluruz.Ortalama isim tanımına da uyuyor.Yani maddi külfeti çok fazla olmayan fakat yetenekli, potansiyeli yüksek oyuncu.
    Victor Andrade rüzgarın oğlu ufak tefek bir şey zaten çok şaşalı girdi oyuncu havuzuna umarım beklentileri karşılar.Böyle oyuncular genelde patlama yapamıyor malum.Ama Robinho olma ihtimali yükek.
    Leandrinho da yetenekli oyuncu, zaten o isimden de beklenen o.

Üçü de hızlı oyuncu.

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    aynen öyle,,, ben otaviodan birseyler bekliyorum ancak bilinen birsey var bizim gibi bir takıma geliceksen 100 resmi maçı devirmiş olman alzım ki normalde 17-18yasında bunu yapanda baya pahalanıyor dogal olarak,,gidip pedro gibi ki pedro takımında hep oynayan ve kaptanlıga kadar cıkmıs birisi ve tek basına ileri gidip gol bile attıgı oldu yani lider bir oyuncu bizimle beraber bazı portekiz takımları almak istemis ama almamıslar beklemişler bir avrupa takımında ne yapıcak diye ama mesela benim bir rahatsızlıgım var real madrid chelsea 22 yasında alıyor koyuyor catır catır 11ide verip o oyuncuyua cag atlatıyor belki bonservis oalrak 20 veriyor ama en az 5 sene o mevki garanti oluyor:)) yani masraf aslında cok değil sonucta ilk avrupayla seninle tanısıyor fazla maasta istemez vsvs dediğin gibi
    birde bazı gazeteciler sunuda diyor milanlı forvet pato bakalım bence faydalı olabilir
  • Bu sene değil ama gelişim planımız aynı doğrultuda devam ederse bir sonraki yaz dediğin gibi 20 yaşındaki bir oyuncuya 6-7-8 neyse verip getirebilecek bir pozisyonda olacağız.Önder hocanın da planları bu doğrultuda zaten, gelir gelmez önce u17 ve altındaki yaş gruplarına Türk çocuklar alındı sessiz sedasız.a2 oyuncularını düzenledi raporladı, hepsinin planını yaptı.Minimum taban bütçeden maksimum faydalanmaya çalıştı, Pedro, Kerim, Musa, hem direk 11'e koyabileceğin hem de senin geleceğin olacak transferler oldu.Arada istenmeyenler oldu Önder hoca kendi de söyledi bunu açık yüreklilik ile.Öyle veya böyle iyi gidiyoruz, önümüzdeki yaz konuşulan isimler çok ciddi isimler.Böyle devam edersek dediğim gibi bu yaz değil bir sonraki yaz bir oyuncu için o paraları harcayabiliriz.

Şu an biraz daha hazır oyuncuya bakmak durumundayız.Mesela Andrade için eminim 10'dan açarlar kapıyı.Santos'un lanet bir dış transfer komitesi var zaten.Ona 8-9 vermek yerine Ibarbo'yu 6 milyona anlaşıp getirmek çok daha yerinde bir transfer olacaktır bizim için.Veya Gomis'i bağlayıp o parayı orta saha transferine saklamak da olabilir.

Pato da olur ama.

• Brezilyada çok iyi genç yeteneklerler var ama şu an için risk bence direk katki yapabilecek isim lazim en azindan gelecek sezon için
    Mesela dentinho schaktar ciddi paralar Verdi ama bizde hiçbir katki yapamadi o yuzden genç bir iskm alinacaksa bile ilk tercih avrupadan olmali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Bu sene değil ama gelişim planımız aynı doğrultuda devam ederse bir sonraki yaz dediğin gibi 20 yaşındaki bir oyuncuya 6-7-8 neyse verip getirebilecek bir pozisyonda olacağız.Önder hocanın da planları bu doğrultuda zaten, gelir gelmez önce u17 ve altındaki yaş gruplarına Türk çocuklar alındı sessiz sedasız.a2 oyuncularını düzenledi raporladı, hepsinin planını yaptı.Minimum taban bütçeden maksimum faydalanmaya çalıştı, Pedro, Kerim, Musa, hem direk 11'e koyabileceğin hem de senin geleceğin olacak transferler oldu.Arada istenmeyenler oldu Önder hoca kendi de söyledi bunu açık yüreklilik ile.Öyle veya böyle iyi gidiyoruz, önümüzdeki yaz konuşulan isimler çok ciddi isimler.Böyle devam edersek dediğim gibi bu yaz değil bir sonraki yaz bir oyuncu için o paraları harcayabiliriz.

Şu an biraz daha hazır oyuncuya bakmak durumundayız.Mesela Andrade için eminim 10'dan açarlar kapıyı.Santos'un lanet bir dış transfer komitesi var zaten.Ona 8-9 vermek yerine Ibarbo'yu 6 milyona anlaşıp getirmek çok daha yerinde bir transfer olacaktır bizim için.Veya Gomis'i bağlayıp o parayı orta saha transferine saklamak da olabilir.

Pato da olur ama.

Gomis imza parası olarak baya çok istiyormuş galiba 9 m falan diyolar maaşla birlikte ama düşürülür bugün de yazmış galiba tam bizlik adam ya dağıtır buraları

• Pirlo gene yazdı frikikten keşke transfer iddaaları gerçek olsaydı.
  • Roben yillik 8 milyon euroya imza atti diyolar 30 dan 9 u nu varseydik roben icin :):) (versekte gelmicegini biliyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q7 yine jeneriklik bir gol attı, adam avrupa maçlarında bunu hep yapıyor :)
  • ZENCİ FORVET İSTİYORUM. Beşiktaş'ın forvetlerine bakın. Amokachi, Nouma, Les Ferdinand. Hepsi Zenci. Yeter artık. Bu takıma zenci forvet gelsin. Birileri zenci seviyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.