Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

o belli olmaz hocam appiah vardı makalele vardı bilirsiniz dünyanın en iyi ön liberolarındandı oda 1.60 tı ama tabi bu adamdan bi makalele olurmu onu bilemeyiz ama bence gereksiz veliden iyi değildir.yabancı kontenjanı buna harcanmamalı yinede bi araştırıcam nasıl bi oyuncu diye

veliye gereksiz dedi ya la

gereksiz ile velinin arasına virgül koyup okursanız sorun ortadan kalkacaktır

• Sahi Sahibim vardı bi ara uzun zamandır yazmıyor keşke yazmaya başlasa yine en güvenilir bilgileri o paylaşıyordu
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    valla ne bileyim hertürlü kılıfa sokmaya calısıp hangi mantıkta olduklarını anlamaya calıstım en kestirmeden bunu buldum,,doğru diyorsun hocam yani neden onun alternatiflerinin kalitesi veya geçmişi onun kadar değil,,

sunu soyleyim eskisi kadar su twtter facebook olmasa biz bu isimlere aslında taparızda işte hep sinan engin anlatır,,o donemlerde hep gundemde olanlarla gorusurlermiş simdi oldugu gibi ama basına yansımadıgı için biz ilhan mansız için bile sevinirdik yani bu işler artık sıkıntı ve baskan demezmi,,diğer klüplerde bizim gibi hayır değil biz duyuruyoruz onlar gizliyor:D adamların basını komplike
  • Diğer yazdıklarını bilmem,ama robinho için yazdıkları doğru bnce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 te robinhohttps://www.youtube.com/watch?v=KXWodX6NjK0 1.42 deki hareketi bir maç yapsa yarım sezon götürür onu
  • sinirden delirdim,umarım doğru değildir.
  • Hayal ama dayanamadım beyler;

------------------Tolga

Sefa-----Pedro-----Ersan-----Motta

------------Veli-------Medel

Töre---------Oğuzhan---------Danny

-------------------Ba

-Cenk
    -Moledo
    -Atiba
    -Olcay
    -Frei
    -Tosun

Transferler:
    -Sefa :1.5m
    -Moledo :5m
    -Motta :1m
    -Medel :4m
    -Töre :6m
    -Danny :4m
    -Ba :2m(7.5 opsiyonlu)

23.5m yapıyor. 7.5m gidenlerden gelse 16m kalıyor; bütçeyi 5-6m geçiyor ama ben eğer seribaşı olursak bu riske girilmeli diye düşünüyorum.

Gidenler:
    -Sivok :3m
    -Serdar. :1m
    -Escude
    -Dany
    -Boral :0.25m
    -Süzen :0.75m
    -Ferdi
    -Jones
    -Almeida
    -Holosko. :1.5m
    -Eneramo :1m

• simertug sana cevap verdi anlayan anlıyomuş demekki heceleemezsen anlarsın veeliye gereksiz demedim ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluay7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Monsalve

Önder özen'in iki nokta atışı var Pedro ve Motta. Aslında bıraksalar çok ucuza iyi takım da kurabilir ama baskı çok fazla yönetimde sanki çok para koyuyorlarmış gibi adama baskı yapıyorlar bir de.

Bunlara kalsa 6 milyon euroya Dede değil Terry getirmeyi marifet sanarlar.

pedro önder özenin değil, fikret başkanın kurduğu scout ekibinin bulduğu ve özenin onay verdiği oyuncudur.

dedeye 6 milyon değil 10 milyon isitor kulübü

terry getirmek bana göre marifet, çünkü dünyanın ilk 5 stoperinden biri terrydir.

Pedro Franco yu Beşiktaş İzleme ekibi 1 yıla yakın izledi Oyuncuyu Aldiran Fikret Demirer dir Hakkını yemeyelim Yıllardır hizmet ediyor Motta Özen in Transferi :)

e tamam hocam ben ne diyorum?

fikret başkanın kurduğu scout ekibinin bulduğu ve özenin onay verdiği oyuncudur

1,5 senedir fikret ormanın kurdurduğu scout ekibi diyorum, başı da fikret demirer.

• bilic kanatlarda oynaya bilen 10 numara istiyomuş ondan solayı listede ben harfa , danny filan var . robinhoda sol açık oynayabiliyor.

bide robinhoyu alıyosan forvet oyuncusu en az demba ba kalitesinde oyuncu olmalıki adam iş yapcaksa iş yapsın , yoksa yine paralar sokağa saçılmış olur.

robinho
    ba
    moledo
    essien
    olcan
    sefa
    töre(bonservisi alıncak)
    motta (bonservisi alıncak)

tolga
    sefa- franco-moledo-ismail

essien-veli

töre oğuzhan robinho

demba ba

aslında hiçde fena kadro olmadı , genç ve tecrübeli oyunculardan kurulu mücadele eden kaliteli bi kadro olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

quote:

o belli olmaz hocam appiah vardı makalele vardı bilirsiniz dünyanın en iyi ön liberolarındandı oda 1.60 tı ama tabi bu adamdan bi makalele olurmu onu bilemeyiz ama bence gereksiz veliden iyi değildir.yabancı kontenjanı buna harcanmamalı yinede bi araştırıcam nasıl bi oyuncu diye

hocam şakasına söyledim, gidip ciddiye aldıysanız yuh size.

yalnız millet gereksiz veli diye okur ardından da arkadaşa sallar. benden söylemesi...

• Severuslion kullanıcısına yanıt
    mottanın yerine ismail ersanın yerine moledo olsa daha sağlam olurdu sanki aslında hayal değil biraz zorlansa yapılabilir çokta güzel olur
  • Robinho ne ya
  • Amma tezcanlı insanlarsınız, ne olduğu belli olmayan geçtiğimiz günlerde de attığı bir tweet ile fire veren provokatör bir hesabın gazına geldiniz yine.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız millet gereksiz veli diye okur ardından da arkadaşa sallar. benden söylemesi...

yemedik

• Robinho geleceğine Danny gelsin.
  • Robinho büyük bir yetenek ancak öncelikle şu var, bu ligde kuvvet gerekiyor. Bence çok zayıf kalacaktır aynı zamanda genelde yabancı oyuncular Beşiktaş'ta %100 performans göstermiyorlar. Son örnek Fernandes, takmıyor adam binevi. Almedia keza son 10 maçta zorlamadı kendini. Parasını 1 hafta geç versen ihtar çekiyor kulübe. Eğer Drogba gibi kendini verecekse gelsin, başımızın üstünde yeri var, ancak eğer şampiyonlar ligine kalamazska, Uefa ve Türkiye ligi ve kupası için kendini zorlamaz. Benden söylemesi...

* Robinhoyu alıp yanına dandirik 2 adam koyacaksak zaten hiç hiç gelmesin. En azından isim yapmış bir oyuncu daha şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Amma tezcanlı insanlarsınız, ne olduğu belli olmayan geçtiğimiz günlerde de attığı bir tweet ile fire veren provokatör bir hesabın gazına geldiniz yine.

Muhtemelen de bu hesap fake mi diye foruma ilk yazan kisidir:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hadi ya

• Bn istemem robinhoyu ama snra şoka uğramayın açıklandığında.

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.