Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu herifi satamayız da alırsak yandık ki ne yandık

danny falan ondan iyidir, bu herif bu ismi açıklayınca kimse hayır demeyecek dünya yıldızı gelirse oynar falan dedi hakikaten futboldan anlamıyormuş
  • beyler

• ba gelsin onun formasını alırım bunun degil hiç gelmesin robinho flen daha katkı vericek yıldız olmayan adam alınsın
    lodeiroo gelsin lodeiroooo
  • #Beşiktaş ve #Trabzonspor, #Eskişehirspor ile yollarını ayıran Necati Ateş ile ciddi anlamda ilgileniyorlar. :) bune la
  • Robinho da besiktasli duruau yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahada var biz savaşan top oynayan adam istiyoruz top ayağına geldimi oynayan adam değil.ben geliceğine değilde alacaklarına inanmıyorum özen bunu istemez tabi önder hocayı az çok tanıdıysak ama 3 e falan gelecekse forma sattırır boş adam değil robinho robinhodur böyle adamların sağı solu belli olmuyo sağı solu belli olan adam bekliyoruz
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Beyler bjkreport doğru soluyo robinho için bjk Milanla 2 yıllığına anlaşmış kiralık olarak bnde duymuştum futbolcuyu bilmiyorum.eğer menejeri italyansa robinhonumn kesin doğru yazdıkları.

• bu herifte ne bir hırs var ne aldığı paranın hakkını verme arzusu,ne Beşiktaş'ın büyüklüğünü kabul edecek bir zihniyet ne de takım oyunu.gelirse 2. quaresma olur.Umarım gelmez,umarım bu report fake'dir.
  • çare demba ba :D demba ba gelsin yaa bırakın robinhoyu
  • umarım robinho yu almayız adamın bu sezon 90 dk oynadığı 3 maç yok
  • Robinho mu

• ozan062 kullanıcısına yanıt
    ozan hocam tamam tarife uyuyoda robinhonun alternatifleri danny ve ben arfa olması saçma değilmi benim bildiğim ilgilenilen oyuncu en iyisi olur ama bizde alternatifler asıl ilgilenilenden daha iyiler bi terslik yokmu sence ayrıca robinho 10 nuarayddıda benmi bilmiyodum robinho forvet hadi en arkada olsun olsun left wininger oynar oyun falan kuramaz yahuu
  • Bu takima yildiz diye getirecekleri isim robinho mu?
    Yerler oyle yildizi, jnandirici gelmedi bana bunca anlatilandan sonra.
    Yonetimin boyle bir hata yapacagini sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: saricasi

Beyler bjkreport doğru soluyo robinho için bjk Milanla 2 yıllığına anlaşmış kiralık olarak bnde duymuştum futbolcuyu bilmiyorum.eğer menejeri italyansa robinhonumn kesin doğru yazdıkları.

peki maaş bonservis falan duydunuz mu?
  • Robinho mu yıldız
    YıldızDI

• Maaşını bilmiyorum ama menejerinin geldiğini biliyorum. Bide başkan demişti 1 tercihimiz diegodan çok daha büyük isim açıklandığında gorceksiniz demişti.listemde 4 isim var hem kanat hem ortada oynuyo dedi. Bjkreportun diğer yazdık ları alternatiflerde doğru.

• Ulan ne Robinhosu ya bosa para sacacak kadar zengin miyiz biz hic kimseyi alamiyorsan Hunt al gel Marin kirala Elkeson al bitmis Robinho ne

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

o belli olmaz hocam appiah vardı makalele vardı bilirsiniz dünyanın en iyi ön liberolarındandı oda 1.60 tı ama tabi bu adamdan bi makalele olurmu onu bilemeyiz ama bence gereksiz veliden iyi değildir.yabancı kontenjanı buna harcanmamalı yinede bi araştırıcam nasıl bi oyuncu diye

veliye gereksiz dedi ya la
  • quote:

Orijinalden alıntı: saricasi

bjkreport, meçhulhaberci, fırat günayer vs. bunlar salamasyon amaçlı twitter kullancıları, BUNLARI TAKİP ETMEYİN.

medyabeşiktaş ve beşiktaştransferi TAKİP EDİN (EĞER DOĞRU TRANSFER HABERİ İSTİYORSANIZ.)
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.