Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • robinho nedir abiyaa , gelmesin buadam bi senede 5 maç oynayıp yatcak . hunt a vanderfart a razıyım
  • lavezzi oldu robinho sorun yok:D
  • malouda 2 olur gelirse
  • ömer bence kalmalı şans verilmeli mustafa uzun zaman şans verildi sakatlık falan sıkıntılı takasta kullanılabilir cenk zaten oynar benim tahminimde olcayın yerine oynar.ama kesinlikle size katılıyorum üçününde yedekte oturması doğru değil
  • Robinho nedir abi önder özen izin vermez bu transfere veremezzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

o belli olmaz hocam appiah vardı makalele vardı bilirsiniz dünyanın en iyi ön liberolarındandı oda 1.60 tı ama tabi bu adamdan bi makalele olurmu onu bilemeyiz ama bence gereksiz veliden iyi değildir.yabancı kontenjanı buna harcanmamalı yinede bi araştırıcam nasıl bi oyuncu diye

Appiah fenerdekiyse 1.78 boyu var makalele 1.70 tamam bunlar yeterli de bu adamın 1.63 boyu var bildiğiniz hobit ön liberoda napacak bu adam
  • inanmıyorum bu adama ama doğruysa bile robinho hertürlü iş yapar ha adamın dedikleri doğruysa robinhonun alternatifi için danny ve ben arfa isimlerinide yazmış bu ikiside robinhodan daha iyi olur orası ayrı
  • RECAİ KOCAMAN YİNE İŞ BAŞINDA
  • Türkiye gibi sert bir ligde top göstermezler, hele ki sönmüş bir Robinho. Ayrıca %100 'ünü vermez Besiktas için. Çok örnekleri var geçmişte, riske atmaktansa hiç gelmesin. Yeni bir hayal kırıklığını bünyem kaldırmaz..
  • lan ben istemiyorum robinhoyu falan ALMAYIN
  • 3-4 arasına gelicekse,, bence gelmeli yahu,, en azından eldekilerden iyi,,winner,,bu sekilde avutucaz kendimizi,,30unda daha futbol onun için bitmedi,,
  • Robinhomu ? yaaaaav.hehe sinirlerim bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

önder hoca 2 avrupa pasaportlu 2 kıta dışından 4 isim gönderecez bunların 3 tanesi belli demişti yanlış hatırlamıyorsam
    belki bunlardanda birileri vardır içinden bilemeyiz yakında duyarız büyük ihtimal çok heyecanlandırıyor şu olay beni umarım birşekilde belçikadaki kulübün maçlarınıda izleyebiliriz

Bunlardan biri sanmıyorum o listede olsun.Belki Yusuf Mersin.Çünkü bu listedekiler süper star adayı değil, fm yıldızı da değil.Mesela Sama yeterli gelişimi gösterirse Sakho tarzı bir stopere dönüşebilir.Nditi komple sol tarafı kullanan çevik bir oyuncu.Lalkovic o listedeki en parlak oyuncu, Lazar Markovic var Benfica'da, ismi benzediği gibi kendi de benziyor mesela.Stil olarak da benzeşiyorlar.Alt yapıları da sağlam hepsinin.

Bunlar en ucuzları işte, a takımda doğru dürüst oynamamış u21 premier lig oyuncusu olan 19 yaşındaki futbolcuya 5m€ verecek kadar geniş bütçeye sahip olsak yeni Gökhan'lar Essien'ler Moledo'lar kaynıyor o lig ama hepsi riskli yatırım işte.Hamburg mesela zamanında Gökhan+Bruma'ya verdi 10m€ yu aldı ikisini Chelsea u21'den.Önemli olan 22-23 yaşından sonra gelişimini nereye götüreceği.Alex Ferguson'un dediği gibi yetenekli gençlerin 19-20 yaşında gereken sıçramayı yapması ve sonrasında potansiyelinin doğru yönetilmesi gerekiyor.O seviyeye gelmemize çok var.Belçika takımı bu yüzden güzel olabilir.Oradan alacağımız takım birinci lige çıkarsa u21 premier ligden her sene 3 oyuncu alsan 2 senede 1 tanesi tutsa kar olur bize.22 yaşına kadar oynar orada gençler.Neticede paraya bakar bu iş.Biz belimizi doğrultalım da Belçika'daki takıma senede 7-8m€ aktarabilecek seviyeye gelelim.Chelsea, Manchester City bu iki kulübün alt yapısı yıldız adayından geçilmiyor, para varsa olur.

kesinlikle bu iş bir anda olabilecek birşey değil belli bir zaman gerekiyor ilk iş daha genç ve düşük bütçeli musa muhammed gibi isimler alınıp kiralanır zamanla değişir gelişir

tabi bu belçikadaki takımı sadece yurt dışından genç oyuncu alıp kiraladığımız bir yer olarakta düşünmemek gerek belçika ve çevresindeki ülkelerdeki gurbetçi oyuncularımız çok genç yaşta bu takıma kazandırıp yerli oyuncuda yetiştirebiliriz

beşiktaş wien var aslında hali hazırda etkin kullanılıp birde belçikaya beşiktaş brugge kurdukmu altyapının yarısını çıkartır oralar.

• Beşiktaş Report sayfası hakkında bilgisi olan var mı ? Ne kadar güvenilir, ne kadardır var ?
  • yatar valla yatar bu herif top falan oynamaz
  • Robinho'yu istemeyen de mi varmış ? Ne bekliyorsunuz Ben Arfa veya Kagawa mı ? Gerçi ben alabileceklerine inanmıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robinho yu bjklıların çoğu istemiyor, bnde istemiyorum.ama robinho Forma sattırır,onu diyim bide iyi gece alemlerine katılır.avrupa maçlarında bir tek maç aldırma ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hollanda,almanya gibi yerlerde belli oranda vergi yada vizeyle alakalı problemler varmıs yani yoksa oraları hallediceklerdi ama en iyi sartlar belcikada oldugu için bunu tercih etmişler bunu onder hoca bir konusma esnasında dillendirmişti sebebi bu yani
  • birde söyle birsey var dun onder hoca programda dediki bilic 10 numara hemde kanatlarda oynayabilen bir oyuncu istiyor demişti ona robinhoda uyuyor arfada uyuyor danyde uuyyor yani adamın dediğine gore kontrat hazırsa onu alıp gelmeleri mumkun
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.