Şimdi Ara

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
31
Favori
108.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama preorder bonusu veriyorlarmış.
    10 tane silaha erken erişim.
    souls oyununa yakışır mı böyle geyikler?
    from a yakıştıramadım.
    oyuna başladığımda ilk yapacağım iş inventory den silahları silmek olacak.
  • umarım yine pc versiyonunu berbat etmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haien

steam den aldım çıkar çıkmaz.
    from a yakıştıramadım.

onlar ahım şahım silahlar değilmiş vaatividya böyle söylemişti, preorder yapmanın bir manası olsun diye koymuşlar bence. zannetmiyorum oyuna çok etkisi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ninamarok

quote:

from a yakıştıramadım.

onlar ahım şahım silahlar değilmiş vaatividya böyle söylemişti, preorder yapmanın bir manası olsun diye koymuşlar bence. zannetmiyorum oyuna çok etkisi olsun.

Ön sipariş verdik artık. Silahlar iyimi kötümü oynayınca görürüz. Bence orta seviye silahlardır diye düşünüyorum, başlangıca + olarak etki edecek yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: syesil

quote:

Orijinalden alıntı: Ninamarok

quote:

from a yakıştıramadım.

Ön sipariş verdik artık. Silahlar iyimi kötümü oynayınca görürüz. Bence orta seviye silahlardır diye düşünüyorum, başlangıca + olarak etki edecek yönde.

digital önsipariş yanında şunlar gelicekmiş

DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

10 early access weapons and shields:
    - Black Flamestone Dagger
    - Black Flamestone Parma
    - Yellow Quartz Longsword
    - Yellow Quartz Shield
    - Bound Hand Axe
    - Bound Wooden Shield
    - Homunculus Mace
    - Homunculus Wooden Shield
    - Transgressor's Staff
    - Transgressor's Leather Shield
     DARK SOULS II (2014) / Scholar of the First Sin (2015) [ANA KONU]

- Original Game Soundtrack (35 tracks to immerse yourself in the gripping world of Dark Souls™ II).
    - Official Dark Souls™ II Artbook (conceptual drawings, characters and enemies) in PDF format
    - The complete Dark Souls II Digital Comic Book written by Rob Williams and Andi Ewington with art provided by Simon Coleby

• Türkiye 'de Collector's Edition nerde bulabiliriz? gören duyan haber verebilir mi
  • İlk incelemeler düşmeye başladı, Gamespot ışıklandırma dışında beğenmiş oyunu. Normalde pek takmam ama inceleyen eleman düzgün diğerlerine göre.

http://www.gamespot.com/reviews/dark-souls-2-review/1900-6415691/

Not: İncelediği versiyon eski nesil konsollar. 80 saat sürdü ama hala görmediğim olaylar var diyor.

Eklenti:

Taze,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 11 Mart 2014; 15:29:20 >

• İlk gelen yorumlar gayet güzel. Daha öncekileri oynayıp sevmiş olanlar şu an memnunlar oyundan. İki oyundan da farklı hissettiriyormuş.

-Oyun gayet zorluyormuş, özellikle ara düşmanları daha güçlü yapmışlar.
    -Karakterlerin hızı da stata bağlı olduğu için bazı karakterler yavaş oluyorlarmış başta, kalkana daha yavaş davranabiliyorlarmış ve bu bir saniyede düz hollowlar tarafından kesiliyormuşuz :)
    -Stamina barı daha ufak ve daha zor doluyor diyorlar, hareketleri ölçüp biçmek lazımmış.
    -Düşmanlar adım başı tuzak kurmuş, pusuda bekliyorlarmış :) İlk iki oyundan daha ölümcül normaller diyorlar. Bosslarda çok zorlanma yok henuz.
    -Pre order ile gelen silah ve kalkanlardan daha iyisini oyunun başında elde etmek kolaymış.
    -Kamp ateşlerinden teleport olayını iyi kullanmışlar, oyun ilerleme açısından ilk oyuna daha çok benzediği için güzel gitmiş arada.
    -Seviye atlamak sadece bir mekanda oluyor ilk oyundaki gibi, genel olarak beğenilmeyen nokta bu. Gereksiz bölüyormuş oyunu.
    -Gizli mekanlar, alternatif yollar had safhadaymış. Keşfedilecek çok yer varmış.
    -PvP de güzel buglar varmış, umarım PC versiyonu çıkana kadar düzeltilir.

Fazla spoiler vermeden bir mekandan bahsediyim, gayet karanlık bir mekanda ilerlemeye çalışırsak başımız belaya giriyormuş, meşale ile yolumuzu aydınlatıp, kendimizi koruduğumuzda ise yeni bir bela çıkıyormuş ortaya.

• Oyunun 2.yarısındaki bosslar oldukça zorlayıcı. Oyunun zorluğu konusunda sıkıntı yok. DS I'den zor.

@siberarmi
  • Herkes o konuda hem fikir gördüğüm kadarıyla, gayet tatminkar diyorlar zorluk için. Nasıl sabredeceğim PC versiyonu için bilemiyorum :)
    Bari beklediğimize deyse, temiz bir port yaparlar umarım bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Herkes o konuda hem fikir gördüğüm kadarıyla, gayet tatminkar diyorlar zorluk için. Nasıl sabredeceğim PC versiyonu için bilemiyorum :)
    Bari beklediğimize deyse, temiz bir port yaparlar umarım bu sefer.

İçin rahat olsun. Oyun souls oyunları arasındaki en iyisi. Her şeyiyle olmuş. Oyunun süresi de Dark Souls I'den uzun.
  • FIRTINA kullanıcısına yanıt
    De, böyle cevap verince olmuyor ki :) İlla aldıracaksın hocam bana PS3 versiyonunu
    Neyse 1 ay daha bekleyeceğiz, arada buglar bulunur, düzelir diye avuruyotum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

De, böyle cevap verince olmuyor ki :) İlla aldıracaksın hocam bana PS3 versiyonunu
    Neyse 1 ay daha bekleyeceğiz, arada buglar bulunur, düzelir diye avuruyotum kendimi.

Oyun çıkmadan önce benimde çekincelerim vardı. Zorluğu,uzunluğu,gameplay mekanikleri vs. ile ilgli. Ama oyunu 30+ saat oynadıktan sonra söylebilirimki bu oyun olmuş. İnternette dolaşan şurası olmamış burası olmamış gibi yorumlara çok itibar etmemek lazım. Bu oyun adına yakışır bir şekilde Souls oyunudur.
  • SOrularım var şimdi:

İçerik olarka nasıl?Prepare to die edition armor ve zırhlarının sayısını ve çeşitliliğini geçeceğini zannetmiyorum da belki dlclerle?

En dandik statlar da kullanışlı hale getirilmiş mi?
  • Fırtına kesinlikle haklı dostum. 360 versiyonunda oyunun yarısına geldim, toplamda 35 saat gibi bir süre geçmiş ve hiç sıkılmadım bilakis devamlı farklı mekanlar olması çok iyi. Etrafta oyun için kötülenen şeyler var da bence oyunu etkileyen şeyler değil. Oyunun en iyi yönü ise ilk oyundaki fps düşüşlerinin zerresi yok, yağ gibi akıyor oyun:)
    Fırtına ne zaman rehber yaparsın? O kadar çok mekan gezdim ve çok boss kestim ki(bazılarını kestiğimi bile unutmuşum) mekanlardaki item'lardan kesin kaçırdıklarımız olmuştur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc versiyonu önceden gösterilmiş ps3 versiyonundan bile iyi olacak diye düşünüyorum.
    görsel olarak.
    gerçi o zaman nesil farkı oluşacak resmen.
    ps3 oyunu bu haliyle bile zar zor çalıştırıyor diyorlar.
    bu kadar radikal değişim beklemiyodum grafikler için.
    ışıklandırma bi yana, texturelar bile değişmiş.
    yine de sorun değil , oyunun kendisi yeter ama önceden böyle olacak diye gösterirsen bi beklenti oluşuyor.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=781625

edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reppu -- 12 Mart 2014; 17:55:42 >

• Arkadaslar oyun cıktıgında Stream yapacagım. Bir de review hazırlamayı düşünüyorum. Hatta su anda aksamları Dark Souls streami yapiyorum, çıkışına hazırlık olsun diye.

Twitch adresim :www.twitch.com/gsogaming

Gelin sohbet falan ederiz :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Fırtına kesinlikle haklı dostum. 360 versiyonunda oyunun yarısına geldim, toplamda 35 saat gibi bir süre geçmiş ve hiç sıkılmadım bilakis devamlı farklı mekanlar olması çok iyi. Etrafta oyun için kötülenen şeyler var da bence oyunu etkileyen şeyler değil. Oyunun en iyi yönü ise ilk oyundaki fps düşüşlerinin zerresi yok, yağ gibi akıyor oyun:)
    Fırtına ne zaman rehber yaparsın? O kadar çok mekan gezdim ve çok boss kestim ki(bazılarını kestiğimi bile unutmuşum) mekanlardaki item'lardan kesin kaçırdıklarımız olmuştur.

PS3 versiyonunu mu yoksa bekleyip PC versiyonunu mu rehber için kullansam henüz karar veremedim. PS3'te karar kılarsam bu hafta sonu rehbere başlarım. PC'de karar kılarsam malum 25 nisanda gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Fırtına kesinlikle haklı dostum. 360 versiyonunda oyunun yarısına geldim, toplamda 35 saat gibi bir süre geçmiş ve hiç sıkılmadım bilakis devamlı farklı mekanlar olması çok iyi. Etrafta oyun için kötülenen şeyler var da bence oyunu etkileyen şeyler değil. Oyunun en iyi yönü ise ilk oyundaki fps düşüşlerinin zerresi yok, yağ gibi akıyor oyun:)

PS3 versiyonunu mu yoksa bekleyip PC versiyonunu mu rehber için kullansam henüz karar veremedim. PS3'te karar kılarsam bu hafta sonu rehbere başlarım. PC'de karar kılarsam malum 25 nisanda gelir.

25 Nisana çok var. Sen uygun zamanda başla rehbere izleriz seni. Sonuçta aynı oyun sadece grafiksel anlamda fark olacaktır. Ama karar senin tabi.

• Hocam bence pc versiyonunu bekleyin.Tamam oynamışsınız oyunu bir süre ama 35 saat pek rehber hazırlamak için yeterli bir zaman değil.Belki o zamana kadar bulacağınız , keşfedeceğiniz yeni şeyler olur ve bunları da rehberinize eklemiş olursunuz.

Ve çoğu kişi şu anda oynayamadığı için rehber hazırlamanızın pek bir anlamı yok.Oyun Pc'ye çıktıktan sonra yaparsanız hem daha çok takip edilirsiniz hem de Pc'de oynamak için bekleyen insanlara daha fazla yararınız olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.