- x

En iyi adc ?
97 Cevap1496 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4092 LOL Mesajı
5105 Mesaj
4 Şubat 2014; 19:38:16 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: Belegost

TT H2o abimiz bizi adc maokai ile ezmişti zamanında

O adam Nocturne jungler oynadı normal oyunumda, 5 premade'tiler. 3-13 bitirdi üstüne 1vs5 penta aldım.

"Power belongs to those who can wield it."

78 LOL Mesajı
717 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:08:03 

Kuyin,vayne,draven,jinx

Zed
The Master of Shadow

0 LOL Mesajı
496 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:29:06 

Tabikide Ashe

0 LOL Mesajı
1073 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:56:13 

geçen biri takımımda orianna adc pickledi çok sövdüm ama sonradan lafımı geri aldırdı

Ayni evrende yasamamali Cellatlar ve Çocuklar;
Ya ölmeli Cellatlar,
Yada hiç dogmamali Çocuklar.

281 LOL Mesajı
455 Mesaj
5 Şubat 2014; 15:06:50 

Her karakterle oynadıgında kasarsan iyi olursun,en iyi diye birşey yok fakat counter olayları falan var.
Mesela örnek vereyim,jinx
Jinx kasabildiginde ınanılmaz hasar verebilen bir champ,gerek ultisi gerek w'si cok iş görüyor.Q'su da cok damage vuruyor.
Draven:Draven şahsi fikrimce belkide oyun late game'de kasınca en çok vuran karakter.Q'su ve kritigi denk gelirse tek attığı bile oluyor.Ama zor bir karakter.Oynanması ve alışılması gerekiyor.
Lucian:daha sade bir şampiyon benım gözümde,ultisi çok vuruyor ama tutturabilene.Onun dısında iyi bir adc.
Varus:Varus oyun başında adc'leri dürtebilen bir şampiyon.Late gamede inanılmaz işler yapıyor,ultisini yediysen birdaha kaçamayabilirsin.
Caitlyn:Bir ara cok kullanılıyodu fakat su aralar pek göremiyorum.Early'de çok iş görüyor,çoğu adc'leri zorluyor.Pasifi sayesınde rahat farm yapabilirsin,Late'de biraz pasif gibi kalıyor sanki :(
Sivir:Sivir early'de cok ama cok güclü.Q'su cok vuruyor,W'su da iş görüyor.E'si ulti anında basarsan hasar almazsın.Late'de de güclü bir champ.Cok iyi oynarım şahsen :)
Tristana:Tristana da güclü bir champ.Fazla oynamadım ama kasınca felaket birşey.Karşısında durulmuyor gibi şahsen ben kha ile duramadım karşısında,hele AP'si inanılmaz.
Miss Fortune:Bana kalırsa sade bir şampiyon.Kasınca çok gücül olabiliyor,ultisini çok begenıyorum.ama bana kalırsa en iyi adc degil.
Twitch:Twitch saglam bir champ.Early'de belki biraz pasif kalırsın ama q skili sayesinde az canla kaçabilirsin.Late de çok kritik vuruyor çok saglam bir champ.Ultisi,az canla kaçanlar için tam bir kabus :)
Benım fikirlerim bu kadar,umarım yardımcı olabilmişimdir :)

0 LOL Mesajı
1293 Mesaj
5 Şubat 2014; 15:07:10 

Kullanabiliyorsan Vayne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

My Anime List

No one can stop death

Battlelog: JakSocket Battletag: JakSocket Steam: JakSocket

0 LOL Mesajı
31 Mesaj
5 Şubat 2014; 15:34:41 

Vayne , Jinx , Miss Fortune

Attack Damage and Solo Top Player

0 LOL Mesajı
756 Mesaj
5 Şubat 2014; 15:58:01 

JİNX.

Jim Carrey Fan Club
TURKÇE RAP
LEAGUE OF LEGENDS
HARRY POTTER

0 LOL Mesajı
29 Mesaj
5 Şubat 2014; 17:29:26 

Benim sıralamam Quinn, Vayne, Jinx, Ezreal, Draven şeklinde.

Satılık Parfümlerim
http://forum.donanimhaber.com/m_71980900/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71980900

0 LOL Mesajı
407 Mesaj
5 Şubat 2014; 17:33:53 

Draven ve tabi ki Jinx. Parçalıyorlar lanede.

LoL EUW: FusionAlchemist Smurf

0 LOL Mesajı
69 Mesaj
5 Şubat 2014; 19:37:18 

Vayne

1229 LOL Mesajı
1669 Mesaj
5 Şubat 2014; 19:39:14 

tüm ad carryler eşittir ama bazıları daha eşittir

0 LOL Mesajı
114 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:20:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Riveen

Her karakterle oynadıgında kasarsan iyi olursun,en iyi diye birşey yok fakat counter olayları falan var.
Jinx kasabildiginde ınanılmaz hasar verebilen bir champ,gerek ultisi gerek w'si cok iş görüyor.Q'su da cok damage vuruyor.
Draven:Draven şahsi fikrimce belkide oyun late game'de kasınca en çok vuran karakter.Q'su ve kritigi denk gelirse tek attığı bile oluyor.Ama zor bir karakter.Oynanması ve alışılması gerekiyor.
Lucian:daha sade bir şampiyon benım gözümde,ultisi çok vuruyor ama tutturabilene.Onun dısında iyi bir adc.
Varus:Varus oyun başında adc'leri dürtebilen bir şampiyon.Late gamede inanılmaz işler yapıyor,ultisini yediysen birdaha kaçamayabilirsin.
Caitlyn:Bir ara cok kullanılıyodu fakat su aralar pek göremiyorum.Early'de çok iş görüyor,çoğu adc'leri zorluyor.Pasifi sayesınde rahat farm yapabilirsin,Late'de biraz pasif gibi kalıyor sanki :(
Sivir:Sivir early'de cok ama cok güclü.Q'su cok vuruyor,W'su da iş görüyor.E'si ulti anında basarsan hasar almazsın.Late'de de güclü bir champ.Cok iyi oynarım şahsen :)
Tristana:Tristana da güclü bir champ.Fazla oynamadım ama kasınca felaket birşey.Karşısında durulmuyor gibi şahsen ben kha ile duramadım karşısında,hele AP'si inanılmaz.
Miss Fortune:Bana kalırsa sade bir şampiyon.Kasınca çok gücül olabiliyor,ultisini çok begenıyorum.ama bana kalırsa en iyi adc degil.
Twitch:Twitch saglam bir champ.Early'de belki biraz pasif kalırsın ama q skili sayesinde az canla kaçabilirsin.Late de çok kritik vuruyor çok saglam bir champ.Ultisi,az canla kaçanlar için tam bir kabus :)

ezrealede yorum yap qnq :D

281 LOL Mesajı
455 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:32:38 

quote:

Orijinalden alıntı: TürKiSi

ezrealede yorum yap qnq :D

Peki yapayım :)
Ezreal:Bana kalırsa her haliyle güclü bir champ.Early'da iyi iş yapıyor,gerek q'su gerek kaçması için e'si.Adamın canı azken attıgın ulti senın için bereket zaten.
oyun sonu da arkada durup alabilirsin,fakat oyun sonu güçlü olmasına karşın çabuk ölebiliyor,yani güçlü ama aşırı degil. :)

0 LOL Mesajı
763 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:36:56 

quote:

Peki yapayım :)
Ezreal:Bana kalırsa her haliyle güclü bir champ.Early'da iyi iş yapıyor,gerek q'su gerek kaçması için e'si.Adamın canı azken attıgın ulti senın için bereket zaten.
oyun sonu da arkada durup alabilirsin,fakat oyun sonu güçlü olmasına karşın çabuk ölebiliyor,yani güçlü ama aşırı degil. :)

Mainim ashe bir yorum alsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

1398 LOL Mesajı
2153 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Floopper
5 Şubat 2014; 20:45:07 

Vayne,Jinx,Draven,Quinn favorilerim.

All this bad blood here,won't you let it dry
It's been cold for years,won't you let it lie

0 LOL Mesajı
393 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:45:10 

twitch ve cait unutulmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
162 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:49:14 

jinx...

League of Legends TR Platinium III : OrhiTheMASTER
Gold III : TheSakaL
BF3 Battlelog: xOrhan
SWTOR: DarkyFuture

0 LOL Mesajı
3 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:50:25 

Draven

281 LOL Mesajı
455 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Mainim ashe bir yorum alsam

Ashe:Ashe oyun basında bana kalırsa fazla etkili degil,hatta oyunun en kırılgan adc'si diyebilirim.Oyun basında karsıdakileri sürekli w ile dürt.canlarını azalt gerisi supa kalmıs.Baktın ki karsı adamın canı yarı,ulti at,w at yavaşlasın o zaman kes.
Oyun sonu ashe cok iyi oluyor.Cok saglam kritik vuruyor.Q'su sayesinde adam kaçamıyor senden.
Ashe noob herosu diyor herkes biraz öyle fakat ashe'de cok saglam hero :)

268 LOL Mesajı
2220 Mesaj
5 Şubat 2014; 20:58:00 

Vayne, Varus

Draven'ı oldum olası sevmedim o tipten nefret ediyorum en kötü adc bence.

Korkum yok, bana ver gerçeği..

Jzerr EUW

0 LOL Mesajı
2715 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Vambresta
5 Şubat 2014; 21:06:03 

Sivir diyen yok

Arrow, Banshee, Breaking Bad, Chuck, Continuum, Da Vinci's Demons, Dexter, Do No Harm, Fargo, Fringe, Forever, Game of Thrones, Gotham, How I Met Your Mother, House of Cards, Hannibal, Heroes, Homeland, House, Kyle Xy, Last Resort, Leverage, Legends, Lost, Merlin, Misfits, Nikita, Orphan Black, Person of Interest, Prison Break, Revolution, Ray Donovan Shameless, Sherlock, Silicon Valley, South Park, Spartacus, Suits, Supernatural, Teen Wolf, The 100, The Big Bang Theory, The Blacklist, The Last Ship, The Strain, The Tomorrow People, The Walking Dead, Transporter, True Detective, Two and a Half Men, Under the Dome, Vikings, White Collar, Z Nation

0 LOL Mesajı
114 Mesaj
6 Şubat 2014; 0:01:23 

quote:

Ashe:Ashe oyun basında bana kalırsa fazla etkili degil,hatta oyunun en kırılgan adc'si diyebilirim.Oyun basında karsıdakileri sürekli w ile dürt.canlarını azalt gerisi supa kalmıs.Baktın ki karsı adamın canı yarı,ulti at,w at yavaşlasın o zaman kes.
Oyun sonu ashe cok iyi oluyor.Cok saglam kritik vuruyor.Q'su sayesinde adam kaçamıyor senden.
Ashe noob herosu diyor herkes biraz öyle fakat ashe'de cok saglam hero :)

Sen asmissin kendini helal olsun ne diyim

0 LOL Mesajı
337 Mesaj
6 Şubat 2014; 0:06:09 

quote:

Corki hakkında yorum hocam?
mainim corki de. Yanıma eğer supp leona picklendiyse karşıda vayne jinx gibi counteri olduklarim varsa alıyorum. Bence güzel ama değil diyorlar.

ASUS M5A97 R2.0 / AMD FX 8350 / 2x4 Corsair Vengeance 1600 MHz Dual Kit /
1 TB WD Caviar Blue / ASUS HD7870 Direct Cu2 / Corsair 400R / Corsair 750CX PSU /
Logitech g103 / Logitech g300 / Cooler Master Hyper 212 Evo/AOC 23" I2367FH IPS LED Monitör

2463 LOL Mesajı
9546 Mesaj
6 Şubat 2014; 0:08:11 

Benim en sevdiğim adc cait ama şuan op 2 adc var luci ve jinx

281 LOL Mesajı
455 Mesaj
6 Şubat 2014; 0:17:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ismaillol

Corki hakkında yorum hocam?
mainim corki de. Yanıma eğer supp leona picklendiyse karşıda vayne jinx gibi counteri olduklarim varsa alıyorum. Bence güzel ama değil diyorlar.

Corki:Corki aslında çok güçlü bir adc.Eskiden bir ara oyunun en güçlü adc'si diyorlardı en azından ben öyle biliyordum,turnuvalarda cok tercih ediliyodu,nerf yedi alınmamaya başladı herneyse.Corki early'de de çok güclü Q'su ile adam dürtersin,e'si ile vs'ye girdiginde cok iş yaparsın,W'si zaten tam kaçmalık,ultisi çok iş yapıyor.1v1 kaldıgında R+R+e+Q+R+R böyle hep yani.1v1'de en saglam adc'lerden.

0 LOL Mesajı
183 Mesaj
6 Şubat 2014; 1:20:45 

benim sevdiklerim draven ve varus ama vayne gercekten kasarsa bıtırıyor ısı bıde kullanmayı bılen bırı varsa bi kere ona karsı oynuyodum dravenle canım yarı onun can az girdik ikimiz birbirimize bu tam olucekken ultiyi bastı arkama bi gecti aldı vayne kullanan hele iyi biriyse yandın

Sistemim= İşlemci : INTEL CORE I5 4670K Anakart : MSI Z87 G45 GAMING Ram : GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 Kasa : COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W Monitör : AOC 23.6" E2461FWH Ekran Kartı : Asus gtx 770 directcu ii oc 2gb HDD :SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE Diğer = PS3 320GB General Mobile Discovery

5 LOL Mesajı
272 Mesaj
6 Şubat 2014; 2:45:01 

tekrar söylüyorum, vayne s3te en çok oynadığım chapmken bu sezon almaya korkuyorum çünkü vayne henüz s4 e hazır değil. birkaç ay önce instaban vayne yaparken suan karsıma gelince seviniyorum. late falan diyorsunuzda 20. dakikada bot inhibitör açılıp drakeler baronlar gelince görürüm ben vaynei

0 LOL Mesajı
92 Mesaj
6 Şubat 2014; 4:20:54 

quote:

Orijinalden alıntı: thiocillin

tekrar söylüyorum, vayne s3te en çok oynadığım chapmken bu sezon almaya korkuyorum çünkü vayne henüz s4 e hazır değil. birkaç ay önce instaban vayne yaparken suan karsıma gelince seviniyorum. late falan diyorsunuzda 20. dakikada bot inhibitör açılıp drakeler baronlar gelince görürüm ben vaynei

+1

0 LOL Mesajı
5243 Mesaj
6 Şubat 2014; 11:29:52 

jinx , lucian . vaynede iyi ama ben beceremiyorum..

ayrıca tristanada cok iyidir adc olarak :) rankedta 5 oyunda 5 win aldım.. mana bitmedikçe hiç bir bruiser solo yakalayamaz..
kaçmaya çalışanlar W yiyince resmen yere yapışıyor.. ayrıca son levellerde en uzun range'i olan ADC dir.. ama kesinlikle OP değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 6 Şubat 2014; 11:30:37 >

0 LOL Mesajı
123 Mesaj
6 Şubat 2014; 13:53:40 

Draven Sivir Caitlyn Jinx sıralama nasıl olur bilmiyorum

0 LOL Mesajı
112 Mesaj
6 Şubat 2014; 14:07:17 

Draven Jinx Luciannn

115 LOL Mesajı
909 Mesaj
6 Şubat 2014; 14:13:05 

Peki Varus ?

0 LOL Mesajı
33 Mesaj
6 Şubat 2014; 14:22:29 

Vayne,draven,lucian

0 LOL Mesajı
221 Mesaj
6 Şubat 2014; 14:23:51 

Tristana

198AL-300AL

22 LOL Mesajı
1517 Mesaj
6 Şubat 2014; 14:27:31 

En iyisi değilde benim bir adım önde gördüklerim

Draven-Jinx-Vayne

0 LOL Mesajı
675 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:13:26 

en iyi adc vayne dir ama ilk 3 vayne jinx luci hepsini aynı mıktarda kasın pre oyunculara verin vayne alır.

İşlemci:Intel i5 4670k| Anakart: MSI Z97 Gaming 3|| Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | Ram: Gskill 2x4 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VN47H 1MS | Kasa: SILENCIO 650 PURE CM750W | Klavye:Logitech G103 | Mouse:SteelSeries SenseıRAW Frosted Blue | Mouse Pad:SteelSeries SpecialEdition Frosted Blue | Ses Sistemi: Logitech Z-323 2 1 | Kulaklık:SteelSeries Siberia V2 FrostedBlue

0 LOL Mesajı
384 Mesaj
6 Şubat 2014; 17:49:11 

Draven

PSN:Resist4Ever
Sayfa:   <<      [2]
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313